Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psychiatra Pana Wilka

Prosze natychmiast przestac!!!!!!

Polecane posty

Gość psychiatra Pana Wilka

wtracicie mi pacjenta w kolejny stupor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra wadery
Sam wpadam w osłupienie, czytając kolejne, bezsensownie zakładane tematy na Kafeterii :( Czy nikt nad tym nie panuje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
jakies ograniczenie wiekowe?? czy najpierw powinnysmy sie zajac rodzicami?? tak nie moze byc ledwo pacjenta wyprowadzi sie w swiat znowu go zamykaja w orgii oskarzen, podszywow i przeklenstw cala nasza praca na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
ja nie mam z tym nic wspolnego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś wilki jakieś wadery :O Co to ZOO do c***a czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższy stopień wtajemniczenia
No niestety , muszę wszystko sprostować. Wilk jest projektem osobnika najbardziej znanego jako Dekalogowata lub Dek@. Osobnik ten zawiesił udzielanie się pod tymi nickami i napierdziela jako wilk1946. Udziela się też na ogólnym jako Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej leśny szpital psychiatryczny!!!! A co??? Nie podoba się??? Wystrzelać nie można, wilki pod ochroną przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłusownikstary
Dajta ino zlecenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
ja nie moge.. nie mam uprawnien lesniczego 😴.. trzeba poszukac gajowego maruchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
cyckow na lezance nie widzialam poza tym nie jaka deka jest z wawyco sama niejednokrotnie podkreslala i nie ma pojecia o tym, ze istnieje cos takiego jak jelenia gora choc znajomosc geografii wlasnego kraju wskazywala by owszem na pokrewienstwo dusz nie mniej jednak Pan Wilk nie jest deka co stwierdzam zdecydowanie i stanowczo w koncu znam swoich pacjentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet gajowy Mar**** nie zaradzi, skoro to rozgrywka psychiatry z pacjentem tylko ;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
boze... za co.. albo katecheza, albo przesluchanie :O chyba musze pozegnac kat erokawiarni i wybrac sie na srodek sali. poszukam shatyna :P moze jest troszke zdrowszy na umysle skoro siedzi na wewnetrzym, a nie w psychiatryku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
to jest bardzo powazny lekarski topic prosze tu sobie zadnych buziaczkow nie przesylac pracujemy nad pacjentem, ktorego dobro jest jak wiadomo najwazniejsze, a nie opowiadamy o p*****lach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociu Frii, Shmatyn jest niestety również wypaczony, jest to najprawdopodobniej pracownik jakiejś PR-owej agencji pracującej dla Platformy Obywatelskiej, bo nie gada tu o niczym innym jak o polityce, zacięcie broniąc PO, nawet po aferze taśmowej skrupulatnie pudrował wtope swojej ukochanej partii, zasłaniając sie statystykami, średnią pensją, PKB itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
jak widac moj apel nie dotarl do wszystkich pracujemy nad pacjentem nie gadamy o polityce, wujku jarku, zbawcy swiata czy donaldzie emigrujacym wspolnie pracujemy i staramy sie zeby terapia przyniosla wyniki prosze nie rozmywac tematu dobrem najwiekszym jest pacjent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadamy o polityce ośla łąko, tylko nakreśliłem Cioci Fridze postać Shmatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będąc Młodą Lekarką
...nic mnie nie dziwiło!!! Zawsze sobie radziłam z pacjentami, z chorobą też!!! W czym przeszkadzamy próbującemu (U)leczyć????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
ducha tez prosze o odpowiednie zachowanie w koncu jestesmy na terapii poza tym jestes zazdrosny, a bacia frida zapewne znajdzie sobie to co sama zechce a Ciebie zapraszam na lezanke obok kolegow jak tylko rozbuduje gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem duchem kałfe, tępa kaszano:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie, ale co mam walić??? konia nie posiadam niestety, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
kolege tez zapraszam na lezanke moze do zakonczenia remontu zrobi sie tlok bo gabinet niewielki ale ja doswiadczona terapeutka jestem i jakos sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
no to jestem w kropce :O nie po to zrobilam wyzszy kurs erokatechezy, zeby rozmawiac o takich pierdutach 😴 z tego co mowisz przemawiaja do mnie jedynie dwa skroty.... PO i PKB... reszty nie rozumiem pierwszy - przyjemny o***t :P drugi - potrzebuje kobiety bardzo :P moze nie bedzie tak zle ;) tymczasem skorzystaj z rady pani dr i poloz sie na lezanke. gabinet sie powiekszyl i miejsca jest dosyc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****l sie stara ruro razem ze swoja doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
jako terapeutka z wieloletnim doswiadczeniem jestem wstrzasnieta negatywnym nastawieniem jednego z pacjentow ale zanim poprosze Pana Leszka ( a kac go straszliwy dzis meczy bo wspominal cos o denaturacie) zaproponuje najpierw cwiczenie umyslowe kilkaset kropli waleriany na nafcie i zagadke skad jest cytat choc jest niedokladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
przymiotnik jest zasadny :classic_cool: ... slowami oj.dyr.. rzeczownikowi stawiam stanowcze - NIE ! :P:D rura nigdy nie bylam i nie jestem 😴 ... odpowiednie ksztalty byly i sa zachowane :classic_cool: ... mniej wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabys krowo stara mlodego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
drogi pacjencie prosze nie przerywac terapii i prosze pamietac najpierw te dwie rozowe, a dopiero po pol godz. ta niebieska i prosze pamietac dla sflaczalych gabinet jest otwarty tez w niedziele choc za dodatkowa oplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×