Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bella26

problemy z miesiączką

Polecane posty

Witam! mam pewien problem.. otóż 19 czerwca miałam ostatnią miesiączkę, dzień po skończeniu okresu kochałam z mężem.. następnego dnia pojawiło się trochę brązowej krwi pomieszanej ze śluzem. myślałam że to pozostałość po okresie ale trwało to kilka dni.. potem krwawienie ustało ale za jakiś czas znowu się pojawiło i trwało tydzień.. trochę się martwię bo jest już 23 lipiec a ja nie mam okresu.. co prawda moje cykle nie są regularne (28-30-35) ale odczuwam bóle jajników, jestem nerwowa i mam wiele pryszczy które zawsze występują u mnie przed miesiączką.. przed ostatnią miesiączką bylam u ginekologa i wykrył u mnie jakąś narośl chyba na macicy która powstała po porodzie i produkuje dużo śluzu ale ponoć nie jest niebezpieczna.. zastanawiam sie czy to krwawienie mogło miec cos wspolnego z tą naroślą? czy któraś z was też ma coś takiego po porodzie? i czy jest jakiś sposob żeby przyspieszyć okres? bardzo denerwuje mnie to że jeszcze nie dostałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsekwencją bzykania jest ciąża O tym mężatka powinna wiedzieć i się zabezpieczać , lub męża tylko oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że się nie zabezpieczyliśmy?! nie jestem w ciąży, poza tym jestem już mamą i wiem skąd się biorą dzieci i jakie są objawy ciąży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×