Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinka 1969

problemy z pęcherzem

Polecane posty

Gość katarinka 1969

Od miesiąca czasu mam problem z częstym oddawaniem moczu,byłam u lekarza robiłam badanie moczu i posiew ,ale nic nie wyszło.Męczę się strasznie,brałam furagine,urosept,antybiotyk.Czasem wydaje mi się,że już lepiej,ale to złudne,po prostu chyba się przyzwyczaiłam,wstaję po kilka razy w nocy,a w dzień też chodzę często do toalety.Już nie wiem co mam robić do jakiego lekarza się udać,czy to pęcherz,czy cewka czy jakieś problemy ginekologiczne?może ktoś jest w stanie mi coś doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj 100% sok z żurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy twoim jedynym problemem jest częste oddawanie moczu ? A bólu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 321
jeśli problemem jest tylko częste oddawanie moczu to po pierwsze zrób zbadaj sobie poziom cukru bo osoby chorujące na cukrzycę często tak mają , po drugie koniecznie marsz do ginekologa bo możesz mieć np. dużą torbiel czy mięśniaka które uciskają na pęcherz i dlatego masz uczcie ciągłego parcia na mocz a po trzecie to ja na twoim miejscu nie czekałabym na decyzje lekarzy tylko zrobiłabym sobie usg nerek i pęcherza i usg narządu rodnego. trochę kosztuje ale od razu wiadomo co jest grane bez bezsensownego snucia domysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej będzie jak się skonsultujesz z lekarzem. mi się często zdarzało chodzić do toalety jak miałam właśnie zapalenie pęcherza. teraz o niego dbam i zażywam żurascin uro bo ma dużo żurawiny, witaminy C i pokrzywy. od pewnego czasu mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość215
Dobrze napisane warto zadbać o pęcherz i wzmocnić układ moczowy preparatami na bazie wyciągu z żurawiny i pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij lepiej się odżywiać, znajdź przyczynę i ją wyeliminuj, a przestaniesz mieć z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie herbatki z żurawiny, suplementy na bazie wyciągu z żurawiny i żurawina w postaci naturalnej to podstawa w kwestii dbania o pęcherz, poczytajcie jaki wpływ ma na niego wspomniana przeze mnie żurawina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×