Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandarynka mandarynkowa

prezent na imieniny

Polecane posty

Gość mandarynka mandarynkowa

Nie mam pomysłu na prezent a imieniny ma 11 co kupić doradzcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłop czy baba? chłopu można standardowo flachę. albo bilet na jakiś mecz, koncert itp wydarzenie. dla kobiety np. szkatułka na biżuterię albo na kosmetyki, coś z biżuterii np. srebrnej (jeżeli nosi), książkę (jeżeli orientujesz się, jaką tamatykę lubi - ja osobiście nie znoszę książek "na siłę", czyli lubię romanse, a dostaję krwawy kryminał albo sf, bo "już za dużo masz tych romansów"). może coś do wyposażenia mieszkania, ale fajne, nie kolejny "kurzozbieracz". jeżeli lubi gotować to bezpieczna jest książka kucharska o jakichś fajnych potrawach. kubek z fajnym nadrukiem. ostatecznie można kupić i podarować kartę prezentową do np. empiku. też fajny pomysł, a obdarowany kupi, co mu się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że w firmie http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ oferują niedrogie usługi wypalania życzeń, osobistych dedykacji w różnych przedmiotach codziennego użytku. Możesz np. ozdobić długopis czy pióro pięknym słowem czy zamówić oryginalny kalendarz. Wiem że z pozoru to są błahe prezenty czy przedmioty ale jeśli będą ozdobione czymś od ciebie, wtedy nabiorą znaczenia i osobistego wkładu. Na pewno taki prezent zaskoczy niejednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×