Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vali1

Problem w zwiazku

Polecane posty

Witam, postanowilem dodac w koncu taki temat, otoz to mam 18lat moja partnerka 20 lat, jestesmy ze soba juz 2 lata i sie kochamy. Ale jest pewien problem ktory polega na seksie. Jak zaczelismy ze soba byc to tak po 2 miesiacach probowalismy male rzeczy typu "palcowka, minetka, lodzik" ale nic wiecej. Pol roku od rozpoczecia zwiazku zaczelismy ze soba spac na weekendy, pozniej co raz dluzej np poniedzialek wtorek itd, od pewnego czasu spimy ze soba juz 4 miesiace. Ale przejdzmy do problemu, polega on na tym ze ona niechce uprawiac ze mna seksu, wczesniej mowi ze sie bala, ze chce tabletki brac, to ja mowie spoko bierz. I tak od pol roku, dodam ze tylko raz kochalismy sie ale "analnie" , teraz mowi ze nie chce bo ja nekam pytaniem co jakis czas "czemu nie?" I dodala ze sie juz nie boi.. to w czym problem ?! Mowilem jej czy ty masz kogos na boku z kim uprawiasz seks, ze mna niechcesz to moze z kims? I ona sie denerwuje wybucha od razu. Mowi ze nie ma nikogo ze zwariowalem, ciagle to sie konczy na klotni.. Takze prosze o pomoc ipytania oraz porady. Dziekuje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze che jej zaufac , a nie osądzać o zdrade, dodam ze jak dzwonie do niej to nie odbiera czesto i sie wkurza ze dzwonie co chwile mimo ze to robie co 40min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedni gdy dzwonie do praktycznie nie odbiera, w sensie raz na 30mi czy cos i wkurza sie ze dzwonie non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostateczna Odpowiedź
Rzuć to coś i znajdź se normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze jak spimy to ja macam czasem wszedzie, a ona sie wkurza i pyta co robie, no moze kilka razy wstala kilka razy i zaczela mi walic a ja jej palcowke nic wiecej, na tym skonczyl sie orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze nie jest gotowa, tez juz nad tym myslalem, no ale z kim z drugiej strony chcialaby jak jest tylko ze mna od 2 lat. Chcialbym z nia byc i poczekac, moze to sie ulozy, moze to nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeDobraRada
Najlepsza chyba szczera rozmowa, bez obrazania, krytyki, delikatnie. powiedziec na poczatku ze ja kochasz, podoba Ci sie, lubisz to i to w niej, lubisz jej ciało.. i ze chcesz sie z nia i tylko nia kochac, moze onja byc so chciala zmienic w sexie zeby urozmaicic.. daj znac co postanowiles;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilem dzisiaj wlasnie wieczorem przy kolacji porozmawiac na spokojnie, oraz powiedziec wady i zalety na kazdy temat oraz to co w niej lubie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeDobraRada
Trzymam kciuki i daj znać jak poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcze, ona zwyczajnie nie czuje przyjemności z tych Twoich palcówek. Więc możesz z nią nawet do rana rozmawiać i dojrzewać jej pozwalać, ale skoro dziś już nie czuje, to za 10 lat też z Tobą tego czuć nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeDobraRada
i jak tam kolego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×