Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka sciema heh

PROMOCJA ZABAWEK W TESCO

Polecane posty

Gość jaka sciema heh

mam najnowsza gazetkę, kotra bedzie obowiązywać od 14.11 z ciekawości zajrzalam na allegro zobaczyć czy rzeczywiście sa takie ceny przed obniżką i wiecie co...? .......... napisze Wam na przykladzie klockow LEGO, cena 149,99 po obnize 50% 74,99 tylko,ze na allegro sa te same klocki(ten sam symbol) 85zł z przesyłką!!!! bez zadnej promocji ............. ale ściema:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te promocje to zawsze jest ściema:) nie tylko zabawek to sie tyczy, ale naiwni zawsze sie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaże Ci inny-lepszy przykład. Kiedyś rozmawiałam z kobietą, która mi to opowiedziała. Strasznie jej się podobały jedne buty, cena dajmy na to 200 zł (ona mi podała dokładną cenę, ale już dokładnie nie pamiętam, było coś koło tego). Szkoda jej było aż tyle wydawać na buty. Usłyszała, że w tym sklepie jest wyprzedaż, więc poleciała, myśląc "super, kupię sobie te buty bo są tańsze". Wchodzi. Skoro kosztowały 200, to powinna być kartka 200 zł przekreślone i pod spodem cena aktualna. Ona patrzy i ją pusty śmiech ogarnął :D Cena 300zł przekreślona (a wcześniej była na 100% 200 zł bo chodziła kilka razy mając nadzieję, że jednak przecenią :D ) na 200 zł :D obśmiałyśmy się jak norki :D Inna sytuacja w tesco, gdzie to ja prawie ze śmiechu upadłam z ich matematyki. Karteczka przy produkcie-50%, więc jak coś kosztuje 40 zł to powinno 20 zł, logicznie myśląc, ale nie! Nowa matematyka tesco mówi: Jeśli coś kosztuje 40 zł to po obniżce 50% to coś kosztuje 30 zł :D Ale w tesco czasem się ciuszki opłaca, ostatnio kupiłam bodziaka na kr. rękaw plus ja nie wiem jak to się nazywa ale coś w stylu śpiochów bez stópek za 17 zł, piżamkę za 8,70 zł, i 5cio pak bodziaków na kr rękaw za 10 lub 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, tez zwracam uwagę na promocje zabawek w Tesco, nie wiem skad oni biorą pierwotne ich ceny, bo normalnie te rzeczy kosztuja tyle, ile niby po obniżce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, jasne,ze to nabieranie ludzi:D,ale matoły zawsze sie znajdą, ktorym sie wydaje,ze wyczaili super okazję:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie widziałyście tą gazetkę, jest w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
zawsze tak jest z tymi promocjami. Jakos ze 2 lata temu przed mikolajem dzieci nas naciagnely na zabawkę (nie pamiętam co to dokladnie bylo jakiś interaktywny zwierzak. Wiem ze dalam za niego 39 zł. potem poszliśmy z mężem do tego samego sklepu (to akurat real był) jakoś przed mikolajem i zwierzak kosztował 59 zl w promocji niby obniżony z 79. W ciagu 2 tyg. Te promocje to ściema i tyle. Gdzieżby obniżali ceny przed mikołajem jak wiedza ze ludzie i tak wykupią zabawki i tak a nawet o wiele więcej zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na klatce też dzis była:) na same zabawki ale tez sprawdzilam kilka cen z netem i niezłe jaja, niektore rzeczy tansze niz po tej obniżce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie kupuje nic z gazetek, bo to sztuczne obnizanie ceny,zeby ludzie mysleli,ze cos zaosczedza:D, a czasami nawet przepłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,ze to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi przyciąga samo słowo "promocja" więc pewnie pobiegna dp sklepu i będą się cieszyć, że kupili coś taniej. A prawda jest taka, że często coś drożej kosztuje po promocji niż przed. Moi rodzice prowadzili kiedyś sklep z artykułami dla dzieci, pewien model wózka kosztował normalnie ok 800zl i nikt nawet na niego nie spojrzał, bo za drogo. Wpadli na pomysł "promocji"- na kartce napisali "stara" cenę 1200 zł i pod spodem cenę "po obniżce" czyli 900 zł. Podzialalo, bo w ciągu tygodnia sprzedali trzy czy cztery sztuki :) ceny podałam przykładowe, bo nie pamiętam już ile ten wózek kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie, tak to dziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety w marketach to norma, zeby cos sprzedac podaje sie niby wyzsza wczesniejsza cene, zeby klient zauwazyl roznice i co wielkie g...bo cena taka sama tylko zmysla sie wczesniejsza zeby efekt byl. Wiele osob nie zwraca uwagi na ceny to i daje sie nabrac, ja z tych, co porownuja. Kiedys chodzilam za zestawem dla dziecka kolejka z torami, bardzo dlugo cena byla taka sama, tylko zmyslali ta, z ktorej niby przecenili. Az pewnego dnia ku mojemu milemu zaskoczeniu w tesco dopadlam w koncu ten zestam za niecale 40zl, gdzie wczesniej kosztowal ok 200zl - oplacilo sie zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie ze nie warto! Ceny z kosmosu, w gazetce promocje jakby nie promocje - normalne ceny z innych sklepów. Ubrania kosmicznie drogie a f&f to zwykla szmata, cheeroke bylo lepsze. Kasjerki na kasie nabijają po Np 2 produkty kiedy faktycznie kupuje sie jeden, trzeba ciągle pilnować. Owoce i warzywa splesniale, ochrona ktora śledzi każdego a szczególnie normalnych ludzi bo dresów sie boją, karta na punkty to kpina to juz szybciej na paybacku sie nazbiera "gratisowa" dyszka a promocja z karty na artykuly to jeszcze wieksza kpina - zawsze wysylaja na to czego nigdy sie u nich nie kupili. Nie chodze juz tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geratt
My z żoną lubimy jeździć do dużego Tesco na obrzeża na większe zakupy, tam jest wszystko, to duży atut w porównaniu do mniejszych marketów, gdzie często się zdarza, że niektórych rzeczy brakuje. Właśnie sobie przeglądam ich gazetką reklamową na stronie www.tesco.okazjum.pl i widzę, że dużo słodyczy będzie w weekend w promocji, to się dzieci ucieszą. Oprócz tego też trochę kosmetyków przecenili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocje zabawek w tesco mozecie sledzić na serwisie z promocjami dla dzieci https://dladzieckataniej.pl/, równiez z innych marketów i sklepów dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesco najbardziej kłamie. Ja często robię zakupy w Tesco spożywcze i w dziale dziecięcym też bywam z dziećmi. Bylam 2 tygodnie przed świętami córka eubrala taka rybę Dory ktora kosztowała 29,99 Tydzień po świętach ta ryba byla w uper promocji 50% za 29,99 :D Robią z ludz kretynów. Ale fakt zolte karteczki przyciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trafiają się fajne promocje. Przed samymi świętami szukałam prezentu na mojego 3-latka i znalazłam takiego zygzaka zmieniającego kolor, gdy wciągnie go kombajn. Zabawka kosztowała ok 80 zł. W domu sprawdziłam cenę na Ceneo i najniższa to 199 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość zakupów robię najczęściej w hipermarketach. Skąd wiem, gdzie pójść, żeby było taniej? Przed wyjazdem analizuję gazetki promocyjne. Gazetki z Auchan, Kauflandu, Reala, Tesco w jednym miejscu zbiera www.gazetkapromocyjna.com.pl . Dzięki nim wiem też z jakich programów lojalnościowych warto skorzystać. Bardzo sensownie opisane wszystkie rabaty, czy programy specjalne w sieciach. Raz do Auchan, czasami do jednego i drugiego hipermarketu po coś. Można zaoszczędzić, jeżeli się człowiekowi chce postudiować gazetki. Preferuję przeglądanie gazetek w wersji multimedialnej na tym portalu, bo jednak takie zwykłe wrzucane do skrzynki strasznie męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient12
Jak mozna pracowac w tym syfie patologicznym. Tesco Wielicka Krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety - tak to wygląda w marketach. W sieci taniej, a taniej nawet ... w Empiku. Zamawiałam Lego dla dzieci na prezent świąteczny. Tak - już teraz, bo chcę mieć to wcześniej ogarnięte. Zamówiłam z Empiku - dosyć, że po 20-30 zł taniej na jednym zestawie klocków w stosunku do marketów, to jeszcze dali 20 zł rabatu na zamówienie powyżej 100 zł. Tutaj to jest opisane - http://www.empik.com/zabawki/klocki/promocja Uważajcie, gdzie kupujecie. Promocje w marketach to w większości pseudo promocje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Polecam stronę https://wydawnictwomd.pl/ prócz pięknych bajek i kolorowanek z naklejkami w zakładce ZABAWKI W PROMOCJI znajdziecie oryginalne zabawki w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×