Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

profertil

Polecane posty

Gość gość

czy ktorys z panow stosowal ten lek ?i okazal sie skuteczny? jest to lek na polepszenie jakosci nasienia polepsza ruch plemnikow i ich ilosc czy po stosowaniu udalo sie waszym kobieta zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waszym kobietą? Kup sobie coś na poprawę ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ty sobie kup .bo jak dla mnie to kobieta zachodzi w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim się weźmiesz za robienie dzieci skończ podstawówkę i naucz się odmiany rzeczowników przez przypadki. Czego Ty to dziecko nauczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie odp na pytania na ktore nie znasz odp . bo tylko debile pisza takie bzdury jak ty pod konkretnym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę pisała tam gdzie będę chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, pokazujesz to w każdym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu? czemu? liczba pojedyncza - kobiecie; liczba mnoga - kobietOM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniekA
Moim zdaniem warto jednak brać Profertil . To w końcu dość znany suplement diety, a branie go przecież nam nie zaszkodzi a moze tylko pomóc wiec czemu nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Moim zdaniem trzy miesiące to nie dużo i warto przez ten czas brać lek. Z tego co wiem efekty są widoczne po tym czasie i wielu parom udało się zajść w ciążę dzięki stosowaniu Profertilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że nam pomógł, wyniki badań nasienia poprawiły się po 4 miesiącach. Mąż brał ten suplement a ja wyznaczałam owulację i dni płodne przy pomocy komputera cyklu - cyclotestu. W końcu udało nam się zostać rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2929
my również stosowaliśmy Profertil gdy po 10 miesiącach i wielu upojnych nocach nic..... a po przyjęciu profertilu (niecałe 2 opakowania) i teraz jestem w cudownym 26 tygodniu ciąży <3 Warto - za te pieniądze można sobie pomóc, a zamowić można nawet w necie (ja musiałam, bo u mnie w mieście nie mieli w żadnej aptece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
Witam Mój mąż stosował profertil jakieś 3 miesiące i jestem w ciąży :-) Mam jeszcze 116 tabletek do sprzedania (może komuś przyniosą szczęście ;-) zapraszam do kontaktu: basix1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszedl ktos w upragniona ciaze po profertil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiac stosowania i meza i ciaza super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 1.5 staran plus pozniej clo i dupahston i nic. Po badaniu nasienia ginekolog polecil profertill. Udalo sie po 1.5 opakowania tabletek. Ciaza straconanw 15 tyg. Poznuej znów starania, z roznymi witaminami branymi przez meza sporadycznie i nic. Teraz znowu kupilam profertill. Moze wtedy faktycznie pomogl i warto spróbować. Teraz bierze 3 opakowanie i czekamy na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić osobiście. Polecony przez lekarza poprawił jakość mojego nasienia oraz ogólne wyniki morfologii. Kupiłem kurację 3 miesięczna najtaniej jak mogłem w apo-discounter.pl, bezpośrednio wysyłają z niemieckiego magazynu. Ale pamiętajmy, że to tylko suplement diety, nie zdziała cudow sam i musisz zmienić swój styl życia, dietę trzeba po prostu dbać o siebie. Ja musiałem też zmienić pracę bo za dużo miałem stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj.maz bierze juz 3 miesiac , nasienie.poprawilo sie prawie trzykrotnie od polowy stycznia wiec polecam!!!!!! Robilismy badanie co 4 tygodnie najpierw mial ****** 1, po tem ****** 5 a teraz juz 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uja tam

Muj hlop też brał i ...a się nico a nico nie udało i ...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uja tam
Dnia 17.04.2018 o 15:17, Gość gość napisał:

Moj.maz bierze juz 3 miesiac , nasienie.poprawilo sie prawie trzykrotnie od polowy stycznia wiec polecam!!!!!! Robilismy badanie co 4 tygodnie najpierw mial ****** 1, po tem ****** 5 a teraz juz 25

Ty szmato klumiesz szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×