Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z włoskami na brzuchu.

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam 20 lat i z tego co pamiętam włoski na brzuchu od czasów nastoletnich. Jest to taka jakby.. ściezka jak u facetów tylko że włoski są dużo rzadsze ale pomimo, że jestem blondynką to ciemne... jak mogę to wydepilować? Plastry? Jakieś kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pasta cukrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko kafeteryjna ale problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chcesz zeby ci urosłą szczecina??nie wolno tego ruszac,to dała ci natura i tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi wyżej jest debilna. A w czym problem? Wosk, laser, światło, różne są metody depilacji, wybiera tą która c***asuje. Od razu musisz o tym na forum pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też je mam i wyrywam pensetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama jestes debilna,kogo ty chcesz oszukac??nature???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawa natura działaja zawsze i wszedzie,o ile mozesz oszukac prawo stanowione przez człowieka o tyle natury oszukac sie nie da czy to w nowym Jorku czy to w Moskwie,jezeli skoczysz z 10 pietra budynku uderzysz z taka sama siła o ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie oszukiwanie natury idiotko? Te wlosy to recha recesywna, nie maja obecnie żadnej funkcji. A juz twierdzenie, ze odrosna grubsze jak wyrwiesz, świadczy o komp!etnej ignorancji. Slyszalas może o wyrywaniu włosów z głowy, żeby wyrosły grubsze? Nie? To połącz ze sobą te informacje i nie pi/er/dol głupot. Co dokładnie oznacza 'nie wolno tego ruszać'? Bo co, umrzesz? Wybuchnie trzecia wojna światowa? Oszukać naturę? Jest 21 wiek idiotko, po to są osiągnięcia medycyny i kosmetologii, żeby te niedoskonałości poprawiać, a przez to zadowolenie z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, niby 21 wiek, a nadal tyle zacofańców, az się dziwie, źe internet używają :) czy internet jest zgodny z naturą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,osiagniuecia medycyny i kosmetologi sa raczej biznesowe,nie majace zadnego połaczenia z wiedza jakakolwiek,taaak włąsnie ze dopiero mamy 21 w tam niski jest poziom wiedzy ogólnej o człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zwykła depilacja nie przynosi pożądanych efektów można zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia. Każdy włos w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy wzrostu. Wiąże się to z wykonaniem minimum 3 zabiegów laserowych, w wyznaczonych odstępach czasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka1989
najlepiej usuwac je woskiem, zwlaszcza ze odrastaja slabsze, zamiast sie wzmacniac jak w przypadku zyletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista Aspazji 2014.08.02 Ale po co to usuwac????jak rosna to maja rosnac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wosku wloski wrastaja. no i odrastaja na nowo. lepiej pozbyc sie ich raz na zawsze i miec spokoj. ja chodze na laserowe usuwanie wloskow. mialam juz 3 zabiegi i wlosow jest mniej niz polowa, a podobno najlepsyz efekt jets dopiero po 4-5 zabiegu. czekam na to! podobno tez efekt zalezy od tego jakim laserem sie to robi. slyszalam ze najlepszy laser maja w Estetice na sławkowskiej w krakowie. nie pamietam jak sie nazywa ale na pewno jest skuteczny i az tak bardzo nie boli jak przypuszczalam, chociaz pierwszy zabieg szczypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×