Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonce za chmurami

prosze o rade -jak odzyskac byłego???

Polecane posty

Gość slonce za chmurami

Witajcie!Mam skomplikowana sytuacje i prosze o rade..Opisze ja pokrótce,byłam z chłopakiem 3 lata,był aniołem dla mnie, po prostu za dobry i to mi sie znudziło..rzuciłam go ale po 4 msc wrócilismy do siebie i bylismy przez nastepne 3 miesiace i poznałam innego chłopaka..z tamtym byłam przez 3 lata na odległosc,ale kazdy weekend spedzalismy tylko razem,i gdy zaczynało sie miedzy nami psuc,poznałam innego,który mnie tak zauroczył,ze rzuciłam tamtego;(((i jestem obecnie z tym nowym4msc ale to jest toksyczna miłosc..on ma problem ze soba,raz jest czuły a raz jak cos go wkurzy to mnie potrafi wyzwac od najgorszych..kazdy mi odradza,bo to wariat,a ja dopiero teraz zrozumiałam i doceniłam co straciłam..tamten były był moim pierwszym chłopakiem i po prostu Go nie doceniłam:(musiałam poznac dupka który mnie nie bedzie szanowac,zeby zrozumiec co straciłam..odezwałam sie do byłego,ale on juz nie chce byc ze mna:(((nie moge sie wyplatac od tego wariata a tamtego Kocham...czy widzicie jakas szanse zeby odzyskac byłego?był jak Anioł dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieostrozna
zostaw go w spokoju, lepiej mu będzie bez ciebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kummmam
a to w końcu chcesz być z tym pierwszym czy drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw dorosnij. potem zapomnij o pierwszym, pozwol mu zyc bez ciebie i twoich emocjonalnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem krótkooooo
Aktualnego rzuć w cholerę, bo to facet nie godny uwagi A tego pierwszego zostaw w spokoju, miałaś swoją szansę i jej nie wykorzystałaś, więc trudno. on musiałby być głupi, żeby teraz do Ciebie wrócić.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
wiem ze zachowałam sie jak gówniara...ale nie wyobrazacie sobie jak bardzo tego załuje;(chce wrócic do byłego,teraz zrozumiałam jakiego super chłopaka miałam..nie doceniałam Go,musiałam wpakowac sie w toksyczny zwiazek,zeby dopiero zrozumiec i dorosnać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi in red
O SZIT, TEZ TAK MIALAM. ON mi na szczescie dawal szansy, ale chyba przegielam... ale teraz niestety juz zrozumialam, ze to ten jedyny. tylko ze on chyba nie bedzie chcial mnie. zaryzykuje, pogadam z nim. zaryzykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteście sobie pisani to i tak czy tak będziecie razem... Popieram przedmówczynię, rzuć tego drugiego. Złe traktowanie to nie objaw miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
ja tez zaryzykowałam i napisałam do byłego na gg..błagałam o spotkanie..przyszedł..powiedział mi prosto w twarz ze mnie nie Kocha..ale nie moge w to uwierzyc jak mozna sie tak szybko odkochac?on chciał slubu,załozyc rodzine a ja po prostu chciałam wrazen..i teraz mam..teraz nie moge uwolnic sie od tego obecnego..szantazuje mnie ze cos sobie zrobi..na wakacjach jak sie wkurzył to w domu powybijał szyby..miał operowane ręce..jest nieobliczalny;(tyle przeszlam przez wakacje i duzo mnie to nauczyło,tylko boje sie ze jest juz za późno..cholera a ja czuje ze juz nikogo tak nie pokocham jak byłego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh-przemyslcie to jeszcze raz. Ja miałem taka sytuację ale z drugiej strony-byłem jej pierwszym chłopakiem. Odeszła. Potem chciała wrócic. Pozwoliłem i ciagle zastanawiam sie, czy dobrze zrobiłem. Po rozstaniu nie da sie tak po prostu wrócic do tego co było-znika zaufanie- a bez niego jest ciezko. Zanim zaufałem zrobiłem jej sporo złego i teraz sie od siebie oddalilismy. Co ma być to będzie, ale pewnie gdybym wiedział jak wyglada powrót i co czuje sie wtedy, to bez wzgledu na to, że ja kocham nie chciałbym powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi in red
zycie jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
ja ze swojej strony zrobiłam co mogłam..powiedziałam byłemu o swoich uczuciach..ja dla Niego tez byłam pierwsza dziewczyna i od razu bylismy tak na powaznie,ale ja po prostu byłam za mało dojrzała,nie chciałam jeszcze slubu,dzieci..ale teraz jak jestem wyzywana przez obecnego to rozumiem kogo straciłam;( tak bardzo za Nim tęsknie,sni mi sie co noc..ehh wiem ze sama jestem sobie winna,ale chce to naprawic ,tylko On mnie juz nie chce znac,bo czuje sie zdradzony..na koniec nawet nic złego mi nie powiedział,tylko ze zyczy mi wiernbej,szczesliwej Miłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi in red
a ostatnie slowa mojego bylego 'nie mowie, ze to nie wypali(nasz zwiazek) ale bedzie ciezko...' a ja glupia mu napisalam ze skoro on nie wierzy to narazie! i napisal, ze ma nadzieje ze nie bede zalowala swojej decyzji...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi in red-bo jest ciezko. Nawet nie wiesz jak ciezko jest pozwolic wrócic osobie która raz cie rzuciła, jak sie zaangazowac ciagle spodziewajac sie, że jej znowu sie coś odwidzi. To jest meczania. To jest po prostu straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
ehhh dlaczego człowiek musi cos zrozumiec jak juz jest za późno;(teraz musze stopniowo zerwac z tym wariatem bo normalnie sie boje ze zrobi mi krzywde albo sobie..ehh ale sie wpakowałam;( na własne zyczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
wiem własnie ze cięzko odbudowac zaufanie..bo on sie boi ze znów będzie to samo..ale ja teraz zrozumiałam..nie umiem zyc bez byłego..ale On juz nic nie chce miec ze mna wspólnego..czy mozliwe jest ze juz mnie nie Kocha?jak jeszcze 5msc temu planował slub i załozenie rodziny..czy po prostu kieruje sie teraz rozsadkiem zeby znów nie cierpiec a serce moze mówi mu co innego...po prostu nie wierze ze tak szybko wymazał mnie ze swojego serca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem któtkoooo
zaufania nie da się odbudować jeżeli wydarzyło się coś złego, to w człowieku zostaje to na zawsze więc daj sobie spokój już dziś, bo natrudzisz się, zaangażujesz a potem stwierdzisz, że to już nie to Bo pamiętaj, że to do czego zmierzasz to tylko wyobrażenie, coś czego już nigdy nie będzie, bo wydarzyły się, w między czasie, inne rzeczy które sprawiły, że już NIGDY NIE BĘDZIE TAK JAK KIEDYŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi in red
moze i nie bedzie, ale moj ex to facet do ktorego cos poczulam jedyny, z ktorym wiem ze zawsze bedzie mi zycie ciekawe mile zabawne i bossskie po prostu z innymi nie jest tak dobrze jak z nim, nawet po naszych rozstaniach i powrotach, to nie bylo to co kiedys ale i tak on jest jedyny z ktorym chccialabym byc do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
dzieki za rade..ja wiem teraz ze byłam strasznie niedojrzała,ze sie nim bawiłam, bo wiedziałam ze zawsze ze mna będzie a teraz jak wiem ze Go straciłam to czuje totalna pustke..boje sie ze po takim błędzie nie bede w stanie nikogo pokochac...wierze w przeznaczenie..jesli to prawdziwa Miłosc to zwycięzy największe burze..mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
Ja mam nadzieje (może slepą), że moja ex zrozumie to tak jak Ty, autorko postu, tylko troszeczkę szybciej.... Jeżeli chciał z Tobą założyć rodzinę, mieć dzieci, zastanów się czy naprawdę niewarto walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
wiem ze warto walczyc..i dlatego odwazyłam sie i odezwałam sie do Niego na gg,błagałam o spotkanie..przyszedł na 15min powiedział ze juz mnie nie Kocha,ze nic juz nie czuje...czy to mozliwe ze tak szybko sie odkochał?facet który był zakochany po uszy,zrobiłby wszystko dla mnie,chciał slubu i teraz po 5msc juz nic nie czuje?czy po prostu kłamie bo nie chce cierpiec znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę Cie kochał to po 5 miesiacach... powinien jeszcze coś czuć. Hmmm ja pozwolilem byłej wrócić po 8 miechach. Ale wczesniej gdy próbowała mnie odzyskać to po prostu ją olałem. Co wiecej byłem cholernie nimiły. Faceci tak po prostu mają. A ten twój rzeczywiscie może bać sie, że znowu go skrzywdzisz. Zresztą- rzuciłaś go dla innego, co jest powójnie straszne i naprawde burzy zaufanie. Po prostu Twój facet może nie jest takim idiotą jak ja i wie że powroty to w głonej mierze straszliwa walka o odtworzenie tego co było kiedyś. Jeśli chcesz go odzyskac pozbądź sie wariata, a do tamtego się staraj zbliżyc-chocby na stopie koleżeńskiej. Po prostu. Może coś Ci z tego wyjdzie. Wszsytko zależy od tego na ile on jest twardy i na ile Cię jeszcze kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na naszym pierwszym wspolnym spotkaniu, powiedziałem jej, że już nic nie czuję i może sie nie bać ze bede o nią walczył, a teraz chce by było tak jak wtedy zanim zaczelismy byc razem (bylismy wczesniej przyjaciółmi z tej samej paczki) dopiero gdzieś przy 4 spacerze jakoś tak wyszło, ze pod wpływem chwili załamała sie moja wola i tak to sobie trwa. Z chwilowymi dołami, walka, nieufnościa i róznymi dziwnymi rzeczami. Czasem ja wątpie, czasem ona. Ale na razie trwa,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
Rocker dziekuje Ci bardzo za Twoja opinie!:)jestes facetem i wiesz co znacza Wasze zachowania,mam nadzieje,ze jeszcze cos do mnie czuje,przeszkoda moze byc odległosc..On teraz w Wawie a ja w Lbn,ale jeżeli to jest Prawdziwa Miłosc to to nie będzie problemem..On teraz poznał jakas laske w Wawie,chyba jest zauroczony;(ale to wszystko chyba po to zeby zapomniec..Wy chyba tak macie..i tez jest dla mnie niemiły,w sumie sie nie dziwie..ehh na pewno mam za swoje teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz, jak ten pierwszy mógł się tak szybko odkochcać, a z tego, co ja zrozumiałam z Twojej pierwszej wypowiedzi, to minęło ponad trzy lata (bo z drugim byłas trzy lata, z tym obecnymkilka miesięcy) - i to jest według Ciebie szybko??? Myślałaś, że będzie większośc swoich najfajniejszych młodych lat czekał na kretynkę (bez obrazy), która skacze z kwiatka na kwiatek, bo sama nie wie, czego chce???? No wybacz, ale byłby idiotą, gdyby tak zrobił. Naprawdę bardzo dobrze, że jest taki stanowczy i nie chce miec z Tobą nic wspólnego, tym bardziej, że Twoje uczucia do niego rozbudziły sie pod wpływem tego, że jest Ci z obecnym bardzo źle, boisz sie, jesteś zdezorientowana. Pierwszy facet jest dla Ciebie formą ucieczki, synonimem bezpieczeństwa, a nie o to chodzi. no chyba że źle rozumiem to, co napisałaś: "byłam z chłopakiem 3 lat ....rzuciłam go ale po 4 msc wrócilismy do siebie i bylismy przez nastepne 3 miesiace i poznałam innego chłopaka..z tamtym byłam przez 3 lata na odległosc, i gdy zaczynało sie miedzy nami psuc,poznałam innego,który mnie tak zauroczył,ze rzuciłam tamtego;(((i jestem obecnie z tym nowym4msc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty bylego nie kochasz
tylko jest ci teraz zle i z wygody i egoizmu chcesz wrocic. lepiej daj mu spokoj. nawarzylas piwa to je wypij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce za chmurami
Klaudia źle zrozumiałas..z byłym byłam 3 lata i od 4 msc nie jestesmy razem..wiec to nie jest długi czas zeby całkowicie sie odkochac..wiem ze to wszystko moja wina;(jestem tego swiadoma;(a obecnego chłopaka nie Kocham i On wie,ze Kocham tamtego ale mimo to nie chce dac mi spokoju..ehh skomplikowana sytuacja i sama ja sobie zafundowałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byłam z chłopakiem 3 lat ....rzuciłam go ale po 4 msc wrócilismy do siebie i bylismy przez nastepne 3 miesiace i poznałam innego chłopaka..z tamtym byłam przez 3 lata na odległosc," z tego zdania tak wynika, ale ok. - nie byłam pewna, dlatego napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×