Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na roczek dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

jestem mamą chrzestną rocznej dziewczynki - co jej kupić na pierwszy roczek? pieniądze odpadają, rodzice zresztą mi to odradzają... co kupić takiemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka od chrzestnej dostała zamek dmuchany całe lato sie bawiła. Teraz jest starsza więc pewnie bardziej jej się to spodoba. Dostała również rowerek taki na 3 kółkach. Lalkę i wózek.kolczyki. A tak to pieniążki. Pogadaj z rodzicami małej co jej by najbardziej odpowiadało i czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerek biegowy, rowerek trójkołowy do prowadzenia, matę wodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek na roczek dostał rowerek trójkołowy, zjeżdżalnie do ogrodu, basen z kulkami (piłeczkami) ubrania i pieniądze. Prezenty bardzo mu się podobały także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek do zabawy ( taki do ogrodu , ze dziecko moze wejsc do srodka , mozna tez trzymac w domu jak ktos nie ma ogrodu) Jakies zabawki do jezdzenia na nich ( autka itp) Klocki ( duplo albo te wieksze mega bocks ) Namiot ( taki rozkladany , najczesciej w komplecie z tunelem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki edukacyjne - stoliczki, książeczki, klocki itp. Namiot z kulkami. Bransoletkę z grawerem, kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dostała na roczek m. in. taki wózek-pchacz z Fischer Price i była z niego bardzo zadowolona raz że było to stabilne więc sobie mogła spokojnie z nim ćwiczyć chodzenie a dwa że miał kształt wózka to przez długi czas woziła sobie w nim misie, lalki itp. - bardzo fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranka są zawsze praktyczne, zwłaszcza coś eleganckiego, może jakaś sukienka? w wild kids masz bardzo fajne ubranka dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż fakt, dziecko rośnie i z ubranek szybko wyrasta ale tak samo jest z zabawkami, szybko mu się nudza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ubranka albo zabawki, nie ma co wydziwiać na siłę ;) Ja kupuję najczęściej takie rzeczy na allinside.pl, w mojej rodzinie akurat jest dość sporo dzieci i wiem, że to się sprawdza najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×