Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent ślubny dla rodziców po rozwodzie

Polecane posty

Gość gość

Moi rodzice są po rozwodzie, żyją już z innymi partnerami, a ze sobą mają świetny kontakt. Odwiedzają się i żyją w zgodzie. Wiem, że to ciekawe i sama się nad tym zastanawiam jak się tak da, no ale widocznie się da. Mniejsza z tym. Wesele mamy we wrześniu i zastanawiam się co kupić rodzicom. Wiadome jest to, że dostaną jeden wspólny kosz, ale w nim będą dwa osobne prezenty. Zawsze myślałam, że zamówię im wycieczkę, ale w tej sytuacji to nie ma sensu, bo musiałabym zamówić na 4 osoby, a to już sporo. Nie wiem co mogę im dać ? Alkoholu nie chcę, bo na pewno zostanie po weselu, jakiegoś dużego obrazu z ich zdjęciem nie wypada bo co z nim zrobią? no nie mam pojęcia.... Rodzicom męża kupujemy tylko coś symbolicznie, ponieważ mąż nie ma z nimi dobrego kontaktu, w ciągu roku widzieli się może 2 razy, jego rodzice nie są zaangażowani w przygotowanie wesela w żaden sposób- nie dokładają się złotówką i nie pytają nawet jak nam idzie. Dlatego dostaną coś małego żeby było... Natomiast moi rodzice bardzo nam pomagają, dołożyli się finansowo i bardzo nam pomagają w przygotowaniach. Jeżdżą, dzwonią, załatwiają itd. I uważam, że należy im się fajny prezent w ramach podziękowań, tylko co ? Macie jakieś pomysły? A może ktoś był już w takiej sytuacji i może doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie byla podobna sytuacja,moi rodzice mieli w d***e nasze wesele,tesciowie sa po rozwodzie i tez zyja w zgodzie ,tesciowie duzo nam pomagali,dzwonili,pytali ,podpowiadali wiele rzeczy,dzieki nim bylo wspaniale wesele.Na weselu dalismy symboliczne dyplomy,za to po weselu zaprosililismy tesciowa z mezem i tescia ze swoja kobieta na kregle a potem byla kolacja,bylo to w ramach podziekowan.Tesciowie bardzo sie ucieszyli,bo nie wiedzieli nic ,to byla niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. pomysł fajny, ale u mnie nie możliwy, ponieważ tak się składa, że moja mama mieszka za granicą i po weselu wyjeżdża. Niestety nie zdążę ich nigdzie zabrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
To fascynujące co piszesz.Podziękowania za zorganizowanie Waszego wesela? Z moim mężem dziękowaliśmy moim rodzicom na weselu w obecności gości; z góry nam powiedzieli że nie oczekują od nas żadnych prezentów, ponieważ każdy grosz teraz będzie nam potrzebny na nowa drogę życia. Mieliśmy w planie wysłać moich rodziców na wyspy Kanaryjskie.Gdy dowiedzieli się, natychmiast zaprotestowali.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×