Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pomarańczowy nick koloru black

Prosze o pomoc odnośnie kupna butów w deezee

Polecane posty

również mam pytanie odnośnie zakupów w deezee: czy buty oferowane przez tą firmę są dobre jakościowo ? i czy nie ma żadnych problemów podczas zamawiania i dostawy ? ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec odnośnie kupna w deezee moje emu już są u mnie :) fajniusie takie duże :) Jesli chodzi o przesyłkę to najwięcej problemu sprawiała poczta polska która przelew robiła 2 dni, pieniądze wpłaciłam w piątek a informacja o zaksięgowaniu pojawiła się we wtorek wieczorem lub w poniedziałek. W kazdym razie w środę przed 17.00 już miałam moje emu w rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nadal waham... deezee jest sporo na alle, a tam jeśli chodzi o obuwie to już sam stadion został :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zee
DZIEWCZYNY BUTY FIRMY DEEZEE POCHODZĄ Z CHIN WIĘC NIE OCZEKUJCIE PERFEKT BUCIKÓW BO NA KAŻDYCH WIDAĆ KLEJ I SMIERDZĄ TANDETNĄ CHINSZCZYZNĄ TO ZA SPRAWĄ TANIEGO PRODUKTU KTÓRY JEST ROBIONY NA BUTY!!!! JESZCZE JEDNO BUTY EMU NIE SĄ ORYGINALNE!!!!!! SĄ SPROWADZANE Z CHIN W POLSCE JEST NAKLEJANA METKA PRZEZ PRACOWNICE SKLEPU EMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ IDŹCIE DO SKLEPU W KRAKOWIE A ZDZIWICIE SIĘ JAK ODBIEGAJA OD IDEAŁU BUCIKÓW ZROBIONYCH NA ZDJĘCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz kupić air max’y w najlepszej cenie? Zajrzyj na http://sklep-air-max.pl. Będziesz zadowolony w 100%. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga25
popieram zee buty, są sprowadzane z chin... nie opłaca się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×