Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Polecane posty

Gość AgaWu2
ja kupiłam mojemu mężowi profesjonalny scyzoryk (zamówiłam na militaria.pl) był prze szczęśliwy - jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz prezentu dla męża na rocznicę to może znajdziesz coś ciekawego na dyskrecja pl ? Nie każdy lubi takie urozmaicenia ale w małżeństwie warto czasem coś dodać, na pewno wiesz co lubi twój małżonek a wybór jest ogromny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaWu2
latarka - owszem ale taka super porządna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkockawhisky
Rocznica to świetna okazja na wyrafinowany prezent. Zapraszam na singlemalt.pl gdzie znajdziesz whisky ze wszystkich regionów Szkocji. Staramy się zdobywać rynkowe nowości, ale także wyszukujemy dla Państwa tzw. rare whisky, czyli bardzo stare, w konkretnych wydaniach. Whisky single malt jest wytwarzana, destylowana i leżakowana w Szkocji. Gwarantujemy fachową pomoc oraz obsługę. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymantia
Margaretka_555 popatrz sobie na markę olight!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkockawhisky
Serdecznie zapraszam na SingleMalt pl! Luksusowy alkohol może stanowić doskonały prezent na gwiazdkę, wybraną rocznicę, czy urodziny. Szkocka whisky Single Malt jest wytwarzana, destylowana i leżakowana w Szkocji. Staramy się zdobywać rynkowe nowości, ale także wyszukujemy dla Państwa tzw. rare whisky, czyli bardzo stare, w konkretnych wydaniach. Zawsze chętnie służymy pomocą w wyborze trunku, skompletowaniu efektownego prezentu, czy zorganizowaniu ciekawego wieczoru z whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_jaryk
Może jakaś fajna bielizna, np. ta - http://www.wolczanka.com.pl/bielizna-wlc. Jakość odpowiednia, więc na pewno doceni :) Dodatkowo często są wyprzedaże oraz promocje, przez co można w naprawdę dobrej cenie dostać porządny zestaw bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
Ja kupiłabym dla męża jakąś fajną bluzę np z http://www.landersen.pl/mezczyzni/odziez lub jakiś fajny kubek. Najlepiej by było jakbyś wybrała coś co będzie się wiązało z zainteresowaniami męża lub przyda mu się do czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaniardin
Dla faceta najlepiej coś przydatnego. Będzie chyba najbardziej z tego zadowolony. Przynajmniej mój zawsze takie prezenty preferował. Ostatnio na urodziny dostał ode mnie coś takiego: http://www.skapiec.pl/site/cat/3337/comp/9768802#from91727 Jest zadowolony, a to chyba najważniejsze :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doniaa1
"Margaretka_555 2014.11.26 Scyzoryk fajny pomysł. Ale ja myślałam o takiej porządnej latarce, myślicie że to fajny pomysł? " znalazłaś jakąś fajną? bo też szukam właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandor23
Doniaa1 A ja ato ma być latarka? Czołówka, LED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się podłączam do pytania, jeśli chodzi o czołówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doniaa1
nie czołówka raczej odpada - taka tradycyjna "do ręki" solidna i żeby dawała mocne światło, nie wiem czy jeszcze coś ma tu znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordek
Tinata mam latarkę tej firmy, chociaż chyba inny model - mogę polecić: solidna, mocne światło i najważniejsze - ma ładowarkę - nie trzeba wydawać kasy na baterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandor23
Doniaa1 musisz więc patrzyć na ilość lumentów Tinata to nie jest latarka która daje potężny słup światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na solidną , ciekawe jak się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerry
fajne są te latarki led na takim elastycznym kabelku, lub te co wygladaja jak owad, co zreszta w nazwie maja "bug"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektorgadzet
Latarka Nite Ize BugLit LED Black , niezly gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandor23
Margaretka_555 To na pewno solidny model. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>inspektorgadzet 2014.12.15 Latarka Nite Ize BugLit LED Black , niezly gadzet>>> ale ze jak ? moge prosic jakis link ? >>>Margaretka_555 2014.12.11 Ja zamówiłam taką: http://www.militaria.pl/olight/latarka_olight>>> olight to klasyka, na pewno bedzie zadowolony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×