Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość JuTu86

Cześć ludzie. Niedawno zainteresowałam się tematem argininy. Jeszcze 3 miesiące temu nie wiedziałam co to jest. Dopiero lekarz uświadomił mi, że arginina to niezbędny aminokwas potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu bla bla bla. Chodziło o to, że mam wrodzoną wadę serca i problemy z krążeniem. Lekarz powiedział, żebym pobrała suplementy z argininą. Miałam argininę z Calivity, ale ostatnio w necie pojawiło się takie coś jak ProArgi 9 Plus. Moje pytanie brzmi: czy ktoś słyszał o tym suplemencie, czy stosował? W sieci jest pełno stron amerykańskich. Znalazłam kilka polskich, nawet sporo informacji. Ale nie znam nikogo kto kupił. Proszę o konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George123
Ja też szukam informacji o tej arginine. Może nie informacji samej w sobie bo takiej w sieci jest sporo, ale zależy mi na konkretach. Jesli ktoś brał tą arginine, niech podzieli sie swoimi doświadczeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTu86
Znalazłam kilka polskich stron gdzie (prawdopodobnie ;)) można zamówić ProArgi. Napisałam do klubu Synergy. Zobaczymy co napiszą. Naprawdę nikt nie czyta tego forum??? Ludzie, napiszcie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśka
to jest niezła rzecz, ten proargi9, mój tata ma nadcisnienie i jak zaczął to regularnie przyjmowac, mógł ograniczyc prochy do minimum. ogólnie czuje sie lepiej, zresztą widac to po nim. faktycznie, tanie to nie jest, ale wiem, że można kupic i za ok 300, i duzo ! taniej jak się weźmie od razu dwa opakowania. jak ktos jest chętny, to wypytam ojca co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTu86
Pytanie do kaśśśśki: Ile lat ma Twoj tata i co mu dolega, bo to dośc istotne ;) Ja jestem (tak mniemam) trochę mlodsza od Twojego taty i nie mam problemów np z potencja ;) U mnie w rodzinie wszyscy z linii mojej mamy narzekają na nadciśnienie i taka dolegliwość dopada także mnie :/ Pisałam z kimś z synergyclubu i chyba zamówie ProArgi. Tak jak pisze kaśka, koszt 300 zł. Niby w klubie jest taniej ale po kolei, najpierw ja musze wszystko przetestować sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina224
proargi jest dobre. moja mama ma żylaki i bóle nóg zwłaszcza po dłuższych spacerach. o proargi dowiedziala sie od rodziny ze stanów. pije to od dwóch miesięcy i czuje sie duzo ! lepiej. nogi prawie nie bolą i spadlo jej cisnienie , teraz ma prawie normalne 135/85 a było i 160. moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasna.
ta firma co sprzedaje proargi ma dwie inne super rzeczy. chlorofil 0,75 litra za 120 z przesyłka i sok z acai też 075 chyhba za 160. ten chlorofil phytolife jest b. mocny i starcz a na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.rybka
To proargi jest dobre i dla osób które lubia sobie pobiegać albo inaczej potrenować. Mój brat pije łyżkę tego rozpuszczona w wodzie pół godziny przed treningiem i mówi, ze mniej sie meczy i szybciej potem regeneruje. On biega 30 minut przed pracą. Ja troche kręcę na rowerku, bo chcę zrzucić pare kilo, muszę sobie to kupic i spróbować, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśka
tata ma 52 lata, tak jak pisalam problemy z nadcisnieniem. jest bardzo zadowolony z efektow. pierwsze zmiany na lepsze odczul po 10 dniach brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduska
mnie tam zaiinteresował ten chlorofil phytolife. 0.75 litra za 130 z przesyłka za pobraniem to jest niezła cena. czytałam o tm na forach w Stanach opinie. podobno jest bardzo ok. Ja kupowalam chlorofil jak mialam trądzik ale duzo drożej wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTu86
Wow! Wreszcie jakaś dyskusja :P Zamówiłam w końcu jedno opakowanie proargi. Czekam na przesyłke (doczekać się nie mogę :P). Napiszę moje odczucia za kilkanascie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinka25
Szukałam czegoś nt proargi 9 i znalazłam to forum. Widzę dobre opinie. Cieszy mnie to, bo chciałabym kupić ten preparat mojej 70 letniej mamie, która ma problemy miażdżycowe (takie jak mama mariny224). JuTu, czekam na wyniki Twojego testu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia-mama
hejka. mój tata bierze argininę. najpierw medargin, ale był mało skuteczny i mało wydajny. od dwóch miesiecy kupuje to amerykanskie proargi9. jest zadowolony, bo ciśnienie wróciło mu praktycznie do normy i nabrał ochoty do życia. słyszałam, że ludzie piją to na przemian z sokiem z noni i mają bardzo pozytywne efekty. podobno nawet siwizna zaczyna się częściowo cofać.. tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinka223
Mam pytanko, czy jeszcze ktoś z Was lub waszych znajomych stosował ProArgi? jakies doswiadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryB
Witam z Toronto :) Jesli chodzi o ProArgi, to moj lekarz zalecil mi to pol roku temu na nadcisnienie. Tzn. zalecil arginine medyczna, ale polecil wlasnie ten komplekser. Musze powiedziec ze czuje sie po nim dobrze, zaczelam nawet troche trenowac na cardio tzn. taki rowerze domowym. a kiedys go tylko kupilam i sie kurzyl, hihi. Teraz jakos nabralam ochoty po tym proargi 9. Cisnienie mam w normie - 130/75 a bylo juz duzo gorzej. Takze w sumie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka1000
Nie słyszałam o tym leku, ale muszę się zainteresować bo może mi pomoże. Może na bliskoapteka.pl będzie. Znalazłam tę stronę przy okazji szukania jakiś tam leków. Można sobie tam wydrukować rabat. Może komuś to się jeszcze przyda, Mnie już nie raz się udało trochę przyoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTu86
Kupilam proargi właśnie na nadciśnienie :) Przesylka dotarła do mnie wczoraj, wszystko cacy. Jestem już po pierwszym razie :P tzn, dawce :) Niezły bajer i smak po rozpuszczeniu w wodzie. Pytanie do koleżanki z Toronto! Czy mogłabyś napisać więcej o efektach? Ile miałaś lat jak zaczęłaś stosować proargi? I jak długo stosowałaś? Chcę się zapisać do synergy club następnym razem (pan Mateusz z którym rozmawiałam mówił o zniżkach i korzyściach), Będę wdzięczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniasonia
morelka, to nie jest lek tylko suplement diety! w aptekach tego nie mają, bo firma dopiero wchodzi do polski ze stanów, gdzie jest już kilkanaście lat znana. ten suplement jest opatentowany, naprawdę wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubolinka
A wam powiem, że to przy odchudzaniu aktywnym dobre jest!! Ja normalnie nie mam siły biegać dłużej niż 15 minut (dopiero zaczynam walke z tłuszczykiem), a jak sobie wezmę pół godzinki wczesniej łyżkę tego rozpuszczona w pół szklanki wody, to biega mi się lżej i nie jestem taka zziajana. Poza tym mam po tym ochotę np. na spacer, zawsze. A tak w ogóle, to mój tato bierze to na miażdżycę i stąd to znam i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George123
Dawno tu nie zaglondałem. Fajnie, że dzielicie się swoimi opiniami. Czekam na moje ProArgi9Plus i też się wypowiem za jakiś czas. I czekam na komentarze Jutu86! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what??
Nie ogarniam waszego zachwytu......... przeciez te suplementy są na jedno kopyto arginina czy larginina nie wiem co jeszcze można wymyśleć. I po co tyle płacic ja sie pytam???? Arginina z olimpu jest duzo tańsza i pewnie taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtenaB
Suplementy z firmy, o której piszesz, produkowane są w Chinach najczęściej jako dodatek do karmy dla zwierząt hodowlanych. Stad te "rewelacyjnie niskie" ceny. Niestety są najczesciej zanieczyszczone różnymi rzeczami na skutek procesu technologicznego, który nie musi spełniać wymogu produkcji spożywczej DLA LUDZI. Stosowanie takich preparatów zwłaszcza przez dłuższy czas i osoby starsze jest NIEBEZPIECZNE dla zdrowia. Ta chińska produkcja jest porcjowana i pakowana w Europie lub wręcz w Polsce i dlatego nazywa się, że wyprodukowano to w EU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -anulina
moja babcia uzywa tego proargi od prawie roku. przysyła jej to kuzynka z kanady. babcia bierze to na miażdżyce i nadcisnienie z tego, co wiem. na 100% działa, bo ona jest zadowolona i ma wciąz lepsze wyniki badań. podobno teraz można w polsce kupić taniej niż w kanadzie i stanach nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkyy
Najlepsza jest arginine plus z calivity i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTu86
Witam w długi weekend :) Zanim wyjadę, napiszę co nieco ;) ProArgi piję już kilka dni. Czuję się dobrze i ciśnienie się zmniejszyło. Zobaczymy co przyniosą kolejne dnie i tygodnie :) Nigdy nie próbowałam argininy z Olimpu. Powiem szczerze, że odstraszyła mnie etykieta :P Boję się takich typowo pakerskich bajerów ;) Życzę wszystkim forumowiczom miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuniaM
to jest b. dobry suplement. moja mama mogła zmniejszyc o połowę insulinę i ciśnienie jej się praktycznie unormowało. przyjmuje od 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre suplementy
Witam serdecznie. Mam na imię Iza i pragnę zaprosić państwa na moją stronę internetową www.calisuple.blogspot.com na której to dowiedziecie się państwo wielu ciekawych informacji o dobrych suplementach diety firmy Calivita. Możecie państwo nabyć drogą kupna wyżej wymienionej firmy w niskich cenach. Zapraszam serdecznie. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuniaM
pozwolę sobie napisać jeszcze jeden komentarz, czy ktoś kupuje proargi9plus w Polsce? Zamawiam suplementy ze Stanów Zjednoczonych, chętnie kupiłabym u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżuniaM w jakiej ceneie płaciła Pani za ProArgi 9 Moze bede mogł pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuniaM
dziękuje za pomoc. dotychczas płaciłam 360 zł za sztuke, bardzo dużo. Jezeli istnieje mozliwość kupowania proargi u nas w tak niskiej cenie, byłoby cudownie. jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×