Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z nauczycielem. Poważna sprawa

Polecane posty

Gość gość

Problem mam z nauczycielem już od dłuższego czasu. Zachowuje się wobec mnie inaczej niż wobec innych dziewczyn. Zaczęło się na pomaganiu na sprawdzianach, potem zaczął podwyższać mi oceny z każdego sprawdzianu, kartkówki, pracy na lekcji po prostu ze wszystkiego. Ostatnio chcąc nie chcąc musiałam do niego podejść i załatwić sprawy klasowe (jestem w trójce klasowej) no i mnie objął. Na następnej lekcji, w sumie to przed lekcją poprosił mnie do sali i się spytał jak mnie ma traktować. Nic mu nie odpowiedziałam i wyszłam. Dziś chciał mnie zawieźć do domu. On jest coraz bardziej nachalny i powoli zaczynam się go bać, bo z lekcji na lekcje jest coraz gorzej. Zwracam się do was z prośbą, żebyście mi pomogli, nie chce nikomu o tym mówić. Liczę na was że dacie mi jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz powiedzieć rodzicom. Do niego podchodź zawsze w towarzystwie koleżanki , nigdy nie stwarzają sytuacji żebyście byli sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem z nauczycielem w technikum: łaził za mną na przerwach, świdrował mnie wzrokiem, na sprawdzianach stał zawsze blisko mnie i nie zwracał uwagi na ściągi, które miałam przy sobie. Jeśli zdarzyło się, że spotkał mnie samą na korytarzu po lekcjach, to zawsze przysiadał się i zagadywał. Cała klasa śmiała się, że się we mnie podkochuje. Trochę lat już minęło, a ja nadal pamiętam te czarne jak węgle oczy i... czasem mam ciarki na plecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ty masz lat ? a ten nauczyciel stary? młody? przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do odp. Mam 17 lat. Ten nauczyciel gdzieś 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej dziada, skończysz szkole i zapomni(sz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie do szkoly ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ves a ten twoj to przystojny chociaz byl? I mlody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie się ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To młody facet wpadłaś mu w oko nic nie rób zachowuj się normalnie ale staraj się nie zostawać z nim sam na sam no chyba że cię to kręci ale uważaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieram się normalnie. Prawie wcale się nie maluje. Czasami trochę pudru i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennicaa2
raz sie zyje...nie chcesz miec z gorki? umow sie z nim...zpaytaj czy da ci swoj numer,bo co s tam...wyslij nagą fotkę...zostan po lekcjach.przyjdz w bluzce z dekoltem:) bedzies zmiec latwiej,inne ci beda zazroscic. ja bym sie z nim przespała jak wolny. co tam...załatwi ci ulgi u innych...Zdasz naoewno maturę... i po latach bedziesz sie usmiechac na wspomnienie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie słuchaj tej głupiej uczennicy 2 bo później będziesz płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym chciala.miec "z gorki" to bym tutaj nie pisala co robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki możesz udawaj że nie widzisz co jest grane. Zrobienie afery z góry własciwie skazuje cię na przegraną. U mnie był cały klan, fizyk, matematyk i wicedyrektor. Dziewczyny co "dawały" zdawały maturę praktycznie nic nie robiąc, te co się stawiały wiadomo nic nie ugrały, a te co twardo udawały że nic nie widzą wychodziły w sumie najlepiej. Klan się rozbił jak 3 z jednego rocznika niemal jednocześnie zaszły w ciążę także uważaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagraj telefonem co robi i do jakiegoś kuratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×