Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnaJuss

Problem ze stresem

Polecane posty

Mam problem ze stresem który mi bardzo przeszkadza. Stres dopada mnie zawsze gdy musza mówić przed większą liczbą ludzi, gdy spóźnię się na zajęcia i wiem że wejde, a tam wszyscy już są, nieraz gdy musze z kimś porozmawiać, w nowych sytuacjach w życiu... itp. Nieraz to nie jest tak że się troszkę denerwuje... Serce zaczyna mi tak walic jakby miało wyskoczyć, ręce zaczynaja drżeć, głos tez. Poza tym mam striwedzoną na 90% nerwice. Czy są jakieś sposoby albo leki uspokajające, ktore pomogą mi z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokladnie tak samo, i jest mi z tym, bardzo ciezko w zyciu. Jakies tabletki sa ale to psychiatra moze przepisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma jakiś bez recepty? ktore by dzialaly, przy dluzszym stosowaniu? jakies ziolowe moze? :/ Coraz bardziej wydaje mi sie ze sama sobie z tym nie poradze, i bedzie konieczna wizyta u psychiatry, bo naprawde mam tego dosc. Tylko ze wizyty u psychiatry nie są tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa w aptekach ziolowe, ale nie wiem czy to takie dobre nawet po regularnym stosowaniu. A do psychologa mozesz chodzic na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto faktycznie sobie coś wziąć, nie ma sensu się męczyć. mnie tak stresowała nowa praca. wzięłam destresan max, z melisą i stres się zmniejszył. teraz już jest bardzo dobrze, a praca nie jest taka straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polyanna1234
Polecam preparat Forstres. Generalnie bardzo jest skuteczny. Pomaga utrzymać równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie, wspomaga pamięć i zdolności uczenia się, a także utrzymanie zdolności psychicznych oraz fizycznych w warunkach osłabienia, wyczerpania, zmęczenia organizmu oraz utraty koncentracji. Ja stosuję i czuję się o wiele lepiej. Na waptece kosztuje ok. 11 zł. Polecam, naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efajek
Na stres polecam e-papierosa, jeśli jesteś osobą nie palącą możesz korzystać z liquidów bez zawartości nikotyny. Do wyboru jest pełna gama smaków, od napojów, przez miętę po smaki papierosów. Na www.e-fajek.pl Służymy pomocą w każdej kwestii dotyczącej e-palenia. Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco, więc mogą Państwo liczyć na szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pomoc z takim stresem udaj się do psychoterapeuty. A kto Ci stwierdził nerwicę? Moim zdaniem tylko lekarz psychiatra może postawić taką diagnozę. Ewentualnie psychoterapeuta. Po leki uspokajające to musisz się udać do psychiatry. W aptekach są leki uspokajające bez recepty, ale one raczej nie działają. Jak się boisz iść do psychiatry to udaj się do swojego lekarza rodzinnego. On też Ci może takie leki przepisać. Zarówno do lekarza rodzinnego jak i do psychiatry nie musisz mieć skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×