Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luna76

Profesjonalne sprzątanie, odświerzanie

Polecane posty

Gość Luna76

Witam Chciałam wynająć usługi od firm sprzątających. Mieszkam koło Łodzi. Moglibyście mi doradzić, które firmy są rzetelne i nie ma z nimi problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zależy jeszcze o jakie usługi Ci chodzi, bo firm sprzątających to teraz na pęczki i każda inna. Ja jestem z Wawy i i u nas w biurze, szefowie zatrudniają Ever Grupę do sprzątania. Sa bardzo zadowoleni, więc mogę ich polecić. Firma jest duża i działa od wielu lat, więc są też w róznych miejscach Polski - musiałabyś się zorientować czy w Łodzi też. Tu masz linka do ich strony: http://grupaever.com.pl/ - sama ich wyszukałam, więc wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna76
Trochę poszukałam i w miarę tanio bierze firma Air King. Za 200zł wyczyścili mi dom, tak że teraz nawet nie mam kurzu w domu. Poleciła mi znajoma. Ich strona to www.airking.pl Wytrzepali też łóżka i samochód wyczyścili. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna76
Wtedy nie znałam ale znalazłam w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie zdecyduj czy znalazlas w sieci czy jak piszesz w komentarzu - polecila ci znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozon24_pl
Profesjonalne sprzątania i odświeżanie mieszkania- www.Ozon24.pl naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam korzystanie z usług takich firm, jeśli są naprawdę sprawdzone i profesjonalne. Jednak zanim się zdecydujecie zapraszam do lektury http://www.ekonews.com.pl/pl/170,279,119,8,2,profesjonalne_czyszczenie.html w tym temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×