Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derviiiiinii

prostowanie keratynowe -global keratin

Polecane posty

Gość derviiiiinii

Może osoby które wiedzą coś na temat prostowania keratynowego włosów wypowiedzą się, czy ten zabieg daje rzeczywiscie tak dobre efekty o jakich czytałam na stronie global keratin. Czy rzeczywiście włosy po tym zabiegu są gładkie i zdrowe i nie ulegają zniszczeniu? Minusem jest tylko cena zważywszy na to, że efekt utrzymuje się do 6 m-cy. Ale widziałam zdjęcia osob przed i po .To wygląda bosko! Chyba sobie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidoma
A jakie masz włosy??? Takie jak te osoby http://keratinpolska.com/przedipo.html Czy po prostu kręcone i chcesz miec proste? Bo jeżeli masz tak puszące sie jak na tych zdjęciach to keratyna je doskonale wygładzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derviiiiinii
Tak, mam właśnie takie puszące się jak na zdjęciach i cienkie,zniszczone.Czy keratyna rzezczywiściwe sprawi, że moje włosy będą wyglądały tak jak na tych zdjęciach po? Jakim szamponem myjesz włosy?Czy można po tym zabiegu myć włosy codziennie?Bo mam włosy z łojotokiem i muszę używać specjalnych aptecznych szamponow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile takie cos kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derviiiiinii
zalezy od dlugosci i gestosci wlosow ale chyba srednio 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidoma
Jeżeli masz takie puszące się to keratyna Ci je wygładzi. Ja miałam włosy, które lubiły się puszyc, ale nie aż tak jak na tych zdjeciach, pod warstwą puszku miałam ładne loki. Teraz moje włosy są bez puchu, w świetnej kondycji, gładkie, ale właśnie trochę się falują, a końcówki i tak muszę prostowac, bo tak dziwnie odstają... Co do mycia: ja również mam łojotokową skóre głowy i muszę myc włosy codziennie... W salonie od razu proponowano mi, żebym zakupiła szampon i/lub odżywke z keratyną, co efekt będzie trwalszy. Tylko cena mnie odstraszyła 60 zł, ale widziałam, że natura wprowadza tanią serie z keratyną bez silikonów do swojej oferty także na pewno się w nią zaopatrze http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38812-opis-Artiste-Hair-Care-Styling-Keratyna-w-sprayu.htm http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38559-opis-Artiste-Hair-Care-Styling-Odzywka-intensywnie-regenerujaca.htm Jeszcze jest szampon z tej serii również z keratyną w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidoma
Obecnie myję włosy niebieskim szamponem z Avonu (do włosów suchych i zniszczonych z keratyną) lub szamponami Alterra, bo są bardzo delikatne. Ale takich zwykłych typu Dulgon też używam, bo włosy i tak się nie puszą:) Nie wiem jak to będzie u Ciebie, ale ja po tym zabiegu nie mogłam przez 3 dni myc włosów, wtedy musiałam isc jeszcze raz do fryzjerki i ona mi zmywała tę keratynę z włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie prostowanie jest naprawdę znakomite, trzeba tylko podejśc do dobrego salonu fryzjerskiego, żeby nam zrobili proste włoski. Jedna z lepszych opinii ma salon Berendowicz&Kublin w Warszawie. Profesjonaliści w każdym calu, wystarczy przeglądnąć ich galerie - fryzury naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucluc
Chcialabym podniesc ten temat - czy wiecej z was robilo ten zabieg? Napiszcie cos o efektach? Czy mozecie polecic jakies salony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopezik
witam. ja wczoraj zakupiłam sobie profesjonalne produkty do prostowania keratyną i będę wykonywać zabieg w domku. już nie mogę się doczekać jaki będzie efekt :) tylko żebym się nie rozczarowała bo z tego co wiem takie zabiegi to raczej w salonach się robi, no ale skoro posiadam takie same produkty i jeżeli przyłożę się solidnie do owego prostowania to chyba wszystko powinno pójść gładko :) po zabiegu na pewno podzielę się z wami moimi wrażeniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopezik
a wiec tak jak obiecywałam czas na podsumowanie zabiegu gdyż jestem już po... mam włosy sięgające do połowy pleców, toteż zabieg trwał prawie 7 godzin :-O. Każdy etap przeprowadzałam z największą dokładnością. Włosy dzieliłam na pasemka liczące dosłownie po kilka włosów i starannie pokrywałam je preparatem. Przyznam, że w efekcie nie mam idealnie prostych włosów, gdyż z natury mam bardzo kręcone ;( jednak i tak jestem zadowolona ponieważ wyglądają o niebo lepiej. są lśniące i wygładzone, a po wyprostowaniu utrzymują się proste pomimo tego iż na dworze jest dosyć wilgotno. Muszę także zaznaczyć, że efekt nie jest aż tak spektakularny jak powinien, gdyż nie posiadam prostownicy nagrzewającej się do minimum 205 stopni, a wg producenta preparatu tylko taka i większa temperatura gwarantowały sukces zabiegu. Jednak myślę, że za jakiś czas powtórzę znów prostowanie keratyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka.7
Ja miałam i jestem zadowolona.Moja siostra też , ale u niej efekt był słabszy, nie wiem dlaczego.Robiła nam ta sama babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelka
a jakie sa te profesjonale produkty? ja tez bym sobie kupila i sama zrobila ten zabieg w domu. kiedys mialam trwale prostowanie wlosow i wcale nie bylam zadowolona. wlosy byly ciezkie, nie daly sie rozczesac i bardzo zniszczone, a efekt praktycznie zaden. nie zrobie tego juz nigdy wiecej, ale keratynowe jest podobno inne tzn skuteczniejsze i dlatego chcialabym to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopezik
z tego co się orientuje to najpopularniejsze podobno są produkty Global Keratin ale i ich cena jest powalająca. Ja robiłam produktami Encanto i włosy stały się lepsze z wyglądu i dotyku jednak za jakiś czas powtórzę zabieg poniewaz z natury mam bardzo krecone wlosy to i po zabiegu nieco jeszcze są pofalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżaba
Ja polecam salon Eric Stipa, w Krakowie, który własnie mozna wykonac taki zabieg prostowania włosów.Specjalista w takim zabiegu jest Pan Mateusz. Zabieg na pewno daje świetne efekty, więc warto zainwestować , zwłaszcza jesli bardzo czesto stosujemy prostownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żżżaba
A napisz słonko ile za taki zabieg zapłaciłaś w Erci stipa? Czy on jest odpowiedni do włosów które same z siebie się kręca i mam nieraz problemy z wyprostowaniem ich tradycyjną prostownicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuslana
Jesli chodzi o koszt zabiegu prostowania keratynowego to jest to wgranicach 750 zł i więcej.To wszystko oczywiście zalezy od długości włosów, skretu. Mysle ze jednak najlepiej jest iśc do salonu, pokazac włosy,wówczas najlepiej doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tydzień temu robiłam sobie w domu prostowanie włosków. Zajeło mi to 5 godzin gdyż mam bardzo dużo włosów pusza mi się i kręcą. Na początku nie byłam zadowolona gdyż po pierwszysm umyciu miałam fale (zaznacze tutaj że spodziewałam sie że umyję włosy wysuszę i będą prościutkie). W pierszym tygodniu wogóle zrezygnowałam z prostowania ich i tylko suszyłam. Ale dzisiaj zdecydowałam się że wysusze je na szczotce, chociaż nigdy mi się to nie udawało gdyż moje włosy strrrrrasznie się puszą (więc nie opłaca się prostowac na szczotce gdyż mam wtedy proste ale puszące się i tak musze jeszcze przejechać prostownicą :(). Ale jak wyprostowałam na szczotce to było to! : d Więc od teraz jestem zadowolona bo : (plusy) mam proste włoski po tym jak wysuszę je na szczotce a to zajmuje 20 min a nie jak kiedyś 1,5 godziny (suszenie + prostowanie) no i się nie puszą są piękne, lśniące nie wyginają się i mogę położy się do łóżka w rozpuszczonych włosach i na 100% jestem pewna że nie będą powiginane :p A minusem tego wszystkiego było to że wykonywałam zabieg w domu i podczas szuszenia włosów bardzo śmierdziało w łazięce łzawiły mi oczy chociaż robiłam przy otwartym oknie z wiatraczkiem przed twarzą. Chociaż teraz tak patrząc to na rezultaty to i tak jeszcze raz bym to zrobiła. I jeszcze mam podpowiedź dla osób które zamamiwają z allegro. Zestawy spzedawane są po 50 ml. Ja mam włosy za biust gęste i puszące się i musiałam kupić dwa zestawy czy 50ml+50ml wyniosło mnie to ok 100zł. Szampon mi jeszcze został ale te dwie odżywki w całości złóżyłam. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukania
Czesc dziewczyny.Powiedzcie mi gdzie mogę kupić taki zestaw żeby zrobic globala w domku.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolini gargamelka
Ja prostuje raz na pol roku w Pana Krzysztofa z prive , polecila mi kolezanka . Efekt jest na prawde niewiarygodny , wlosy odrazu sa zdrowsze i o wiele lepiej wygladaja. Sam zabieg nie nalezy do tanich ale efekt jak i pieniazki zaoszczedzone na kosmetycha pielegnacyjnych powoduja ,ze wydatek sie zwraca. Dla osob zainteresoanych mozna sprawdzic na ich stronie ( lepiej jest dobrze sprawdzic i poczytac albo dowiedziec sie od kogos kto taki zabieg robil ) www.prive-club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolini gargamelka
Ja prostuje raz na pol roku w Pana Krzysztofa z prive , polecila mi kolezanka . Efekt jest na prawde niewiarygodny , wlosy odrazu sa zdrowsze i o wiele lepiej wygladaja. Sam zabieg nie nalezy do tanich ale efekt jak i pieniazki zaoszczedzone na kosmetycha pielegnacyjnych powoduja ,ze wydatek sie zwraca. Dla osob zainteresoanych mozna sprawdzic na ich stronie ( lepiej jest dobrze sprawdzic i poczytac albo dowiedziec sie od kogos kto taki zabieg robil ) www.prive-club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zabieg i nie jestem zadowolona :( mialam zniszczone prostowaniem włosy. Są nieco gładsze ale szału nie ma. szkoda kasy moim zdaniem. Poza tym można uzywac tylko kosmetyków serii global keratin a nie normalnych szamponów, Moja fryzjerka kasuje mnie 150 zl za szampon i odzywkę. duzo ladniejsze wlosy mialam gdy je zwyczajnie wyprostowalam prostownica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) ja robiłam ten zabieg w domu, z pomocą mamy i jestem zaskoczona efektem. Prostowałam włosy kilka razy w miesiącu, ale zawsze się troche puszyły i było widać, że są troche zniszczone. Zamówiłam zestaw encanto 75 ml (w najdłuższym miejscu włosy sięgają mi za łopatki). Po tym zabiegu włosy są wyprostowane i gładkie jak nigdy :) aż sama zaskoczona. Jedyny minus to zapach - przerażająco mocny. Musiałam usiąść przy otwartym oknie, inaczej pewnie bym się udusiła ;) w instrukcji jest napisane, aby wykonywać zabieg w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, dodatkowo do zestawu była dołączona maseczka ochronna. Polecam wykonanie tego zabiegu nawet w domu (w salonach fryzjerskich kosztuje fortunę) jeśli może pomóc nam ktoś kto umie dokładnie nałożyć preparat (coś jak nakładanie farby koloryzującej). Następnym razem spróbuję cocochoco, ponoć ma łagodniejszy zapach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marli999
hej dziewczyny napiszce prosze cene za prostowanie keratynowe global keratin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonkameleon
witam serdecznie a ja robię u siebie w salonie zabieg keratynowego prostowania na cocho przeszłam z encanto ponieważ to, które obecnie stosuję daje włosy bardziej miękkie, łatwiej się rozczesują i są NATURALNIE ŁADNE :) po encanto może i jest efekt tafli, ale płaczu przy tym i przerywania zabiegu nawet jeśli jest wentylacja. Każdy inaczej reaguje. Natomiast pytacie o ceny globalu to średnio 350- 700 jeśli chodzi o Kraków :) Ja osobiście nie skłaniam się ku tej firmie...ale to moje spostrzeżenia:) życzę wielu sukcesów acha ps uważajcie na odlewki z allegro, nie mówię,że są złe ale na jednym forum rozmawiałam z dziewczynami i mówiły o rozcieńczonej keratynie i po niej to włosy proste nie są:( patrzcie w komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landryna900
Robiłam ten zabieg w Krakowie w Black Pearl jakiś czas temu. Miałam straszne siano na głowie, nie mogłam sobie kompletnie poradzic z włosamu, teraz jest dużo lepiej. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM Prestige w Warszawie na ul.Zegadłowicza,dobra cena,sprawnie i dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem bardzo zadowolona z zabiegu, w koncu moje wlosy moga odpoczac od prostownicy i oszczedzam duzo czasu, szczególnie rano. Robiłam go w Krakowie, w takim salonie przy Galerii Krakowskiej, nazywał sie chyba Black Pearl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×