Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemjestemjestem

Proszę o uwagę Panią. Szukam Przyjaciółki, w przyszłości życiowej Partnerki.

Polecane posty

Gość jestemjestemjestem

Bardzo późne dobry wieczór... albo bardzo wczesne dzień dobry Powtórzę jak w temacie. Proszę o uwagę Panią. Szukam Przyjaciółki, w przyszłości, życiowej Partnerki. I nieważne jest to, że jest kilka minut po godzinie drugiej rano, że jest późno lub wcześnie. Jeżeli mam Panią spotkać to Panią spotkam, bez względu na porę. Czego oczekiwałbym... wzajemnej szczerości, uczciwości i szacunku, wzajemnego uśmiechu, wspólnych pomysłów, rozwiązań, radości. Czy są to duże oczekiwania...?...To jest system moich, już ukształtowanych wartości. I właśnie to jest, to moje zaproszenie do rozmowy. ...jaki wiek miałaby Pani mieć...?... to Pani czyta moją wypowiedź, to Pani decyduje o tym czy odpisać - lekko przekroczyłem czwartą dekadę a wyglądam na jakieś trzydzieści siedem lat. jestem, jestem, jestem P.S. Prawie trzecia rano... już wysyłam...dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Choć z natury jestem pesymistką, spróbuję.Ten sam przedział wiekowy pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
...dziesięć po trzeciej rano, bardzo wczesne dzień dobry , proszę , zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
...jak widzi Pani powyżej - ja jestem, jestem, jestem. Ale czy Pani tutaj jest? Jest czwarta piętnaście rano, cierpliwie czekam na odpowiedź. Być może dopiero zaczyna się Pani rozpisywać więc poczekam cierpliwie, gdyż rozumiem, że pisanie może trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie piszesz autorze, cenię niebanalność, szkoda, że nie jestem te dziesięć lat młodsza. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Czekałam i czekałąm, jakoś nie było Waćpana widać, więc poszłam spać.Fajnie Waćpan piszę...Będę zaglądać.Dzisiaj obowiązki mnie szybciej spać wygonią , ale będę zaglądać.....Uwielbiam gadać późnym wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskie lato
Witaj , o nieznajomy o poranku.Zabrzmiało to jak Chris o Poranku z jednego z moich ulubionych filmów.Ładnie piszesz. Szkoda, że mnie wczoraj tu nie było.Dziś wieczorem, nie będę mogła zaglądać za często.Ale czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
Bardzo późne popołudnie ... albo jak kto woli wczesny wieczór ... a Pana nie ma ... :( Panie Jestesiu ... już Pan ma grono wielbicielek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
jestem, jestem, jestem... i spacerem będę mógł powiedzieć dobry wieczór, gdyż właśnie późne popołudnie powoli przechodzi w tę porę. Będę tu z powrotem za trzy godziny. A więc... dobry wieczór... i jednocześnie dziękuję w tym miejscu za wszystkie ciepłe słowa jakie ujrzałem. Zostawiam Pani ( Paniom ) czas na spokojną jak spacer wypowiedź ( spokojne jak spacer wypowiedzi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
był,był,był Pan przedtem ... kiedy to... ja byłam zgoła gdzie indziej .. :( Mniejsza o to, bo i tak nasze drogi zejść się nie zejdą ... ale poczytać można ..? :) Czasem się odezwać ..? :) Takich miłych Panów prawie już nie ma ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Zrobiła się godzina dziewiąta wieczorem. I jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato
I jak ?Spacer udany?Gwiaździste niebo nad Panem, prawda moralna w Panu ....Lubiłabym się włóczyć nocami, gdybym się nie bała.Gdzieś po dzikim uroczysku, przy blasku księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Raz jeszcze... tym razem już pełne dobry wieczór. Nie wiem jak kto dysponuje czasem, ja tak. Witam osoby, do których mogę zwrócić się już w jakiś sposób imiennie czyli do: ''Czterdziechy co ma pecha'', ''Indiańskiego płomienia'' i ''Jestesiu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato
Chwilowo dysponuję.Ale jestm Indiańskimlatem , a nie płomieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Witam Indiańskielato. Celowo użyłem słowa ''Indiański płomień'' ,ponieważ jest one bliskie słowu ''lato''. Czy nie gniewa się Pani o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
... ponieważ lato i płomień ma podobną temperaturę koloru. Indiańskielato, jest Pani tam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianskielato
Indiańskie lato to ta pora roku, kiedy lato przechodzi w jesień.Pora złota, jeszcze ciepła, ale pełna koloru początków jesieni.Niestety muszę już uciekać.ale jutro wieczorem będę czekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobrze...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
''Jestesiu'', lojalnością jest odpowiedzieć na wiadomość. Oto ona: Dziękuję za szczerość wypowiedzi (2014-02-09 20:47:33) Poczytać, można :) Czasem odezwać się, można :) Przyjąć 🌼, według Pani uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorain
A czym sie zajmujesz kolego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo nowy dzien, czyli ani dobry wieczor ani dzien dobry, witam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
''Czterdziecho'', żeby nie była Pani zła to wyjaśniam, jednocześnie odezwałem się tutaj do trzech osób bezpośrednio, w pierwszej swojej wiadomości z wczoraj (2014-02-09,19:00:53) i drugiej, też z wczoraj (2014-02-09, 21:28:25) - proszę spojrzeć. Wysyłam 🌼, również w Pani stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjedna2
cudnie:) jeszcze nikt nikogo nie poznał a jestemjestemjestem zaczyna sie tłumaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moja strone tez pan wysle. mam 54 lata, a wygladam na.. nie wiem ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
Późne popołudnie ... wstyd się przyznać, ale i późny obiad w towarzystwie komputera spożywam :O Dziękuję za kwiatka, nie godzi się nie przyjąć .. W zamian wysyłam Panu niezobowiązujący :) kibicując przy tym, by Pan znalazł, czego szuka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dziękuję Jestesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Indiańskielato, czy uznać już, że zaczął się wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Ja również Pana serdecznie pozdrawiam.Przepraszam, miałam pracowity wieczór wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato
Już wieczór, jestem zmęczona.Miałam dziś romans z PKP 6 godzinny.Nie wiem czy będę w stanie plątać się jak jaskie na bagnie po nocach, ale czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za nawiedzony cudak , a laski starszej daty sie jaraja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×