Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona ...

Prizze

Polecane posty

Mam pytanie. Od jakiegoś czasu ( wrzesień 2005) gram na prizze. Uzbierało mi się już ok 23 euro. Czy jest jakiś spis tych rzeczy, które mogę sobie wybrać jako nagrody? Z tego co tam widzę To raczej tylko breloczki, hustki i zegarki, które zapewne sie zepsują po paru dnach. Czy może ktoś mi podać tą stronę lub miejsce, gdzie są rzeczy ,, cenniejsze\"/ ? Bardzo dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merx
Takie jak na stronie sa nagrody takie sa dostepne w chwili obecnej a nieraz są cenne nagrody np telewizor PSP komputer itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nikt nic nie wygrał
poszukaj przez wyszukiwarke. jest juz taki dłuuuuuuuuuuuugi topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka nr 667
HEJA! Dzisiaj dostałem kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe info dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: sloneczko43 Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! Wystarczy poświecic 5 min dziennie a kwota na naszym koncie sie powieksza. Pozecam i pozdrawiam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam kłamiesz
córa sąsiadki grała. ugrała 40 euro i nic nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka nr 667
niemożliwe. Istneiją dwa wyjścia: albo zle zamawiała albo w ,, inny" sposób wybrała nagrode. Moja rada Powinna napisac na tej stronie przez ,, kontakt:" ze przesyłka nie dotarła i prosi o ponowne wysłanie:) A wogóle to samemu można sie przekonac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki and Fiona
HEj. tak od jakiegos czasu czytam to forum i chciałam powiedziec ze to naprawde fajnA gra, bo ja tez z niej korzystam. gram od ponad 3 m-cy i zamówilam sobie juz zestaw do makujazu i breloczek. naprawde sie opłaca. Gwiazdka ma racje P>S. na moją nagrode czekałam jakies 2 tygodnie Pozdrowienia dla wszystkich Prizze-manów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdnka nr 667
zeby dostac nagrodę musisz najpeiwr na nią ,, uzbierac". po lewej stronie pisze Ci jakie jest Twoje konto ( w euro) Gdy uzbierasz wystarczająco pieniędzy po lewej stronie troszke nizej masz ,, gift". jest tam duzo nagród. jezeli będziesz miał wystarczająco pieniędzy mozesz sobie ją kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canudo
fajna strona grm juz 227 dni mam 11,53 budz i wygralem joy pada oraz usb fan (wiatraczek komputerowy) teraz jestem w kolejce po podswiecana szklanke mam 4 gry specjalne i na dzien zarabiam jakies 0.20 budz. http://en.prizee.com/?refer=Canudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne zaczełam teraz grac i gra jest spoko dopiero moj pierwszy dzien ale uznierałam 0,32 bubz a wy ile mniej wiecej macie bubz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mam sparwe gram juz 6 dzien i gdy chciałm zagrac to mi cos takiego wyskoczyło It\'s your 6th day on Prizee! You already have 4.20 Bubz in your Treasure Chest. From now on, you can exchange the winnings in your Treasure Chest for presents and cheques in the Gift section! ( nie rozumiem całego) jesli ktos wie o co chodzi to niech powie, z gory dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jakos sobie przetłumaczyłam.. :p ale mam pytanie czy to co tzreba wypełnic czyli imie nazwisko ulica itp.. to mam napisan np street balonowa 4/5 czy moge po polsku ul balonowa 4 m 5 ?? i czy jak ja jestem nie pełnoletni to cy moge czy musi rodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz po polsku - ul. ale koniecznie bez polskich liter, bo nie przyjmie. Zajrzyj zresztą na podaną trochę wyżej polską stronę informacyjną - tam jest wszystko wyjaśnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie darmowe maxpacki!! wejdzcie na strone http://www.packbarre.com/?pa=12946 Rejestracja 1.wejdz na link http://www.packbarre.com/?pa=12946 i wybierz S\'inscrire 2.Uzupelnij Email - email Password - haslo Confirmer - powtarzamy halo 3.Zaloguj sie, kliknij na Telecharger la packbarre - rozpoczynie sciaganie bara, zainstaluj go. 4.Pozniej otworz bara i zaloguj sie. Zaczynaja wyswietlac sie reklamy, za co dostaniesz procenty , przypominam 100% = maxpack. Dostaniejsz jeszcze email potwierdzajacy w razie pytan pisac na gg 5921716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefka
zapisałam się pod ciepeche ;) Niech się chłopak cieszy :p A jak ktoś chce, to pode mną zapraszam;) http://www.prizee.com/?refer=Szeflera Te maxpaki to się kupuje? O matko, a o co chodzi w tych grach gdzie się skrobie tę skrzynię i ten koszyk, albo te nuty? Bo nie wiem jak tam wygrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefka
ej, a co oznacza pod nikiem ten suwak, co się zapełnia czerwoną kreską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten suwak to ranga, im dłużej grasz, tym będzie wyższa, jak dojdziesz do srebrnej to dostajesz dostęp do nowej gry a wgrywanie gry jest proste: trzeba po prostu kliknąć na grę. koszyk się zdrapuje w Snuggy ticket. klikasz na grę, robisz play, ticket się ładuje, zdrapujesz koszyk i klikasz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefka
no tak, ale o co tam chodzi z tym zdrapywaniem, mam jakiś wpływ na wynik? Bo w innych grach mam, ale w tym drapaniu to chyba nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zdrapkach zalezy od losu.. co bedzie to wygrasz.. a maxpacki sa po to zeby naprzyklad jak masz jedna parte dziennie to mozesz miec 15! i dostajesz jeszcze dodatkowo dwie gry plus gre tygodnia.. maxpacki sie kupuje ale to sie palci i nie oplaca... ale mozecie miec darmo maxpacki!! Chcecie darmowe maxpacki!! wejdzcie na strone http://www.packbarre.com/?pa=12946 Rejestracja 1.wejdz na link http://www.packbarre.com/?pa=12946 i wybierz S\'inscrire 2.Uzupelnij Email - email Password - haslo Confirmer - powtarzamy halo 3.Zaloguj sie, kliknij na Telecharger la packbarre - rozpoczynie sciaganie bara, zainstaluj go. 4.Pozniej otworz bara i zaloguj sie. Zaczynaja wyswietlac sie reklamy, za co dostaniesz procenty , przypominam 100% = maxpack. Dostaniejsz jeszcze email potwierdzajacy w razie pytan pisac na gg 5921716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dopowiem ze bara trzeba miec cały czas właczonego to wtedy beda nam szły procenty... pamietajcie 100%=maxpack bara mozna sobie przesowac po pulpicie a co jakis czas wyskoczy nam kod i miejsce do wpisania kodu.. jesli zamiast kodu wyskoczy x to wciskajcie ok dopoki nie pojawi sie kod... bara miejcie właczonego cały czas ujesli jestescie na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packbarre
ja jak wciskam pobieranie packbarre to mi wyskakuje moj e-mail i dwa zaznaczone okienka i jak biore dalej czy jakos tak to sie nic nie dzieje tylko mi e-mail przychodzi i jak klikne na ten link w wiadomosci to znowu wchodzi to pole z ke-mailem i kwadracikami prosze pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 95paulina
mozecie wpisać mnie ;) 95paulina ja gram 13 dni i dopiero mam 3 $....co wy na to? szkoda ze strona nie jest po polsku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×