Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alllllllll

projekt ogrodu

Polecane posty

Gość alllllllll

szukam dobrego projektanta ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka211
Cześć, nie wiem skąd jesteś ja mieszkam na śląsku w Katowicach - zamówiłam z mężem projekt w firmie Novum (mają siedzibę na Ligocie) i jestem zadowolona - generalnie usługa kompleksowa - kostka brukowa, płyty na taras, jakieś oczko wodne, roślinki. Co ważne to jak kupujesz u nich kostkę brukową to kaucja za projekt jest zwracana także sam projekt ogrodu jest za free. A tak normalnie to projekt ponad 1000zł kosztuje. Sprawdzałam ceny na necie, zwłaszcza kostki brukowej bo to najdrożej wychodzi ale w necie raczej tego nie ma, więc spytałam w kilku firmach brukarskich i ceny były podobne czasem wyższe. Zaproponowali jeszcze firmę do wykonawstwa, kupiłam jeszcze na miejscu kamień do ogrodu i jakieś kruszywa dekoracyjne. Ogród niewielki jakieś 150 metrów ale fajnie wyszło i polecam. Jakby ktoś chciał tutaj ich stronka www.novum.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa23
ja z kolei swój ogród planowałam z panią Izabelą z firmy "W Twoim ogrodzie". Efekt: mam śliczny ogródek, miejsce na to by sama coś posadzić, a dbanie o roslinki to teraz czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to uważam, że można zostać bohaterem we własnym ogrodzie, jeśli tylko się tego chce. Kupić narzędzia ogrodnicze: http://www.zmwalkiewicz.pl/, zakasać rękawy i działać. Chyba, że się nie ma już zupełnie pomysłu, to inna kwestia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić Ci firmę zajmująca się projektowaniem ogrodów z Warszawy http://www.manufaktura-zieleni.pl/ gdybyś napisał/napisała skąd jesteś byłoby łatwiej. Ja projektowałam z nimi swój ogród i mogę ich polecić, bo dobrze się spisali. Masz jakieś specjalne życzenia, czy po prostu liczysz na jakiś gotowy projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja projektowalam ogrod z www.wogrodzie.pl z Warszawy. mozesz zadzwonic/sprawdzic strone i moze akurat ci sie spodoba i sie dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej tez możesz coś zaprojektować. Kup kilka żeliwnych donic od www.uni-arcz.pl, kilka drzewek, kilka kamieni i powoli, według własnego gustu projektuj, ustawiaj, baw się. Myślę, że to najlepszy sposób, aby stworzyć coś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz tutaj www.wogrodzie.pl naprawde swietnie projektuja, a do tego masz tez wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największą radość sprawia samodzielne projektowanie ogrodu. Gdy zrobisz to po swojemu to na pewno będzie spełniał Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam ogród projektowalo rock & flower studio http://rfstudio.pl/ i mimo ze byl nie wielkich rozmarów to zrobili z niego prawdziwe cudo. Do tego zajmuja sie wszystkim łacznie z nadzorem realizacji wiec jest to bardzo wygodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo www.wogrodzie.pl ja projektowalam z mezem dzieki nim i naprawde warto, swietne ceny i dobre wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna3412
Hej! Nie znam tej firmy, która dla Ciebie wykonywała projekt. We Wrocławiu wg mnie najlepsza firma jest Joyline http://joyline-brukarstwo.pl/ - konkurencyjne ceny i super oferta, byłam ij estem dalej bardzo zadowolona z naszej współpracy tego lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskak
moj ogrod zaprojektowala firma z Poznania rock&flower studioi potem dopilnowali zeby wszystko byll tak jak nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitta1
najlepiej samemu dobrac sobie rosliny i to co chce sie uprawiac, ziola, drzewa owocowe itd a na pewno bedzie wyjatkowo niz taki sztampowy plan. mnie udalo sie znalec ciekawa szkolke roslinydoogrodu.pl, gdzie testuja w naszych warunkach rosliny nie przystosowane do zycia w nich :) mam stamtad pnącza i 2 krzewy, wygladaja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej kwestii możesz skontaktować się z www.gardenphilia.com , sa specjalistami w tej dziedzinie wiec cos dobrego ci podpowiedza i doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Sądzę, że oferta dostępna w http://urzadzamyzielen.pl/oferta/zakladanie-trawnikow/ . Możecie przejrzeć sobie pełną ofertę firmy jeśli chcecie. Osobiście uważam, że oferują naprawdę dobrej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Kontakt z firmą również jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś takiego polecić z Krakowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Centrum Ogrodnicze Ogród-Dom www.ogrod-dom.pl z Niepołomic. Zrobili mi świetny projekt ogrodu i chociaż miałam już że tak powiem swoją ‘wizję’ to dorzucili jeszcze kilka fajnych pomysłów. Ogólnie spodobali mi od samego początku bo widać było że dokładnie słuchają jaki ostatecznie chciałabym osiągnąć efekt. Bardzo fajna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ogrodem zajęła się firma www.ogrodslaski.pl ze Świerklańca. Przygotowali świetny projekt i efekt jest super. Mają też szkółkę krzewów i drzew więc od razu w dobrej cenie można kupić rośliny do ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracowałam z firmą "Ogrody od A do Z" z Koła przy zakładaniu mojego ogrodu. Zaproponowali ciekawy projekt i wykonali świetną pracę, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ogród projektowała firma Rock & Flower Studio (http://rfstudio.pl/). Mają świetne pomysły, duże doświadczenie, warto skorzystać z ich usług. Działają na terenie całej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama go zaprojektuj! Bukszpan zwyczajny to piękny krzew. Idealnie nadaje się do naturalnych ogrodzeń, jeżeli chcemy mieć trochę prywatności a jednocześnie w dalszym ciągu przebywać w otoczeniu natury. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama zaprojektowałam ogród i sama go zrobiłam go w zeszłym roku. Znalazłam fachową literaturę i poczytałam co i jak się sadzi. Zaczęłam od kupienia ziemi i mieszanki traw. Polecono mi mieszanki z tego sklepu www.agronas.pl. Okazały się bardzo dobre bo trawa wyrosła bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już znajdziesz, zadbaj o dobre roślinki ze sprawdzonej szkółki. Polecam www.iglaki.agro.pl bo my kupowaliśmy od nich i rosną jak szalone : ) Nie było żadnych problemów, dobraliśmy wiele różnych odmian roślinek, ogród wygląda bajecznie, a przy tym nie był mocno kosztowny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakismarcin1
Przy projektowaniu ogrodu powinniśmy pamiętać o roslinach które będą dobre jakościowo, ja polecam kupować je ze szkółek leśnych takich jak https://www.zgarden.pl/ wtedy mamy pewność że były hodowane w dobrych warunkach i wyrosną na zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×