Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

proszę o pomoc kreatywne mamy :)

Polecane posty

Gość gość

cześć dziewczyny! wiem, wiem, temat tu pasuje jak świni siodło;) ale ten dział jest najbardziej aktywny, więc pozwolę sobie napisać tutaj :) moja przyjaciółka jest w ciąży, za miesiąc bierze ślub cywilny. nie lecę na ślub niestety - ale chciałabym wysłać jakiś prezent-pamiątkę. ona mieszka obecnie w Anglii, jej wybranek nie jest Polakiem. Jak myślicie, co prócz kartki z życzeniami byłoby dobrym pomysłem? Wymyśliłam, że fajna by była skrzynka ozdobna, jakaś taka ładna, która posłuży jako przechowalnia dla kartek ślubnych i pierwszych pamiątek po dziecku. tylko wysyłać taką paczkę to też mi się nie uśmiecha. chciałabym, żeby upominek nie przekroczył stówy. pomóżcie, macie często takie trafne pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też myślałam o ręcznikach. tylko wolałabym, żeby to było coś trwalszego :) ta statuetka to z grawerem, o takiej myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysylka skrzyneczki duzo cie wyniesie nie zmiescisz sie w stowie, poza tym Ango9le sa b dobrzy w skrzynaczkach, nie zadziwisz, raczej wyslij cos, co mozna wsadzic do koperty. A moze masz jakies zdjecia w =waszych dawnych czasow, z waszej miejscowosci- zeby by;a pamiartka, wsadzilabys w albumik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×