Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość69

Problem z teściową

Polecane posty

Gość gość69

Witajcie. Niedawno wzięłam ślub i mieszkam razem z mężem i jego rodzicami , my mamy jeden pokój tylko dla siebie reszta jest wspólna a i tak wydaje mi się ze jest to też pokój jego mamy, teściowa wchodzi kiedy chce nie wiadomo po co na co. I otóż mam problem bo już 2 razy nas "przyłapała" na sexie. Jak rozmawiać o tym z mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej po prostu pożartować z teściową, że "jak mama będzie tak do nas niezapowiedzianie wpadać" to się wnuków nie doczeka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość69
hehe może i tak trzeba powiedzieć :] dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję się wyprowadzić, a nie gnieździć w tak małym mieszkaniu z teściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadź się z mężem do twoich rodziców ale ty jesteś oczywiście gołodupcem bez pracy i więc męcz się na łasce teściowej leniu śmierdzący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też zrobię powiem dziś mężowi. Myślę że przyjmie to ok tak to mam spoko teściową i teścia tez tylko ten mały problem bo tak ciężko "puk puk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może specjalnie weszła żeby popatrzeć. Jak można tak traktować dorosłych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość69
Nie opłaca nam się wynajmować. Dom mamy w połowie. Jeszcze w środku wyłożyć płytki pomalować , umeblować i będziemy mieszkać sami ale to jeszcze z pół roku a przez ten czas trochę trudno będzie wytrzymać bez kochania się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się tak nie przejmujcie i jak wchodzi to nie przestawajcie się kochać, a ty jeszcze zacznij głośniej jęczeć i mów do niego mocniej mocniej :) Już więcej nie wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLUCZ:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie ma, to krzesło pod klamkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z teściowymi ciężko... Moja np. cały czas mówiła, że ważyła całe życie 50 kg, że to zdrowa waga bo trzeba o siebie dbać. etc... A ja ważę 65 przy 169 cm! Więc sorry, ale bmi mam w normie. Jędza ględziła, ględziła aż w końcu powiedziałam jej że skoro tyle całe zycie ważyła to się nie dziwę że tak narzeka na brak biustu (a narzeka :D. I było cicho! Z teściową można poprawić relacje, ale to cięzkie http://dojrzalakobieta.pl/rodzina/wszystko_o_zwiazkach/jak_poprawic_relacje_z_tesciowa_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajjaj
Normalnie ważysz Ty 169/50 |A ile teściowa ma wzrostu? Bo jakby miała 148 cm przy tych swoich 50 kg to BMI by miała takie same, pewnie tyle nie ma, no ale raczej niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×