Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dadzi5

Prezent Komunijny dla dziewczynki ROLKI

Polecane posty

Cześć! Wpadłem na pomysł, aby zakupić siostrze na komunię rolki. Obecnie od jakichś 2 lat jeździ na wrotkach, czyli ma kółka po obu stronach i uwielbia to robić. Dlatego chciałbym się poradzić o wybór :) Szukam jakichś solidnych, aby nie rozpadły się i były wygodne :) Czy do 250zł jest możliwość nabycia takiego produktu :) ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, propozycję ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaneska
Ale szukasz tez wrotek czy jednak łyżworolki? Bo jeśli to drugie to moja chrześnica bardzo cieszyła się z łyżworolek Spokey. Maja fajny, nowoczesny wygląd i do tego są wygodne (sama mam te markę, więc wiem co mówię) . Z wrotkami Ci niestety nie pomogę, ale łyżworolki to na serio od Spokey są świetne i jak coś to możesz je znaleźć na republikasportu.pl. Chyba najłatwiej przez tę stronę zamówić jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słuchawki są dobrym prezentem, warto poszukać dobrej promocji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_mami
Skoro wrotki juz ma, to moze lepiej zainwestowac w rower :)? Ja mojej chrzesnicy wlasnie rower kupilam (marki Indiana), bo sa teraz rozne promocje komunijne, a to polska marka. Na rolkach sie zupelnie nie znam, to nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu.. Będą to zdecydowanie rolki, potrzebowałem czasu, żeby wybadać teren. Rower już zakupiony, wrotki ma ale już za małe i od brata wypadają rolki. Myślałem o tych ŁYŻWOROLKI SPOKEY AVATE różowe , co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolikna
tez wybieram prezent na komunie i ciężko coś kupić rower, łyżworolki, rolki, hulajnogę już ma :( zastanawiam się nad deskorolką https://www.sferis.pl/szukaj?q=deskorolka+elektryczna myślicie ze warto wydawać tyle kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower09
nieee, uniwersalnie najlepszy jest rower - po co sie bujac na rolkach jeśli mozna pojechać wszedzie na rowerze - ja inwestuje w nową indianę x pulser dla chrzesniaczki na komunie i wiem, ze na pewno bardzo sie z tego ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower jest lepszy bo dzieciak lata na powietrzu. Indian azwykła i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!  Co prawda w doborze prezentu na Komunię nie pomożemy, ale.. w ubraniu się na tą uroczystość jak najbardziej :) Jeżeli poszukujecie koszul, marynarek dla swoich facetów na zbliżające się Komunie to śmiało wpadajcie do nas! Jesteśmy internetowym sklepem z odzieżą męską - OMBRE. O męskiej garderobie wiemy wszystko! :D Oferowane przez nas produkty są w atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze mają świetną jakość  Wpadajcie do nas na rozeznanie -> www.Ombre.pl  W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niejasno się wyraziłem.. Rower dostaje od rodziców, ja kupuje rolki :) Chciałem tylko dowiedzieć się, jakie polecacie i w co warto zainwestować :) Do 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaOpełka
To ja ci moge podrzucić markę Spokey. Sama kupowałam mojej kuzynki córce i bardzo się cuieszyła. A wiem, że są wytrzymałe no i oczywiście designerskie i młodzieżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×