Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prosić o sxs żonę

Polecane posty

Gość gość

od zawsze nie mieliśmy sypialni żona nie chciała ze mną spac a sxs był raz na jakiś czas wówczas tylko kiedy ona zgodziła się i to ekspresowo na krześle ,bo krzyczała szybko ,bo zniszczysz mi ubranie nie dotykaj bo zniszczysz fryzure makijaż bo jestem na stanowisku musze dobrze wyglądac Zawsze była wymówka jak nie dziecko a zawsze prowokowała kłótnie dziś wiem po to by sxu nie było Mówiła mamy mały dom i na sypialnie nie ma miejsca Wię zaczełem budowę domu i z wielkim wysiłkiem sam bez jej pomocy ,bo krzyczała nie myśl ze z toba zamieszkam ja nie chciałam tego domu mieszkaj w nim sam I tak rozpadało się małżeństwo Ona złożyła pozew ze chce ułozyc zycie bezemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokończe i kiedy sad orzekł rozwód ona wyrok zaskarżyła mówiąc ze che rozwodu z wyłącznej mojej winy motywując tym ze dom ona wybudowała z firmami a ja to tylko z miotłą latałem ,ze ja ja dręczyłem,ze dzieci zniszczyłem bo były kłótnie ,ze wymagałem od niej porządku w domu a sam zamiast posprzatac na budowie siedziałem Ze forse z kredytu przetrfoniłem bo ona dom zbudowała ze swej pensji ma na to faktóry świadków bo jest na stanowisku a ja kaleki to kto takiemu brzydalowi uwierzy i tak jest wszyscy swiadzcza tak ze nic nie mówią bo lewe faktury i boją się mowia ze nie maja nic do mnie ani do niej i nie mogą stwierdzić kto budował a ci co mowią ze ja budowałem boja się zeznawać bo ona ma władze i oni będą jej łaski potrzebowali wiec milcza Teraz ona mnie wali czym się da kłamie dzieci już boja się mnie a ja je wychowałem jak ona robiła karierę i dziś mam za to po kaleka chciał mnie żonę i rodzinę takiego to zabić jak psa on życ nie powinien Bo powinien być dla takiej psem na posyłki taka sx uprawiała z innym a ja tylko by zaklepać i milczeć bo kto by kalekę brzydala tak mówiła chciał miałem całować na kolanach klęczeć ja ze mnie chce I TERAZ mam oddac za jej łaskę ślubu wszystko i pójść do psychiatryka bo tam moje miejsce w jej mniemaniu ,bo gdybym umarł to moja renta wysoka by nie trafiła w jej rece a to by dla niej była strata Wyszła za kalekiego by mu wykrzyczeć w twarz ze kaleki bo jeszcze by o tym zapomniał a on ma być jej wdzięczny i czołgał się jak pies chociaż psa kopać nie można ale męża tak ,bo samo to ze zechciał nim być to już jest psem do kopania a nie do kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żony nie chcą wtedy jak on im się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne. Jestem kobietą i jak to czytałam to mi się żal ciebie zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeny:( to po co sie z toba wiazala skoro jej nie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie odpowiadam tylko moja kasa jej odpowiada Najlepiej gdybym odszedł z tego swiata a Ona by cieszyła się ,ze ma to co chciała Ale ja na złość i ku jej niezadowoleniu będę żył i cieszył się życiem może kiedyś i do mnie szczęście uśmiechnie się Bo czy kaleki nie ma prawa być szczęśliwy a jedynym co dostaje od żony to pogarda szydzenie z mojej pracy mimo kalectwa nie siedziałem a pracowałem i efektem mej pracy jest majątek ,który ona chce cały nie połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ,kobiety wychodzą za mąż niebezinteresownie .dlaczego jest tak mało związków w których nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed nie wiedziales jaka jest?Jaki rodzaj tego kalectwa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto może wiedzieć jaka jest przed zawsze cudowna kazda po ślubie pokazuje skrzydła a kalectwo zniekształcona głowa po wypadku i wygląda się staro o 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×