Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edka5

problem z zajściem w ciążę po 30-stce

Polecane posty

Witam może znajdzie się ktoś kto ma taki problem jak ja i ma ochotę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko zapytałam, ja w druga ciążę zaszłam w wieku 34, od pierwszego strzału, pewnie mój facet ma plemniki z dopalaczem, a przecież pali papierochy, alkohol też się zdarza. A twój facet badał się? kurcze, czasami zdarza się uczulenie na sperme partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
edka5 witaj ja mam 29 a od ponad dwóch lat nie moge zajsc w ciąże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
jesli masz ochote mozemy pogadac na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż ma już dzieci z poprzedniego małżeństwa.Nawet bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ja już po malutku mam dość.Nie czuję się jak pełnowartosciowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermisia jak to jest z tym uczuleniem wykażą to jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trzeba iść na badanie niedługo po stosunku oczywiście do specjalistycznej kliniki i pobierają z pochwy spermę, badają żywotność plemników, bo organizm kobiety może je traktowac jak ciała obce i neutralizować, potem mozna zrobić jakąś autoszczepionkę, ale nie wiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała czekoladko a co z Tobą jakiś konkretny powód że nie możesz zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
edka5 a jakies badania mialas wogóle robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
no u nas to slaba ruchliowsc plemnikoe za miesac znow czkea nas kolejna wizyta w klinice a ja bede miala sprawdzana droznosc jajowódów i czeka nas ineminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu potrzebny jest dobry specjalista od leczenia niepłodności a nie " zwykły" ginekolog, tradycyjne badania nie pokażą w czym problem, chociaz podobno w 10% przypadków nie da się stwierdzić przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tylko podstawowe badania,drożności nie.Już nie wiem może należało by poprostu dać sobie spokój.Może po prostu mój cza minął i jestem już za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
edka5 moja kuzynka miesac temu urodzila drugie dzecko synka a ma 35 lat udaj sie do kliniki leczenie nie plodnosci powinnas zrobic monitoring owlulacji ,badania na wrogi sluz droznosc jajowodów itd nie koniecznie u ciebie moze byc problem to ze twoj partner ma juz dzieci nie znaczy ze jego jakos nasienia mogla sie pogorszyc ostatnio ogladalam program gdzie facet mial dzieci z poprzedniego związku, i staral sie o kolejne dziecko z nowa juz partnerka ona chodzial badala sie 2 lata sie starali i co sie okazalo jego nasienie znaczeni sie pogorszylo ale poddali sie zabiegowi in vitro i udalo im sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację może problem leży po jego stronie.A ty się jakoś trzymasz bo jak napisałaś też się staracie od 2-ch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
edka5 tak dokladnie nie poddawaj sie sama jestem w takiej sytuacji i wiem co to znaczy ze mozna stracic cierpliowsc ale co innego zostalo my bedziemy musieli poddac sie zabiegowi inseminacji i tez niema gwarancji ze za 1 razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
ja ponad dwa lata juz w zasadzie w pazdzierniku bedzie juz 3 lata to jest moje gg jak bys miala ochote czasem zmienic słowko ale wesprzec sie na duchu to kliknij 31030124 ile masz dokladnie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
http://www.mamazone.pl/tv/film,5482,inseminacja.aspx wyzej masz stronke tam jest opisane szczególowo co to jest inseminacja wiec sobie zajrzyj 35 lat to jeszcze nie tragedia jest szansa tylko muisz sie udac do kliniki leczeni nieplodnosci i porobic te badania dobrze by bylo zeby twój partner na wszelki wypadek zrobil to badanie nasienia próbuj bo potem mozesz sobie w twarz pluc ze nic w tym kierunki nie zrobilas a cykle masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzydziestce już zdarzają się cykle bezowólacyjne może źle trafiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala-czekolada
ty sie nie zastanawiaj tylkko idz do kliniki a castagnus nic ci nieda ja bral m3 miesace i nie pomoglo mam koleznake ktora tez bralamiala regularne cykle to jej sie rozlegulowaly ze terz niema okresy po dwa miesace nie masz czasu za bardzo na eksperymenty ale decyzja nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, gdyby któraś z Was była zainteresowana mam do sprzedania opakowanie Clostilbegyt (10 tabletek) oraz 3 zastrzyki z Menopuru i opakowanie Parlodelu (30 tab) - leki miałam przyjmować w kolejnym cyklu, ale już nie było okazji bo jestem w ciąży:). Zainteresowane osoby proszę o kontakt na gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×