Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_3028

Proszę o radę

Polecane posty

Gość mama_3028

Witam,miesiac temu pominełam tabletke anty. w 2-tygodniu wzięłam ją nastepnego dnia wraz z tą która powinnam wziasc.Po odstawieniu i przerwie 7-dniowej mialam miesiaczke i 8dnia wzielam kolejne opakowanie.Po skonczeniu kolejnego opakowania zawsze 4 dnia dostaje pseldo okres lecz dzien przed dostaniem strasznie bolal mnie brzuch ale dostalam krwawienia,wiec znow wzielam kolejny blist lecz tkliwosc piersi nie minal mimo ze przyjmuje juz 6-dzien tabletki,zrobilam sie strasznie nerwowa i z byle czego chce mi sie plakac.Nie wiem co mam juz myslec.Moze ktoras z Was tak miala bo ja juz zglupialam i nie wiem co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakręcasz się miałaś okres więc o co chodzi ? doszukujesz się ciąży ? to zrób test zwykłe zaburzenia hormonalne lub sama sobie wkręcasz te objawy bo boisz się ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_3028
Wkrecac nie wkrecam bo mimo wszystko sa obawy a mam juz 3-dzieci i wiecej nie chce miac,dla pewnosci zrobilam test i wyszedl negatywny wiec hormonalnie mi sie pierdzieli do tego mam torbiel duzy torbiel na lewym jajniku.Po nowym roku robie wszystkie badania hormonalne bo zglupieje juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×