Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gallapana

Problemy po operacji powiększenia piersi

Polecane posty

Gość gallapana

Witajcie, zakładam ten ponieważ sama jestem po operacji wg mnie nie bardzo sie udała, mimo że nie było to tak dawno bo ok 4 miesiące temu, to nadal odczuwam ból w jednej piersi, szczególnie kiedy leżę na plecach, poza tym mam lekki efekt double bubble przynajmniej tak mi sie wydaje. moj lekarz nie widzi problemu. jestem załamana bo nie wiem co teraz mam począć :( czy któraś z was też ma takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie robilas ale czy bralas pod uwagę Czechy. Rozumiem ze 4 miesiące od operacji to był spory koszt i nie każdy ma w tak krótkim czasie aby wyłożyć kase na poprawke. Mozesz jechać na konsultacje koszt tylko 50 zł. Zobaczysz co na to lekarz powie. Widocznie ten u którego robiłaś miga się od poprawki także myślę że powinnas szukac pomocy u innego doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że nie robiłaś u Sankowskiego bo tam wszystko się może zdarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallapana
nie, nie robiłam u sankowskiego i w czechach tez nie, ale zastanawiam sie czy tam sie nie wybrac na poprawke bo taniej, tego nie moge tak zostawic. choc boje sie powtornego rozczarowania, przeciez zawsze moze wyjsc jeszcze gorzej. teraz zostalo zbieranie pieniedzy, mialo byc tak pieknie a jest wielkie rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wiedzieć u kogo robiłaś i który lekarz miga się od poprawki? Proszę napisz ,niedługo wybieram się na operacje i boje się zeby nie popasc na takiego co po zainkasowaniu kasy po prostu mnie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×