Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Weronika543

Projektant wnętrz Łódź

Polecane posty

Gość Weronika543

Poszukuję dobrego projektanta wnętrz, który zaprojektowałby mieszkanie i nadzorował prace wykończeniowe. Mieszkanie znajduje się w Łodzi, ma 80 m2 i jest w stanie deweloperskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo65
Mogę z czystym sumieniem polecić studio Design Factory z Łodzi, znajdziesz ich realizacje na stronie www.designfactory-lodz.pl Na prawde świetni specjaliści w swojej dziedzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaw79
Mieszkam pod Łodzią, ale korzystałam z pomocy łódzkiego biura Rau Architekci. Podaje link do ich oferty projektowania wnętrz, bo nie tylko tym się zajmują z tego co widzę - http://rau-architekci.pl/projektowanie-wnetrz/ . Bardzo mile wspominam tę firmę, ofertę mają bardzo kompleksową i zróżnicowaną zależnie od potrzeb klienta. Ja np. zamawiałam projekt wykonawczy z nadzorem i wszystko zostało dobrze wykonane przez architektów jak i ekipę budowlaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Greghall z Tomaszowa Mazowieckiego. Prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w zyciu bym nie zlecil projektu wnetrza nikomu.dla mnie to chore zeby za cos takiego placic.no chyba ze ktos ma za duzo pieniedzy.wnetrze ma byc moje,moze byc kiczowato ale po mojemu.nie zamieszkalbym w czyims projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przy szukaniu dobrego projektu przyszłego domu zatrudnić dobrą firmę, bo to inwestycja długoletnia jak nie dożywotnia. Ja skorzystałam z usług biura Greghall z polecenia i nie zawiodłam się, bo znają się na swoim fachu, a ich projekt w pełni mnie zadowolił. To były dobre wydane pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Greghall pomagało stworzyć, a właściwie projektować aranżację wnętrza kamienicy pod potrzeby prywatnego przedszkola i klubiku malucha. Oceniając obiektywnie projekt jest wykonany wzorcowo z zachowaniem wytycznych dotyczących bezpieczeństwa maluchów i jest duża funkcjonalność pomieszczeń. Tylko polecać takie biuo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałąm w głowie przyszły dom jak ma wyglądać, ile ma posiadać pokoi i to wszystko powiedziałam biurze Greghall. Po jakimś czasie stworzyli projekt, który spełniał moje oczekiwania i potrzeby. Zwłaszcza, że mąż się porusza na wózku inwalidzkim i trzeba było odpowiednio przystosować pod jego wymogi. Biuro sprostało naszym oczekiwaniom i z tego względu możemy smiało ich kreatywność wszystkim polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Greg Hal z Tomaszowa, która zajmowała się projektowaniem domu i wystroju dookoła i efekty tej pracy w praktyce są imponujące. Dom wygląda nie zbyt okazale, a jednak jest niezwykle funkcjonalny i ma to coś, nie wspomnę już o ogrodzie. Sam kontakt z nimi wspominam bardzo miło i myślę, że warto pomyśleć o naprawdę dobrych fachowcach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić tomaszowski Greg Hall.Dostałem darowiznę w postaci działki i postanowiłem ją zagospodarować i marzyła mi się chatka puchatka. Do wykonania projektu zatrudniłem to biuro, bo miałem już dobrą i wyrobioną opinię o nich. Domek według projektu jest nieduży, funkcjonalny i praktyczny. Wszystko według moich oczekiwań i to mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić doskonałe biuro projektowe Greg Hall, które wykonywało projekt do modernizacji i adaptacji kamienicy pof potrzeby przedszkola. Jak wiadomo w śródmieściu w Łodzi są praktycznie same kamienice pamiętające jeszcze początki 20 tego wieku. Wszystko zrobione z uwzględnieniem wszystkich norm bezpieczeństwa, pod potrzeby małoletnich użytkowników. Efekt finalny jest bardzo dobry i widać, że biuro ma wyobraźnię. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z pomocy świetnego biura z Tomaszowa Greg Hall, które zajmowało się projektem nowego domu łącznie z aranżacją otoczenia. Kontakt z samym biurem bardzo sympatyczny i nie było dla nich problemów, że działka leży w Bełchatowie. Do tego jak coś mi się przypomniało, to mieli czass żeby wprowadzić poprawke. Do tego trzeba dodać, że cena za te wszystkie usługi wbrew pozorom nie zwaliła mnie z nóg, bo była bardzo przystępna. Wiem, że biur projektowych jest sporo, ale mało które ma tak kompleksowe usługi jak Greg Hall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjagoda
Ja też mogę polecic usługi tego biura powyżej, bo zajmowali się projektowaniem wnętrza mojej kawiarenki, która znajduje się w Łodzi. zanim powstał projekt był to obskurny parter w kamiennicy. były małe szanse żeby coś sensownego z tym zrobić. jednak biuro potrafiło znaleźć na to receptę i juz po wstępnej wizualizacji 3d wiedziałam, że to jest strzał w dziesiątkę. i dla tego warto zdać się profesjonalistom, a biuro polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czekaliście na projekt w biurze Greg Hall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjagoda
Około dwóch tygodni czekałam za projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Greg Hall znajduje się w Tomaszowie. Dla nas zaprojektowali baesn w naszym przydomowym ogrodzie. Wygląda pięknie. kontakt z biurem był doskonały. Wszystko tak jak chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biuro Wesołowscy design!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsza firma to GregHall. Projektowali mój zakład fryzjerski. Wcześniej zrobili kosztorys. Wklejam link, bo dobrze żeby ludzie dowiedzieli się o tym biurze projektowym! http://www.greghall.pl/o-firmie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam inżyniera Remigiusza Bogacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firme GregHall. Sprawdzili się doskonale przy projektowaniu mojego ogrodzenia. Dom mam duży i piękny. Chciałem żeby ogrodzenie też takie było i JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem robiony projekt mojego biura a fachowcem, który go wykonywał był Greg Hall. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogo zapłaciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. cena w pełni mnie usatysfakcjonowała. Dużo mniej niż mi proponowała konkurencja. Tak, że jestem rad z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno z mężem wykańczaliśmy nasz dom, projekt robiła nam dziewczyna z exdesign.pl . Jesteśmy naprawdę zadowoleni bo cena była przystępna, rzetelnie podeszła do projektu i przede wszystkim od początku rozumiała o co nam chodzi. Jak projekt był skończony i coś zmieniliśmy to bez problemu podpowiedziała nam, czy to dobry ruch 🙂 Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixabella

Mi w remoncie pomagali i architekci i fachowcy, dlatego mam pewność że to remont na lata. Jest taka świetna firma w Krakowie, DD projekt i to co robią to sztuka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My szukaliśmy projektanta, który wymyśli nam dom. Mieliśmy jakieś pomysły, przejrzeliśmy tysiace gotowych projektów i nic nam nie wpadło w oko. Znajomi polecili architekta, który stworzył fajny, funkcjonalny projekt domu. Zaproponował aranżację, my sie zgodziliśmy. Łazienki, kuchnia, komunikacja, przedpokój. Gratis dostaliśmy projekt sypialni. Bardzo to usprawniło budowę. Wiemy gdzie wod-kan, elektryka, znamy koszty wykończenia. Jestesmy zadowoleni. Choć wiadomo, że zawsze można coś dołożyć lub zrobić po swojemu.

Jeśli szukasz dobrej jakości dekoracji do wnętrz, polecam stronę:

https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-donice-ozdobne.html

Jest tam wiele świetnych mebli oraz innych dodatków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×