Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prosze o odpowiedź, co mi sie dzieje?

Polecane posty

Gość gość

witam, tydzien temu razem z moim partener uprawialismy petting, nie byl to nasz pierwszy ale ten ostatni byl wyjątkowo dlugi, dwa dni po tym zeczęło mnie boleć podbrzusze, jajniki dokladniej, ciagle czulam potrzebe oddania moczu. w trakcie tego pettingu bylismy bez bielizny, za bardzo poszalelismy, wiem ze partner dotykał swojego członka, na ktorym znajdował się płyn preejakulacyjny, a pozniej wkładał palce do mojej pochwy, boje sie ze moglo dojsc do zapolodnienia choc to podobno bardzo malo prawdopodbne, jestem na siebie wsciekla o to ze tak nas ponioslo i nie zwrocilam na to uwagi, wiem tez ze moglo dojsc do jakiejs infekcji po tym dlatego mialam takie objawy ale od poniedzialku mam jakby wzdęty brzuch, wczoraj czułam ból w dolnej partii pleców, dokladnie po bokach, tak jakby nerki, bylam u lekarza i mialam badanie moczu i krwi, i z badan moczu bylo prawie wszystko okej, niby lekki zapalenie przecherza ale mam sie zglosic do ginekologa wiec jutro tak zrobie i zadzwonie ale martwie sie o czym moga swidczyc takie objawy, bo przez mysl ciagle mi sie ta ciaza przechodzi, a wiem ze i tak po takim czym test moge zrobic dopiero 2 tyg po, ale to i teraz mnie martwia te objawy co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłodniona bez ruchoania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×