Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Koko1994

Problem

Polecane posty

Witam ; ). Mam mały problem. W sumie to sama nie wiem od czego mam zacząć. Mam 20 lat i chciałabym schudnąć. Ważę około 75kg i mam około 165cm wzrostu. Mam zamiar schudnąć około 15kg. Cieszyłabym się nawet z 10kg. Nie ważna ilość ważny jest efekt. Najbardziej przeszkadza mi mój brzuch. Nie jest on aż tak bardzo przerażający, ale jednak źle się z nim czuję i wstydzę się go pokazywać. Do czego zmierzam. Mam problem z tym, że boję się efektu jojo. Znalazłam bloga, na którym dziewczyna opisuje różne dania dietetyczne. Czytając komentarze dziewczyny pisały, że schudły w tydzień 4kg, ale ja mam wątpliwości czy to jest zdrowe chudnąć tyle w tak krótkim czasie. Zdaję sobie sprawę, że każdy odchudzający się chce widzieć efekty, ale czy to aby jest dobre w tak krótkim czasie? Chciałabym schudnąć, ale dla siebie nie dla innych. Ale gdy zacznę się odchudzać to będę musiała cały czas przestrzegać tej diety? Chodzi mi o to, że ja z moim chłopakiem lubimy czasami wyjść na miasto np. na kebaba i pytanie brzmi czy kebab od czasu do czasu mi zaszkodzi? Nie potrafię sobie czasami odmówić ,,normalnego" jedzenia np.pierogów, schabowego itp. Czy takie dania jedzone sporadycznie bardzo wpłyną na moją dietę? Nie można przecież całego życia spędzić na diecie. Nie chcę nikogo obrazić, ale w wieku 25 lat nie chcę ważyć 90kg, być nieatrakcyjną i siedzieć przed telewizorem i objadać się chipsami. Chciałabym coś zmienić w swoim życiu, ale strach przed tym, że może się zmienić coś na gorsze(efekt jojo) odciąga mnie od realizowania swoich postanowień. Pomóżcie mi może jest tu ktoś kto miał podobny problem i rozwiązał go z rewelacyjnym efektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×