Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezerwatywa

Polecane posty

Gość gość

Czy prezerwatywa jest dobrym pierwszym sposobem antykoncepcji ? Słyszałem ze prezerwatywa pęka i zsuwa się, czyli jeżeli zadna z tych sytuacji jest to 100% forma antykoncepcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
Żaden środek nie chroni w 100%. Może być defekt materiału i będzie lipa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale jak kupie prezerwatywe z apteki to nie będzie żadnego defektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka09
wystarczy uważać żadna antykoncepcja nie da ci sto procent zabezpieczenia. ja od 6lat uprawiam seks bez żadnego zabezpieczenia i nie mam żądnego brzdąca. trochę rozumu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka09
wystarczy uważać żadna antykoncepcja nie da ci sto procent zabezpieczenia. ja od 6lat uprawiam seks bez żadnego zabezpieczenia i nie mam żądnego brzdąca. trochę rozumu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka09
ja nie radze tylko mówię jak jest jak ktoś decyduje się na uprawianie seksu to z głową jeżeli nie chce mieć dzieci przynajmniej teraz. albo po prostu idz do lekarza. on ci wszystko powie i doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mój boże bez antykoncepcji naprawde masz szczęscie dziewczyno, ja chce napewno prezerwatywe i moj chlopak tez. Czyli rozumiem że musze uważac i juz. A tak w ogóle to w jakim sensie uważać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy przytrzymać podczas wyciągania. Broń Boże nie nakładać, dwóch dla lepszego zabezpieczenia (tak, tak, to są kwiatki z kafe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lolitka a skaď ty wiesz że nie jesteś bezpłodna. Tak wypowiadać się może ktoś kto współżycie regularnie od lat i ma np. 2 planowanych dzieci. Bo u takich jak ty najczęściej okazuje się że jest problem z płodnością:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×