Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nina Ryczy

Problem neurologiczny

Polecane posty

Prosze opomoc, gdyż jestem bezradna jeśli chodzi o mojego ojca, który od 12 dni przebywa w szpitalu na neurologii. Trafił tam z objawami udaru mózgu, tj. zapadła się mu lewa częśc twarzy, zaczął podwójnie widzieć, jedno oko właściwie od dnia dzisiejszego jest zamknięte, ból głowy-lewy płat czołowy nad okiem. Lekarze najpierw zrobili tomografię , później rezonans, badania na przepływ tętnic. Wszystkie badania wyszły prawidłowo. W rezonansie widoczne były dawne małe udarki , natomiast nic nie wskazuje na nowy udar. Lekarze znaleźli polip w zatoce czołowej i od jakiegoś czasu tata przyjmuje antybiotyk. Niestety w ogóle nie ma poprawy, cały czas skarży sie na okropny ból głowy, poci sie, nie ma siły (własciwie nie wstaje z łóżka), doszedł jeszcze straszny kaszel, cały czas wykasłuje jakieś skrzepy. Pomocy!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to , że lekarze sami nie wiedza co mu jest, nie znają przyczyny podwójnego widzenia, tego,ze słabo słyszy , bo wszytskie badania sa w porządku. Prosze o pomoc, może ktoś mi coś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×