Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosieńkaaaaaaaasa

profesjonalne kosmetyki do włosów firmy LOREAL próbowałyści? opinie

Polecane posty

Gość zosieńkaaaaaaaasa

Mam bardzo zniszczone włosy (sianowate i rozdwojone końcówki) i zastanawiam sie nad produktami firmy L'Oreal. Czy ktoś z Was uzywał juz LISS EXTREME lub ABSOLUT REPAIR, SEBO CONTROl? Mają duzo różnych produktów... CZekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 82
uzywalam loreala i poprawy nie bylo widac Od dwoch mc stosuje szampon balsam i maseczki GLISS KURR i naprawde wyglad moich wlosow poprawil sie i to bardzo Ja uzywam do wlosow suchych zniszczonych Ta seria nazywa sie gleboka regeneracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na przykład
ja używam intense repair i rewelacja:) polecam polecam polecam. chociaż skład to dla mnie czarna magia ( z tego co widze czysta chemia) ale efekt...Włosy lśnią, są mięciutkie... zdrowe.. ach i ja swoją odżywkę mam już czwart miesiąc a zostało ponad pół:) I polecam zakupy na allegro:) bo ceny powalaja. Zwłaszcza w salonei u nas sa kosmiczne. Za moją maske zapłacilam 70 złoty a na allegro mozna miec już za polowe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależna1234
Ja uzywam liss extreme, a poza tym używam tych kosmetykow juz od wielu lat.Mam piekne lsniace włosy.Kosmetyki są dość drogie,ale uważam że warto zainwestować.Efekt murowany.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńkaaaaaaaasa
ok. Dzięki za opinie. Tylko mam pewien problem. Nie wiem co kupić. Przy głowie włosy mi się przetłuszczają a od połowy są suche i bardzo zniszczone. Myje włosy co 2 dzień. I prostuję zawsze. Na pewno dlatego są tak zniszczone. Więc nie wiem który szmpon i którą maskę kupic.. Czy na przetłuszczające się włosy czy na zniszczone czy może te do prostowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez popieram gliss kura
o wiele mniejsze pieniadze a efekty podobne..no ale na kazdego dziala co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbonka
kupuje u fryzjera kerastase- rewelka, niestyty kosmicznie drogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQrydza
Ja stosowałam ampułki Kerastese przez 40 dni, miałam kłopot z wypadaniem włosów i rzeczywiście pomogły. Zachamowały wypadanie, ale nie zauważyłam efektu zwiększenia objętości, który obiecywał producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze kerastase to totalny KICZ! za te pieniadze......pfffffffffff mialam produkty z serii oleo relax i szczerze ZADNYCH EFEKTOW tyle ze ladny zapach ale wsumie to jesli chodzi o wygladzenie wiecej zdziala zwykly l\'oreal:D za 10 zl...... mi rzypadly do gusty produkty Pantene...... a traz wlasnei zastanawiam sie nad tymi l\'oreale absolut repair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie operować nazwani tych kosmetyków których używałam, pamiętam tylko że używałam kilka miesiecy (6-8) takiej serii żółtej do zniszczonych włosów - odżywka i maska, szampon jakiś tam biały ale do zniszczonych poza tym chodziłam do nić ponad pół roku co dwa tygodnie na zabiegi odżywiające włosy (z takich ampułek mi rozpylały preparat na włosy, folia i 40min z tym siedziałam. po czym ściełam włosy maxymalnie ile mogłam.. :o nie dały te kosmetyki NIC podobnie zresztą jak cała seria do zniszczonych z gliss kura ;) dopiero placenta jakoś nawilżyła mi włosy i zaczęły wyglądać (wypadają koszmarnie nadal) miałam rozjaśniane włosy i na takie zrobioną trwałą ziołową - nie polecam.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używam serii absolut repair, teraz głównie maski regenerującej, którą używam raz na tydzień i jest rewelacyjna. Prawie codziennie używam prostownicy i suszarki a do tego jakiś czas temy miałam włosy rozjaśniane i ta maska naprawdę bardzo pomaga. Według mnie kosmetyki gliss kur bardzo obciążają włosy. Mój fryzjer tylko używa kosmetyków l\'oreal i ja też je gorąca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janija
Kosmetyki Loreal nie są profesjonalnymi kosmetykami! Jeśli już pytasz o profesjonalne to polecam Matrix lub Osmo essence. Te drugie są tańsze a też są bardzo fajnie i pomagają super zregenerować włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Witaj. Moim odkryciem jest ostatnio na pewno strona www.twojauroda24.pl . Z tym, że oni tu się specjalizują głównie w rzeczach do włosów. Ale trzeba przyznać, że asortyment mają ogromny. Londa, Wella, Loreal, Tigi...jest z czego wybierać. Mają tylko wyselekcjonowane marki, żadnej taniej tandety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtorek
Tutaj masz ich kosmetyki + inne marki --> http://www.pro-sprzet.pl/ Zrób sobie porównanie składów. Każdy kosmetyk jest inny, nie ma takiej reguły, że wszystkie dają podobne efekty - pamiętaj, że my wszyscy też jesteśmy całkiem inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Renomowane kosmetyki do włosów w naprawdę przystępnych cenach ma na przykład sklep internetowy www.twojaUroda24.pl . Można tutaj znaleźć serum Goldwell, szampon Loreal, odżywki Wella, wosk Londa, kosmetyki Tigi, Matrix i innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrosiak
Loreal rządzi, chociaż kwestia oczekiwań. Są droższe od mało znanych marek, ale tutaj jednak chodzi o jakość, a ta w przypadku tych kosmetyków jest na bardzo wysokim poziomie. O ile tylko chodzi o kupowanie oryginalnych produktów, np. http://lorealprofessionnel.pl/ Podróbek nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre farby do włosów oferuje Loreal. Wśród profesjonalnych kosmetyków na uwagę, moim zdaniem, zasługuje także marka Wella SP, Londa, Matrix i Goldwell. Preparaty tych firm można znaleźć w naprawdę wielu sklepach internetowych. Ja kupije w sklepie TwojaUroda24.pl super produkty polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o farby do włosów od dawna sama używam farb typowo fryzjerskich. W większości ceny są bardzo podobne, do tych farb z drogerii ale jakość jest znacznie lepsza. Moja farba to http://i-styl.pl/farby/1751-alfaparf-eco-cube-farba-60-ml.html i najważniejszcze co może byc to to , że kolor wychodzi taki jaki ma wyjeść a brąz nie robi się czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ja od dłuższego czasu używam kosmetyków loreala. Bardzo dobre odżywki , mogę spokojnie polecić prawie każdą. Teraz testuje od dwóch tygodni Absolut Lipidium, to jest ta odzywka http://i-styl.pl/odzywki/1817-loreal-absolut-repair-lipidium-odzywka-125-ml-cement-thermo--3474630641044.html , i powiem że efekty na razie są bardzo zadowalające. Zapach też jest całkiem przyjemny, bo jak wiadomo nie wszystkie odżywki da się tolerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem fanką Loreal bo płaci się za markę, a jakość wcale nie jest rewelacyjna. Moim odkryciem roku jest marka Blumin. Jest to marka produkująca kosmetyki profesjonalne. Jednym z moich faworytów jest maska do włosów z płynnym złotem http://www.sklep.silog.pl/produkty/pielegnacja-i-stylizacja-wlosow/maski-do-wlosow,2,6041. W miesiąc naprawiła mi włosy zniszczone nieudanym rozjaśnianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaRybnik
Polecam z czystym sumieniem kosmetyki L'oreal. Są fenomenalne! polecić jeszcze moge sklep,z którego często kupuję - mają świetne ceny. Daje link, skorzystajcie też bo na prawdę warto :) http://houseofbeauty-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×