Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulina1984

produkty do paznokci

Polecane posty

Witam!!! Jezeli ktoras z was zna firme reni nail z produktami do paznokci niech doradzi mi czy oplaca sie je kupywac, czy zele sa dobre, i czy nie odpryskuja. Czekam na wasza pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
droga paulinko żele ot tak nie odpryskują jezeli dobrze i dokładnie wykonasz wszystkie czynnosci zwiazane z modelowaniem paznokci żelem to bedzie wszystko ok ale jest tez coś w podtekscie to własnie czesto jakosc zelu okresla jego trwałosc czy wytrzymaja tydz czy miesiac sadzac po cenie ich zele moze i nie sa rewelacyjne ale jezeli dopiero sie uczysz to mozesz z powodzeniem sie na nich uczyc komus raczej nie odwazyła bym sie zrobic nimi paznokci chyba ze za darmo ale to i tak w przyszłosci by ci zaszkodziło bo fama pójdzie dalej jaka to daremna jestes bo paznokcie odpadaja tak jak widzisz kij ma 2 końce jak przejzysz dokładnie topik to znajdziesz wszelakie informacje co i gdzie kupic zeby było dobrze i nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadzam sie z ktoria te zele nie sa za dobre, polecam zele sun flower nie sa zbyt drogie ale za o bardzo dobre,wiadomo sa zele drozesz i moze ciut lepsze:) ale napoczatek polecam sun flower, a tym bardziej ze dopiero sie uczysz. Bedziesz mogla sie uczyc i miec pewnsc ze jsli wszystko dobrze zrobisz to zel od tak nie bedzie odpryskiwal. A jesli nie masz zestawu startowego (nie wiem na jakim stopniu zaczynasz, czy masz lampe czy nie) to polecam zestaw emmi-nail na poacztek jest bardzo dobry no i lampa super. Tak jak powiedziala poprzedniczka poczytaj forum to dowiesz sie duzo ciekawych rzeczy co jak i za ile. To co ja podalam to podalam z mojego doswiadczenie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie używam zeli reni-nail i jestem zadowolona, podobnie, jak moje klientki. Jeżeli dobrze nałożysz i utwardzisz żel, to żaden ci nie odpryśnie, niezależnie od firmy praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
ja tam nie wieze firmom krzak wole zaplacic konkretne pieniadze i miec pewnosc ze paznokcie beda sie trzymały jak głupie nawet bez uzupełnienia laski biegaja az sie zrosnie cały to prawie 4 miechy im nie przeszkadza ze to nie estetyczne ale ja to sie i ciesze bo wiem ze mam dobry zel swoja prace wykonuje starannie i estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
DO ktoria.A zdradzisz jakiej firmy zel uzywasz,bo ja uzywam ibd,ale niektorym moim klientkom odchodzi od gory.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
ja uzywam cosmo nail"s nie znam sie na ibd ale gdzies na tym topiku czytałam o tym zelu ze komus tez tak sie robi i chyba wynikało to z błedu w sztuce ale nie jestem pewna poszukaj prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc. Ja paznokcie robie juz jakis dluzszy czas jestem po paru kursach i robie pazurki osobiscie na produktach z IPN.Jestem zadowolona i nie narzekam. Chcialam sie dowiedziec o te produkty z reni nails poniewaz kolezanka proponowala mi zebym je kupila a wiem ze zele sa rozne nawet wtedy gdy sie umnie robic bardzo dobrze paznokcie. Jeszcze raz wielkie dzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątko
heh a masz ich quick finish?heh bo ja jak go uzyłam to mi sie zelw pajeczynke zrobił popekał ale nie odpadł wydaje mi sieze to dziadostwo tak usztywnia zel ze nie jest elastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniulka22
moje drogie kobietki musze powiedziec ze firma reni nails nie jest zła, pracuje na tych produktach i nie narzekam. to nieprawda ze jezeli cos jest tanie to musi być niedobre. jeżeli macie jakies pytania na temat produktów tej firmy to chetnie udziele wam informacji, bo duzo z nich przetestowałam. zapraszam więc na maila moniula221@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma jest lepsza
od La Femme, sun flower itp. tanich firm __________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma jest lepsza
ale i tak IBD , Christio, czy NSI (troche tansza firma ale tez dobra) nie ma sobie równych 😴 _____________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8214
Witam! Ja pracowałam na ich żęlach i jestem bardzo zadowolona paznokcie trzymały się nawet do dwóch miesięcy i nic nie odchodziło. Dodam że pracowałam na IBD i LCN i powiem że są drogie i gorsze jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just-a-nails
ale fajnie ze w wyzej wymienionych linkach jest i moja stronka :-) ja pracuje w sumie na IBD i Christrio. IBD jest jak dla mnie nie do pobicia. Polecam. Nie mam zadynch problemow, a rozwarstwianie sie pazurkow moze wynikac z wielu rozynch powodow. Pozdrawiam, justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie, problemy). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowska
Do paznokci zamawiam kosmetyki New Nails. Robiłam to kiedyś, kiedy zajmowałam się tym amatorsko, ale również teraz, kiedy pracuję w branży. Mają tego mnóstwo - zobacz http://sklep.new-nails.com W zasadzie znajdziecie tam wszystko co niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a=bahatkowa przygoda
Ja uzywałam - nie narzekam. Z parwidłowo nałożonym żelem nie dzialo sie nic złego. teraz moją obsesją sa lakiery do paznokci: http://mycolorobsession.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krembska
Znam tą odżywkę New Neils. Nie będę pisała, że jest genialna - po prostu działa. Moje paznokcie wyglądały fatalnie, a ten kosmetyk im pomógł - tylko to ma dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowska
W jak złym stanie miałaś te paznokcie? Moje swego czasu wyglądały naprawdę fatalnie - nie wiedziałam co z nimi zrobić. A zawsze kochałam je malować, zdobić ehhh... Odżywkę poleciła mi koleżanka, która pracuje w salonie kosmetycznym. Przynajmniej miałam pewność co do skuteczności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigolka
A co sądzicie o żelach dobrejrady?,czytam na forach ,że sa dobre?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krembska
Szczerze mówiąc to nic mi ta marka nie mówi. Ja zamawiam produkty od New Nails - od dawna. Póki co nie zawiodłam się jeszcze. Napisz coś więcej na ten temat. Sama staram się korzystać tylko z najlepszych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubilerski
krembska - mam od nich kleje i faktycznie widać, że są to dosyć dobre produkty. Poprzednie kleje niszczyły mi paznokcie. Teraz po zmyciu w dalszym ciągu wyglądają tak samo dobrze, a niby za te produkty new nails naprawdę mało płacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik ambuła
Generalnie to niby wszystkie produkty są "dobre". W praktyce tylko nieliczne ;-) U mnie większość kosmetyków podchodzi od firmy New Nails i mogę przyznać, że sprawdzają się świetnie. Zachęciły mnie głównie ceną, ale tak samo wysoki poziom reprezentują również jakością kosmetyków, ale to już sprawdźcie same. Polecam również ich ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria d.
Od kilku miesięcy mam odżywkę tej firmy i faktycznie ona działa. Paznokcie są twarde i zdrowe. Średnio mi się chciało wierzyć, że odżywka za 10 złotych może cokolwiek dać, a jednak może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immanos
Kurde... wiecie ile ja płaciłam za kosmetyki do paznokci znanych marek? Tyle kasy, że szok. Teraz całkowicie zmieniłam zasady, głównie ze względów finansowych szukam po markach, których nie ma w mediach i teraz przekonują się, że przez lata w głupi sposób wydawałam swoje pieniądze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinas
Głównie zamawiam od new nails, doszłam do wniosku, że wydawanie kasy na same marki to bzdura, bo płaci się za nazwę, a jakościowo te kosmetyki nie powalają. Skoro tak, to jaki ma sens przepłacanie? Klientki są zadowolone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila paczek
Również zamawiam w firmie, którą wymieniasz, zazwyczaj duże zamówienia - po prostu robię zapasy, głównie jeśli chodzi o ozdoby do paznokci i lakiery. Zazwyczaj kupuję również kilka odżywek i oliwkę - to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta jurek
Ktoś z Czewy robi może zamówienie w new nails? Chętnie się podczepię, a chodzi głównie o darmową przesyłkę. Sugestie? U mnie na pewno będzie zamówienie na 150-200 złotych. Robię zapasy produktów na cały rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwon
Złożę w tym sklepie z kimś razem większe zamówienie - są chętni? Na pewno razem przesyłka będzie za free. Mieszkam w Warszawie na Bemowie. Chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×