Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona199292

problem..

Polecane posty

Gość ona199292

witam. jestem z chłopakiem rok i 7msc dziś powiedziałam mu że możliwe że jestem w ciąży to powiedział że wszystko zrobi żeby nie mieć dziecka że skończy ze sobą i że kocha mnie ale nie na tyle żeby mieć ze mna dziecko. że jak nie będę w ciąży to będzie ze mna a jak będę to nie będzie się nim opiekował wyrzeknie się go i nie wie co dalej. mówiłam mu że jak tak to mnie nie kocha a on że kocha ale nie na tyle by mieć ze mna dziecko. dodam że ma już on prawie 23lata i zaczął mi mówić o aborcji.. :/ powiedziałam mu że nigdy tego nie zrobię na to on że on nie chce mieć ze mna dziecka. czy to możliwe że mówi tylko tak bo się wystraszył a tak to by się zajmował ? proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że jesteś dużo dojrzalsza od swojego faceta. Może to tylko taka głupia pierwsza reakcja w szoku, ale świadczy to o tym, że nie jest gotowy na przejecie odpowiedzialności i dobrego materiału na tatusia z niego raczej nie będzie. Gorąco Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nieodpowiedzialny i tyle.. mój chłopak zareagował podobnie..myslalam ze zmadrzeje. ha -.- obecnie jestem sama...w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona199292
:( no raczej tatuś dobry z niego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre, ale nie byłabym z nim bez względu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strasznie smutne że piszesz Jak p***bus poza tym taka prowokacja jest strasznie c*****a Dostajesz ode mnie ocenę niedostateczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×