Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedna natalkaaa

Problem z drukarka-POMOCy!!!

Polecane posty

Gość Biedna natalkaaa

Pelna kaseta z tuszem, a drukuje ze smuugami, robilam oczyszczenie pojemnikow z tuszem, ktos mi doradzil wyrownac pojemniki z atramentem ale gdy klikam wyskakuje mi komunikat " Pojemniki z atramentem nie zainstalowane lub niezgodne z drukarka. Zainstaluj pojemniki z atramentem HP przeznaczone dla tego urzadzenia i sprobuj ponownie wyrownac ppojemniki" Kiedys to chodzilo, wyrownywalo, teraz dopelnialam ppojemniki. Ale kaseta z tuszem jest oryginalna... O co chodzi...?? Mam HP 656c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
No niestety ale co robic...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazzz
wykonaj czyszczenie dysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Biedna Natalka\" - chyba sie nie obrazisz jak sie przykleje do Twojego tematu ;) A mianowicie rowniez mam problem z drukarka.. nie chce mi wciagac papieru..wydaje z siebie przerazliwe dzwieki.. \"męczy się\" i nic... Czy to wina sterownikow czy moze juz ona nadaje sie na zlom ? Stara to maszyna - HP 640 C hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
mazz jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazzz
Ja mam w programie do obslugi drukarki opcje "czyszczenie dysz drukujacych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się.Nidgy nie wiem co mi się wyświetli i czy raczy się wogóle włączyć.I też potrzebuję porady.Chcę kupić do swojej firmy urządzenie wielofunkcyje HP 4355 [drukarka,skaner kopiarka,fax].Nie bardzo się na tym znam a muszę kupić i chciałabym wiedzieć czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
nie wciąganie papieru to niestety wada starych HP, gumy ktore maja wciagac papier robia sie zbyt sztywne :o najlepiej kupic nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
mazz ja niestety nie mam-tylko syzbka pomoc, czyszczenie pojemnikow (to idzie) ale niestety wyrownanie nie dziala a kiedys chodzilo normalnie... Chyba nie przez to ze pojemnik z tuszem byl napelniany w sklepie komputerowym a nie zakupiony normalny nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
frida nie kupuj HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna gdzieś być taka opcja, zdaje się że też to robiłam. Niestety nie pamiętam gdzie jest, bo mój HP aktualnie stoi w pudle i nie mam w kompie zainstalowanych sterowników. Czyszczenie dysz zeżera sporo tuszu. Ja na HP nie narzekałam z wyjątkiem jednego razu, kiedy wsadziłam g... tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać kardridż się zepsuł:O czasami wiele razy uda sie uzupełnić tusz a czasami za 2, 3 razem się psuje.Jakby były same smugi to trzeba przeczyścić gorącą wodą (zagotować wodę i zanurzyć spód kardridża na pół minuty), może by coś dało.Jak chcesz i się nie boisz że będzie gorzej to próbuj:D Ale ten komunikat troche jest dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Ramirez teraz byl napelniany 3 raz, wczesniej probowalam z goraca wode i pomoglo ;) ;) Czyli jaka goraca czy wrzatek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazzz
tylko ze ja mam atramentowke, nie wiem, jaka Ty masz. Jak iglowke albo laserowa, to pewnie takiej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Calmity, hmm jestem noga.. Jak to zrobic...?? Zawsze wkladalam kasete z tuszem i wystarczylo, jak to zainstalowac '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak sie wymienia pojemniki to najpierw trzeba zainstalowac naboj, potem skalibrowac. I czesto przeczyscic dysze (bo juz tyle razy ladowalam jeden i ten sam, ze troche mi pada :P ). Ale ja mam Lexmarka :( A jak Ty zawsze tak robilas to nie wiem dlaczego :( A czyscilas kiedys juz dysze? I teraz Ci dopiero taki komunikat wyskoczyl? Czy pierwszy raz probowalas czyscic? Moze jeszcze sprobuj poczyscic drukarke - to co widac w srodku - spirytem ;) U mnie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Zawsze wkladalam tusz i dzialalo, oczyszczanie i wyrownywanie tez dlatego mnie to dziwi, a drukarka tak drukuje z mazami, zawsze pomagalo na to wyrownywanie.... Zaraz sporobuje z tym wrzatkiem ;) Lexmarki sa lepsze jak slyszalam i tansze tusze maja ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexmarki maja drozsze tusze niz hp... Ale za to latwiej i lepiej daja sie nabijac wlasnorecznie ;) NO i szybciej zuzywaja tusz, sa mniej ekonomiczne... ALe ja swoja lubie. Ma juz 9 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam w HP faktycznie nie instalowało się pojemników?? wystarczyło je wsadzić na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Dobra ide walczyc, chce tylko by bylo mozliwe wyrownanie pojemnikow z tuszem, tak trzeba zrobic po zainstalowaniu (wsadzeniu tego pieronstwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź czy w zakładce drukarki i faksy w panelu sterowania nie ma opcji czyszczenia dysz. Smugi masz przy każdej jakości wydruku? (robocza, normalna, najlepsza - chyba takie były dostępne w hp) Możliwe, że za dużo tuszu pobiera na drukowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananke---> W Lexmarku niby tez nie trzeba ale zeby dobrze pozniej wskazywalo poziom atramentu to warto zainstalowac ;) Zreszta program sam sie pyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calamity Jane----Poziom tuszu tylko dobrze pokazuje wtedy gdy to jest kardridż orginalny, gdzie nie był dolewany tusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Wiecie co zrobie, kupie oryginalny tusz do tej drukarki, zauwazylam na moim jakies dziwne plamki na tych miedzianych tasmach, jak rozerwania, a t chyba musi byc jednolite, moze to przez to mi nie czyta tego tuszu i drukuje tak siusiakowato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×