Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość maja1

Słyszałam,że można przez neta,ale obawiam się trochę,czy to nie oszukaństwo.Która z Was kobietki wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea88
oryginalne perfumy po niskich cenach mozna kupic na allegro (najlepiej sugerowac sie tym czy ktos ma status Super Sprzedawcy i komenatrzami). Osobiscie polecam sprawdzonych przeze mnie sprzedawcow Maczo_arturo i oryg_perfumy (nawet jesli interesujace cie perfumy nie sa wystawionych na allegro, warto zapytac czy je maja, albo czy moga zamowic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz w super-pharm - apteka, czesto w galeriach handlowych jest - bylem po cos innego i widzialem - calkiem fajne maja ceny promocyjne - ceny podobne, moze nawet tansze niz na lotnisku w bezclowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie zdarzyc ze maja w superpharm czy sklepie tego typu Diora? Bo ja osobiscie nigdy nie widzialam. Chodzi mi o Hypnotic Poison.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdffd
najtaniej to tam gdzie kupuja osoby sprzedajace na Allegro;) czyli na ebayu w usa lub GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczka14
ja wszystkie kosmetyki zamawiam sobie tutaj http://alejka.pl/kosmetyki/ jest fajna porównywarka cen i jest niedrogo w porównaniu z rossmannem czy innymi drogeriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam witam
ja mam na sprzedaz okolo 70 ml orginalnej Dolce Gabbana ta niebieska.Jezeli chcesz mozemy sie umowic na dosc atrakcyjna cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamaja
Najtańsze oryginalne perfumy kupisz na eBayu - najpewniej i tanio z aukcji z UK. Popatrz na opinie o użytkowniku i płać PayPalem - nie będzie czego się bać :) Już wiele razy kupowałam perfumy w ten sposób (choć początkowo miałam wątpliwości) i jestem bardzo zadowolona z cen i z wygody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne konto bankowe
najtaniej to bedzie w UK ,nawet w sklpeei teraz sa super obnizki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od tego
jakiego zapachu szukasz. Fajne promocje na perfumy ma zazwyczaj wspomniana tu Super-Pharm, a także Drogerie Natura i Rossmann. Ja kupiłam ostatnio w Rossmannie słonika Kenzo 50 ml za 100 zł. :) Warto sprawdzać gazetki reklamowe i śledzić promocje w/w i można znaleźć coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalwy zapach
Najlepiej antyperspirant z cebuli.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
POLECAM PERFUMY FIRMY FM GROUP. MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY(DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ) I SĄ NIEDROGIE. JESTEM DYSTRYBUTORKĄ PERFUM TEJ MARKI I MOGĘ CI ZAŁATWIĆ SUPER PERFUMY.JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ANA PISZ.WYŚLĘ CI LISTĘ ODPOWIEDNIKÓW ZNANYCH MAREK,DZIĘKI CZEMU NIE BĘDZIESZ MIAŁ/ŁA PROBLEMU Z WYBOREM ODPOWIEDNICH DLA CIEBIE PERFUM. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ MAILOWO: gabi175@o2.pl NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aslan
A ja polecam stronę www.cennikperfum.pl - po wpisaniu wyskakuje jakis numer. JEst tam cennik i mozna sobie wybrac co sie chce. Zamawiam od tego faceta juz bardzo dlugo. Teraz juz na swieta chyba nie wysyla bo poczta i tak nie dostarczy, ale jak ktos jest z Trojmiasta to sie zalapie na dowóz. Sa na pewno oryginalne! tester od produktu rozni sie opakowaniem i czasem nie ma nakretki, produkt jest taki jak w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusek
Jeżeli ktoś chce tanie oryginalne perfumy prosze pisac na maila: luk17_17@interia.pl Wszystkie produkty są zafoliowane i nienaruszone. Cena np Hugo Boss energise 125ml to 125zł. koszt przesyłki pokrywam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusek, jakoś nie chce mi się wierzyć w oryginalnosć perfum, które oferujesz... Wolę zamawiać tam, gdzie zwykle zamawiam czyli w kokai.pl. Przynajmniej mam pewność oryginalnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad66
witajcie ja ostatnio kupowalem pare razy perfumy na prezenty świąteczne raz w www.merlin.pl i drugi raz www.aromaniak.pl i obydwie firmy moge śmiało polecić. pozdrówka rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj na allegro, tam na 100% SA PODRUBY; ORGINALNE; kup na lotnisku,a jak juz nie masz takiej mozliwosci to w orginalnym sklepie, co tanie to wiesz musi byc jakis kant!! NIE SUGERUJ SIE TYM ZE SA ZAFOLIOWANE TAKIE WLSNIE SA TEZ PODROBY; NIE MA SPOSOBU NA TO; jedynie pod spodem na flakoniku sa naklejki ,po tym poznaszm,ale i to juz podrabiaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam na www.swiatzapachu.com.pl i byłam zadowolona ,tu można tez odebrać osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam na www.swiatzapachu.com.pl i byłam zadowolona ,tu można tez odebrać osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz glupoty
a w drogeri nie mozna np. w drogerii sephora? No bez jaj ze nie stac kogos na perfumy stamtad skoro mysli o oryginalnych. Niestety poprzeczka wymagan niesie za soba poprzeczke cenowa i trzeba sie z tym liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelgar
jesli chodzi o perfumerie internetowe to polecam www.i-perfume .pl tam maja oryginalne perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylowa Dama
Najtaniej to zawsze kupuję w perfumerii Realta.pl Koleżanka mi ją poleciła i sprawdziłam, jest tak jak mówiła. Perfumy są zawsze oryginalne i docierają na czas. Polecam wszystkim kochającym pięknie pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubfnsd gs
strawberrynet.com sporo taniej niz np w sephorze. przesylka kosmetykow darmowa. za przesylke perfum placi sie jakies grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Już tylko miesiąc został do światowej premiery nowego męskiego zapachu znanej gwiazdy kina "Bruce Willis EdP" zapach dostępny tylko w LR Health & Beauty Systems,zostań partnerem LR już dziś i ciesz się rabatem 30 % na wszystko,asortyment bardzo bogaty! www.aloevera.suportio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość douglas
Mam dostęp do 100% oryginalnych perfum z douglasa. Jeśli ktoś jest zainteresowany pisac na maila firma.grafika@gmail.com Oferuję 15% zniżki od ceny w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do douglas
a to mi oferta hahahahaha. W internetowych perfumeriach mozna kupic o 30% tansze niz w normalnym sklepie i tez oryginalne wiec nie musisz tu pisac o 15% znizki bo to jest zenujace. Do tego z jakichs prywatnych lap,moze oszustka z allegro? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka Mi
Wejdź do perfumerii realta.pl, a coś sobie wybierzesz. Perfumki są naprawdę w atrakcyjnych cenach, a dostawa jest błyskawiczna. Ja kupuję i dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_33
Ja perfumy kupuję w perfumerii Sefona. Uważam, że mają dobre ceny a produkty są na pewno oryginalne (kupowałam kilka razy). Ponadto do każdego zamowienia dokładają próbki perfum, dlatego polecam. Oferują również odbiór osobisty perfum w centrum Warszawy co dla mnie jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×