Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlakarolakarola

Problemy z hormonami?

Polecane posty

Gość karlakarolakarola

Dokładnie od poniedziałku dzieją się ze mną dziwne rzeczy. Jestem jakoś tak dziwnie otumaniona. Niby funkcjonuje normalnie, nikt z zewnątrz nie zauważa moich zmian, jednak ja w środku nie czuje się sobą, jestem lekko zmęczona i nie mam chęci na nic. Mam wahania nastroju - chwilowo czuje się normalnie, a zaraz znów to dziwne uczucie otumanienia. Jedynie mój chłopak zauważył zmiany, ponieważ zawsze byłam pełna energii, a teraz byłam bardzo apatyczna. Na początku myślałam, że to może depresja. Jednak skąd tak nagle, pewnie prędzej miałabym inne objawy... I nagle wszystko ze sobą powiązałam - wahania nastrojów, teraz zamiast okresu tylko plamienia ( nie nie jestem w ciąży :D) i ot co od zawsze mam nieregerularne okresy... zawsze to lekceważyłam bo jestem jeszcze młoda, mam 19 lat i do tego dosyć późno zaczełam miesiączkować dlatego myślałam, że wszystko się unormuje. Czy myślicie, że to wina hormonów? W piatek idę do lekarza i pewnie mi powie co to takiego, jednak już dziś może któraś z was z własnego doświadczenia powie mi czy mam dobre podejrzenia :) A i jeszcze jedno pytanie - na początek iść do lekarza ogólnego czy od razu do gina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlakarolakarola
A! i jeszcze ostatnio mam takie jakby uderzenia gorąca... jakbym była rozpalona, ale nie mam gorączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaburzenia hormonów, płciowych lub tarczyca, zrób badania ale równie dobrze może to być związane z porą roku, przesileniem lub zbliżającą się jakąś infekcją odżywiaj się zdrowo, wysypiaj, dużo spaceruj owoce, warzywa, tran i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może początek depresji, nerwicy? nie czujesz się sobą - tak czesto się zaczyna. ale za wcześnie na takie sądy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlakarolakarola
Dzięki za wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób cały pakiet badań tarczycowych: TSH, ft3, ft4, antyTPO, antyTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja23
Miałam podobnie a do tego bóle głowy jakieś plamienia między miesiączkami, długie cykle czasem nawet 42 dni, bóle jajników,piersi,szybko się denerwowałam, wściekałam nic mi się nie chciało chociaż były chwile kiedy tryskałam energią ale to bardzo rzadko, chyba takie wahania.Poszłam do ginekologa który zlecił mi szereg badań hormonalnych i tak tarczyca w górnej normie 4180 a max jest 4200, prolaktyna dwa razy ponad normę, dhea też dwa razy wyższe a progesteron który utrzymuje ciąże bardzo niski.Teraz czekam na wizytę u endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlakarolakarola
No jestem juz po pierwszej wizycie, zlecono mi badania moczu i krwi na tarczyce. W środę ide do ginekologa, żeby skierował mnie na badania hormonalne. Mam nadzieje, że wszystko sie wyjaśni bo to już troche męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×