Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość creative speaker

problem ze znalezieniem pokoju w londynie :

Polecane posty

Gość creative speaker

od okolo 2 tygodni szukam single room w londynie, i gdzie nie zadzwonie (chocby ogloszenie dopiero sie pojawilo na stronie), to slysze, ze juz nieaktualne. jak to jest mozliwe? dzwonie tylko w te miejsca, gdzie wyraznie pisza, ze pokoj dla dziewczyny itp. zalezy mi na pokoju w zachodnim, lub poludniowo zachodnim londynie, niedaleko metra, i to sie wydaje doslownie niemozliwe. teraz chwilowo jestem u brata, ale widze ze juz chcialby zebym najlepiej sie wyprowadzila. pewnie mysli sobie ze mi tak wygodnie, a ja naprawde tez chce sie juz wyprowadzic, tylko nie mam gdzie :/ czy ma ktos pomysl, lub dobra rade jak znalezc pokoj. probowalam londynek.net, polska strefa, i gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas wejsc
na gumtree- tam jest pelno oglsozenie, ewnetualnie jezcze sparerrom .co.uk ,http://uk.easyroommate.com/ na gumtree sa tez ogloszenia po polsku ,jezeli nie znasz angielsku - sugereuje sie tym ze zagladals tylko na polskie trosny a gazeta to pewnie cooltura albo polish exoress- bierxz pod wuage,ze zanim ogloszwenie wydrukuja w gazecie to mija tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHGFHH
ale on juz isala ze ma to gdzies jak sie w ogole:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee yyy nie
Nie no ogłoszenia z gazet to jest jakieśnie porozumienie :/ Drukuja kilka razy to samo, zawsze juz nie aktualne.. Szukaj tez lokalnie w news agent na oknach ponaklejane zawsze jest duzo ogloszen. Czesto w roznych jezykach i jak to w Londynie bywa bardzo wiele po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baddel - polinista sie znalazl !! z normalnymi warunkami mieszkalnymi w lnd ciezko na ogol co lepsze juz pozajmowane ale zycze powodzenia Moze cos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endutrła
ale drogo jest w Londynie za pokoj jedynka normalnych rozmiarow czyli wiekszy w 3 strefie trzeba zaplacic 95 -100 lub wiecej chyba ze ktos chce mieszkac w malej klitce czyli box room to placi wtedy 75-80 ale ja juz raz mieszkalam w malutkim pokoiku i wiecej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creative speaker
ja wlasnie glownie szukam na polskich stronach, bo ceny sa w miare przystepne. jak wchodze na gumtree, i widze te ceny - 120 funtow za jedynke na hackney to nie wiem czy oni sie urwali tam z kosmosu. jedynki w normalnych okolicach tam oglaszaja za srednio 150 funtow na tydzien, a jaki pisze ze 80-90 na tydzien, w dobrej dzielnicy to przewaznie jest to agencja, ktora tak naprawde wcale nie ma tych pokoi za 80 -90 funtow, tylko chce zebys do nich przyszedl do biura, 'zarejestrowal' sie za 50 funtow,i wtedy oni pokaza ci swoje oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba zle szukasz
na gumtree. flats and houses ---> to SHARE ---> Offered http://www.gumtree.com/flatshare-offered/london w drugim okienku na gorze wpsiujesz dzielnice - wyskoczy autmatycznie np. Mile end, London i szukasz . po lewej wpisz sobie cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunray2562
Czesc Creative Speaker, czy nadal szukasz mieszkania? Wiesz co mam ten sam problem co Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×