Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA JEDNA MAŁOLATA

prosze o wyjaśnienie co to jest długość cyklu

Polecane posty

Gość TAKA JEDNA MAŁOLATA

hej ,piszę tutaj bo widzę tu dużo mam starajacych się o potomka a także majacych juz dzieci. Proszę o wyjasnienie co to znaczy długość cyklu oraz czy to normalne że moja miesiaczka trwa 7 dni przy czym : 1 ,2 czasem 3 dzień to sluz pomieszany z krwią -niedużo , nastepnie około 2-4 dni bardzo obfita miesiączka ,pod koniec lekkie krwawienie. Proszę się nie nabijać ,jestem młodą osobą i nie mam do kogo zwrócić się z tym pytaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugosc cyklu liczymy od okresu do okresu, pierwszy dzien okresy to pierwszy dzien cyklu, potem drugi, trzeci itd az do nastepnej miesiaczki, w skrocie zapisuje sie 1dc (dc - dzien cyklu) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA JEDNA MAŁOLATA
czyli jak dostałam miesiączkę 20 lipca to jest to pierwszy dzień cyklu tak ? a ostatni dzień cyklu będzie pierwszego dnia kolejnej miesiączki ( koło 20 sierpnia) dobrze rozumiem ? A to moje krwawienie jest normalne ? koleżanki mają okres po 3-4 dni jednakowej obfitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mam ze pierwsze dwa, trzy dni sie rozkręca, pozniej około 3 dni obfitego krwawienia i pozniej kilka dni lekkiego krwawienia az do zniknięcia całkowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni dzień cyklu to dzień przed rozpoczęciem się kolejnego okresu. Czyli okres dostaniesz 20-tego to ostatnim dniem cyklu poprzedniego jest 19. Bo 20-ty to pierwszy dzień nowego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni dzien cyklu bedzie dzien przed kolejna miesiaczka, zawsze pierwszy dzien cyklu to pierwszy dzien miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA JEDNA MAŁOLATA
dziękuje kobietki bo już myślałam że z moją miesiączką coś nie tak ,chciałam spytać matki ocb z tą długością cyklu ,to usłyszałam że mam się nie interesować bo za smarkata jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×