Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PROSZE o Wasze zdanie na temat tego czlowieka BARDZO WAZNE!!

Polecane posty

Gość gość

Spotykam sie juz pare lat z facetem ,spotykamy rozstajemy sie klocilismy i znow spotykamy ,nie chce z nim nic wiecej ,bo chyba na stalego partnera nie nadaje sie.., z zona z ktora sie rozstal ,ma juz 2 dzieci,ale wiele razy mi wspominal ze chce dziecko ,pewnie w zartach ,zeby mnie zezloscic specjalnie, .. On ma 33 lata Ja 30 on niby chce cos wiecej ...ze powinnam miec juz rodzine ,dziecko ,bo moj zegar juz tyka.. nie wiem dlaczego mi to mowi...na zlosc mi ?...Raz poklocilismy sie,prawie rok czasu sie nie odzywalismy sie ,probowal dzownic ,ale dzwonil tylko wtedy kiedy bly troche pijany krzyczac w sluchawke , jak slyszalam go w sluchawce rozlaczalam sie za kazdym razem jak wyczulam ,ze cos pil,jezyk mu sie platal...a on bardzo rzadko pije ,wiec bylo to raz na jakis czas,az do momentu jak zadzwonil calkiem trzezwy poprosil o spotkanie,ok spotkalismy sie ,uprawilismy sex,a on po sexie jak lezelismy w lozku ,mowi do mnie ze "kocham Cie" wpadlam w smiech tak pewnie kocha heh ...a prawie rok czasu nie odzywal sie ,nie zapytal nawet raz nie zadzwonil co slychac ,nie wie po co mi to mowi..? co chce tym osiagnac ? , tak dlugo milczal...dopiero zaczal wydzwniac jak cos wypil... bez rezultatu...Az wysilil sie na telefon do mnie bez picia czegokolwiek.. O co mu chodzi tak naprawde ? nie wiem juz co o tym myslec.. Ostatnio tez zaczal mi mowic ze chce uprawiac sex bez gumki,tyle czasu uprawialisy z gumka,a teraz on nagle ,chce bez gumki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czego chcesz rypiąc się z facetem którego nie chcesz i zakładając temat z głupim pytaniem czego on chce? Co do niego to chce żebyś mu czasem ob/cią/gnę/ła, wielka flozofia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce roochania to oczywiate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, ale chodzi mi o to dlaczego tak sie zachowuje ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazł naiwna babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się jeszcze zastanawiasz? O co mu chodzi? Jest bezmyślny, egoistyczny .Nie marnuj czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem nawina baba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie w ogole... nie odzywał sie rok,olał cie.dzwonił tylko jak wypił bo pewnie chciało mu sie ru/chac. Ty mu oczywiście dałas od razu i mówisz ze nie jestes naiwna??? Czego oczekiwałaś? wielkiej miłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dalam od razu ,wylaczalam sie nie odbieralam telefonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie do niego serce tyka jak klapa od śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wyraziłem się tak nie po to żeby cię urazić kobieto tylko zaakcetować błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ,ale jaka jest przyczan takiego zachownia,bo nic sie nie dzieje bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×