Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy ze wzrokiem.

Polecane posty

Gość gość

Już prawie rok nosze okulary. Wada -1,5 i -0,5. okulary dobrze dobrane, na początku wszystko było okej. Od jakiegoś czasu źle mi się przez nie patrzy. Na szybko przewijające się obrazy nie mogę patrzec gdyż czuję dyskomfort. Lekkie zawroty głowy. Czy jest to możliwe ,że okulary stały się za mocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to nie problem złych okularów tylko coś ze zdrowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, ale najlepiej zrobisz, jak wybierzesz się do okulisty i sprawdzisz, jak teraz wygląda twoja wada. Badanie trwa przecież chwilkę, a będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś chodziłam do okulisty z http://www.kalmedica.com.pl/ i powiem tak dobry okulista to skuteczne leczenie. Radze zrobić to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to samo mogę poradzić - okulista, który sprawdzi co jest nie tak. U mnie tez miałam niezłe przeboje ze wzrokiem, leczę się w www.drmichnowski.pl teraz przechodzę na soczewki. Grunt to znaleźć dobrego i sprawdzonego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jak będziesz już po wizycie czy problem ze wzrokiem okazał sie poważny i jak teraz wygląda sytuacja. same soczewki lub okulary możesz zamówić przez internet,np na Optilux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat mial podobny problem i okazało się ze mu siatkówka sie zaczęła odklejac wiec moze warto to skonsultowac z lekarzem. Ja z kolei mam szybko poglębiająca się wadę. Poł roku temu miałam jeszcze +2 na obydwa oczy dzis mam prawie +3,2 boje sie ze niedlugo bede miec szkla jak butelki. Poki co chodze do optyka http://www.poloptyk.pl/okulary-korekcyjne.html na wymianę szkieł i kontrolne badania komupterowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już prawie zaczynam się czuć jak stępień z 13 posterunku. Kret to mało powiedziane, a mam dopiero 28 lat. Strach pomyśleć co będzie za kilka lat. Ja też odwiedzam regularnie optyka, ale z kolei tego: http://www.optyk-promed.pl/. Badania wzroku, dobór odpowiednich szkieł to dla mnie chleb powszedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalecka
Na szczęście wymyślono okulary progresywne i ja właśnie takie noszę http://galeriawidzenia.com/ odkąd je mam życie stało się łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie leczył taki cudowny okulista, że teraz widzę doskonale i lepiej niż tacy, którzy nie mieli problemów ze wzrokiem! Chodziłam do kliniki www.klinikadebilow.com i jestem bardzo zadowolona, też się bałam, że będę jak Stępień przy postępie choroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Ja chodzę do  Centre de la Vision - na razie profilaktycznie bo większych problemów nie mam. Niemniej, mojej mamie bardzo pomogli kiedy chorowała na zaćmę.Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji i bardzo troskliwie zajęli się mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Najlepiej po prostu mieć zaufanego, sprawdzonego okulistę. My od kilku lat chodzimy do  Centre de la Vision. Co prawda nic się nie dzieje ale wiem, że profilaktyka jest niezmiernie ważna. Co pół roku wizyta. Moja mama i ciotka cierpiały na zaćmę(mama jest po operacji  i ma już spokój), podejrzewam, że ja również mogę mieć z nią problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelinkaaa
Dnia 10.01.2015 o 18:14, Gość gość napisał:

A mnie leczył taki cudowny okulista, że teraz widzę doskonale i lepiej niż tacy, którzy nie mieli problemów ze wzrokiem! Chodziłam do kliniki www.klinika...ow.com i jestem bardzo zadowolona, też się bałam, że będę jak Stępień przy postępie choroby 🙂

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×