Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem w kupnie laptopa

Polecane posty

Gość gość

Witam wszytskich, bardzo prosze o rade w sprawie wyboru marki laptopa, chodzi o to ktora lepsza? Jakie sa wasze zdania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy do czego ma być. Jeśli do wszystkiego poza grami, to polecam jakieś tanie Lenovo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asusy są bardzo dobre i atrakcyjne cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca z Saturna
nie bierz pod uwagę producenta laptopa tylko jego jakość wykonania i parametry techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej bierz pod uwagę producenta, np. markę Acer możesz od razu wykluczyć, bo to szajs kompletny, a marketowych "doradców" nie słuchaj bo gó/wno wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zerknąć sobie na ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/9247671 W linku masz dokładnie model jaki ja posiadam (mimo,że w innym kolorze ponieważ ja mam taki ciemny bord ) Komputer ma dobre parametry, ogólnie nie jest tani niemniej bardzo solidnie zbudowany. Aluminiowa obudowa, mocna bateria ( trzyma mi ponad 10 godzin co jest moim zdaniem naprawdę niezłym wyczynem),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na stronke z testami lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o dobry, trwały, to normalnego użytkowania, przegladania netu, pracy w kilku programach (autocad, mathcad ) czasem i moze jakas gra dla relaksu, albo film/serial na necie. Podobny teraz najbardziej polecane sa lenovow i asus, a inni jeszcze uwazaja ze dell lub toshiba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kasy chcesz na to przeznaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2500 zł max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia powiem że do programów typu autocad o wiele lepiej nadaje się zwykły PC ze względu na ergonomię pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×