Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KokoSszanel

Problem z rozczesaniem długich włosów

Polecane posty

Gość KokoSszanel

Dziewczyny jak radzicie sobie z rozczesywaniem długich włosów z tendencją do plątania się? Moje włosy są długie i cienkie, a dodatkowo 3 razy potraktowane farbowaniem ombre. Przeżywam jakiś horror po umyciu włosów i za każdym razem gdy zdejmuje czapke i kurtke zimowa... Próbowałam już wielu metod...odżywki z silionami trochę pomagają w rozczesywaniu ale nie są zbyt zdrowe. Słyszałam że ta szczotka daje rade http://bellemonde.pl/kategorie/akcesoria-kosmetyczne/szczotka-do-rozczesywania-easy-combing-detail testowałyście ją? możecie coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w podobnej sytuacji. Niestety, dopiero obcięcie włosów (ściełam całe "ombre") pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSszanel
Ech...nie chciałabym bardzo obcinać bo za rok biorę ślub. Moje włosy sięgają teraz do końca łopatek i nie odrosłyby chyba do tego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj nakładać olejek arganowy na koncówki - łatwiej się rozczeszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że chodzi Ci o to, że nosisz rozpuszczone włosy pod czapką i robi się kołtun od spodu włosów? Jedyna metoda to związywać włosy i dopiero nakładać czapkę ;) Całe życie noszę długie włosy i też są delikatne i z tendencja do plątania i to bardzo wiec wiem co mówię ;) No i podstawowa sprawa - zawsze zaczynamy rozczesywanie włosów od końcówek ku górze, o czym nie wszystkie długowłose wiedzą dlatego piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlkjhg
grzebień tzw sferyczny świetnie nadaje się do rozczesywania, ja używam takiego grzebienia od lat i zdecydowanie pomaga przy rozczesywaniu długich włosów. używam też keratyny na włosy (to poleciła mi koleżanka fryzjerka) ponieważ jest o wiele lepsza od jedwabiu który paradoksalnie po pewnym czasie wysusza włosy, keratyna za to robi na włosach gładką otoczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSszanel
ja związuje je np w kitkę, ale ta reszta włosów ktora ociera się o kurtkę i tak się plącze...:( a jak wygląda taki grzebień? gdzie go można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlkjhg
chciałam wrzucić link do tego grzebienia ale kafeteria blokuję ze względu na spam. grzebień jest całkiem zwyczajni i tani tylko że ma jakby nie odnogi z zębów które łaczą sie na końcu tego grzebienia. naprawdę trudno mi go opisać ale w drogeri podejrzewam że już go widziałaś a może nawet takiego używasz tylko nie wiesz że tak się nazywa. jak wpiszesz w google grzebień sferyczny to ci się pokaże jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza szczotka niz grzebien..grzebien ciagnie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrirlopeiKat
Szczotki z naturalego włosia daja radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz na jakiś czas stosuję olejowanie olejem kokosowym i świetnie działa. Nakładasz olej na pasma, zostawiasz na kilka godzin i myjesz włosy. świetnie nawilża i zpobiega plątaniu się włosów. Możesz go kupić http://hh-life.pl/?s=olej+kokosowy&post_type=product

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oleje przetłuszczają włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pofarbuj na swój kolor farbą wella color touch- ja tak zrobiłam po ombre i włosy sa bardziej jak "moje", to łagodna farba z keratyną i włosy robią się mniej porowate, wygładzone, keratyna wbudowywuje sie we włosy. poza tym odżywki. nie słuchaj tych bzdetów o tym, ze silikony sa niezdrowe- wlosy i tak sa martwe, raz zniszcone nie będą nigdy zdrowe dopóki nie odrosną, ale wygładzone silikonami daja iluzję zdrowych wlosów. kup np maskę loreal proffesionnel absolut repair- nawet rozjasnione blond są po tym w dotyku jak niefarbowane i błyszczą. nie rozczesuj mokrych i kup dobrą szczotkę/ obetnij na długość "lob"- w rok odrosnie wystarczajaco, a zawsze troche łatwiej z taka długością przy zniszczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSszanel
nie chce farbowac sama...wolę w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jedno gdzie, chodzi o produkt- ja i w domu i u fryzjerki używam tych samych farb, wiadomo ze nie kupuję w drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre olejki bardzo pomagają :) nie obcinaj włosów na babochłopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeczytałam na polki.pl że bez sensu jest katować włosy różnymi rzeczami do rozczesywania..masz szampon, odżywke..to juz obciaza włost a aolejek dodatkowo robi im masakre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wystarczy schować kitkę pod czapkę i z głowy problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kitka nie rozwiazuje problemu bo reszta wlosow sie placze ;D juz predzej warkoczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim sposobem na rozczesywanie moich długich kręconych w dodatku włosów jest nałożenie maski regeneracyjnej lub przeznaczonej do waszej struktury włosa po umyciu po pół godziny dobrze zmywam maskę . Spryskuje włosy odżywką w spreju Gliss Kur i rozczesuje szczotką najlepiej do przedłużanych włosów lub bardzo szerokim grzebieniem na końcówki olejku lub serum i ponownie rozczesuje idzie jak po maśle :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak się plącze skoro jest pod czapką? mnie się nic nie plącze, gdy pod czapkę chowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no włosy plączą się o siebie kochana :) jak mialabys cienkie i dlugie to byus zrozumiala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym nie miała długich i cienkich - nie wypowiadałabym się tutaj, kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zaczęły się mega plątać po farbowaniu przed farbowaniem włosów nie miałam w ogóle takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi tez bo ombre czyli rozjasnianie...wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×