Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent z okazji świąt. życie płata figle!

Polecane posty

Gość gość

cześć:) zrobiłam wczoraj trzy, dzisiaj dwa testy i patrzę na dwie kreski z niedowierzaniem. Nie staraliśmy się o drugie dziecko, a ono będzie. Piersi mnie bolą, okresu nie dostałam, jutro idę do lekarza i mam w głowie jakąś taką myśl, że może to jakieś zaburzenia hormonalne albo choroba? chyba muszę dojść do siebie :D tak tylko chciałam to z siebie wyrzucić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super gratuluję! :) Mój mąż mówił że jakbym ja zaszła.w.ciążę to byłyby z głowy prezenty świąteczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję! cieszę się, że moja jedynaczka ma szansę na rodzeństwo i że życie podejmuje decyzje za mnie, bo jakoś ciągle nam coś stało na drodze... ale fajnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w klubie, ja też dostałam taki prezent:)Mój syn będzie miał siostrę lub brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, gratuluję! :))) bylas juz u lekarza? Jak sie czujesz? Ktory to tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u lekarza. to 5-6 tydz. Widać pęcherzyk, ale ani serduszka nie słychać, ani nawet crl nie dało się zmierzyć, bo w pęcherzyku nic nie było. Martwię się :( w poprzedniej ciąży w 5t3d słyszałam bijące serce i widziałam maleńką kropkę wewnątrz pęcherza. A teraz jakoś dziwnie. Mam nadzieję, że to kwestia aparatu usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×