Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ!

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio nie uprawialiśmy seksu z chłopakiem tylko petting nie było wytrysku tylko preelakujat. Były to dni płodne. Ogólnie to wkładał mi palce do pochwy i twierdzi ze niby nic nie miał na tych palcach, ale jezeli znajdował sie tam preekuljat to możliwa jest ciąża? Od tego zdazenia minęło 15 dni, zrobiłam test wyszedł negatywny. Dodam, ze zrobiłam go 3 dni po spóźniającej sie miesiączce. Do tej pory jej nie mam. Co jest? Stresuje sie ogólnie tym faktem bardzo ... Prosze mnie nie wyśmiewać tylko dać jakies wskazówki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No musisz poczekac. Nic wiecej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobryCzłowieKk
rozbawiło mnie to co napisałaś :) ale... po chwili olśnienie, moment, przecież to samo miałem jakieś 10 lat temu :) no dosłownie identyczna sytuacja, pamiętam jak się wtedy stresowaliśmy, więc odpowiem poważnie. ilość plemników w prejakulacie jest śladowa. A nawet jeśli dostaną się do pochwy to mają przed sobą jeszcze dłuugą drogę do macicy. Drogę, której najprawdopodobniej nie przeżyją Poza tym u jednego mężczyzny w preejakulacie plemniki będą żywe,******iwe zdolne do zapłodnienia, a u drugiego będą ale martwe i upośledzone praktycznie niezdolne, a trzeci ich nie będzie miał w ogóle. wyluzuj! w ciąze tak łatwo sie nie zachodzi, nie znam nikogo kto by zaliczył wpadkę przez petting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli raczej niemożliwe zebym zaszła? Bardzo dziękuje za odpowiedz :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×