Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margggared

Przechodzę na epapierosy! Proszę o rady!

Polecane posty

Gość margggared

podjęłam w końcu odważną i chyba jedyną słuszną decyzję (no może poza całkowitym rzuceniem) o odstawieniu fajek na rzecz e-papierosów... i teraz pytanie do bardziej doświadczonych w temacie użytkowniczek - jakie macie doświadczenia z e-fajkami? czy na pewno są zdrowsze niż zwykłe papierosy? jaki model na początek najlepiej kupić (max 150zł)? Podoba mi się np. Vision ego 3 ale nie wiem czy nie będzie za gruby jak da kobiety, ale cenowo wychodzi bardzo fajnie np. alle gro.pl/2x-e-papieros-vision-ego-3-promo-gratis-liquid-i4494298528.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już pół roku jestem na e- fajku. Mam milda x7- jest super. Samopoczucie bez porównania, brak kaszlu, zadyszek, cera się poprawiła. Oszczędności spore. Moja rada- kup dobrego fajka, wolish może być. Jeśsli kupisz jakieś tanie g****o to zrazisz się do e- papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem Waszym doradcą online. W imieniu Foof i Tabaque prowadzę kampanię informacyjną nt. wszystkich aspektów e-palenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście poruszyć nurtujący Was temat to zapraszam do dyskusji w tym wątku. Jestem do Waszej dyspozycji. Tomek, Doradca online Foof & Tabaque www.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtekbezmajtek6543
jak wybrać e-papierosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriar
też mam pytanie, czy plyny powinny być tej samej marki co e-papieros czy to dowolne? jak lepiej, jest jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plyny firm dowolnych, na start polecam Marlboro Joy, i Camel eBoss. Owocowe są fajne, ale szybko siè nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kajtekbezmajtek6543 2014.10.22 jak wybrać e-papierosa?>>>> Witam, na wstępie należy zadać sobie pytanie czego oczekuję po epapierosie. Szukając konkretnego modelu należy brać pod uwagę epapierosy dobrej marki, które będą charakteryzować się wysoką jakością wykonania i materiałów. Kolejna kwestia to pojemność baterii, nie powinno się wybierać pojemności mniejszej niż 900 mAh. Należy też zadecydować jakiego rodzaju grzałkę preferujemy, klasyczną czy system dolnogrzałkowy. Wybór designu epapierosa to już indywidualna sprawa. >>>>patriar 2014.10.23 też mam pytanie, czy plyny powinny być tej samej marki co e-papieros czy to dowolne? jak lepiej, jest jakaś różnica?>>>> dobór liquidu to indywidualna sprawa, tak samo jak własna mieszanka. Należy jednak używać dobrej jakości liquidów, ze sprawdzonego źródła, atestowanych, oraz z ważnym terminem przydatności. Tomek, Doradca online Foof & Tabaquewww.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka9
A w papierosach jednorazowych jaka jest grzałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliłem analogowe papierosy przez 30 lat. Przeszedłem na e-papierosa. Paliłem 2 tygodnie i przestał mi smakować. Wyrzuciłem. Do analogów już nie wróciłem. Od 5 lat nie palę, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A w papierosach jednorazowych jaka jest grzałka? " Jednorazowa ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna wspomódz sie kudzu rott terz pomaga zucic nałogi w tym alkohol i papierosy a teraz są badana nad kokaina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna wspomódz sie kudzu rott terz pomaga siem naucyc pisadź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A w papierosach jednorazowych jaka jest grzałka? >>> Witam, nie za bardzo rozumiem pytanie, na pewno ta grzałka nie możliwości regulacji napięcia, ale uwzględniając żywotność produktu jest w pełni wystarczalna do jego możliwości i przeznaczenia Tomek, Doradca online Foof & Tabaquewww.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarno87
taki e-papieros związany z FOOF ale pod marką ONE ma dolną grzałkę i kosztuje ok 35 zł- czy to też jednorazowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po pierwsze marka One jest niezależna od marki Foof, jedynie sa w ofercie tego samego skl. po drugie, epapieros One w ofercie reddog pl kosztuje niecałe 50zł, natomiast dodatkowa bateria do niego jest w cenie 35zł. po trzecie, epapierosy One to nie są jednorazówki, to zaawansowanej klasy e-p, niedrogie, z system dolnej grzałki. Tomek, Doradca online Foof & Tabaque

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaM
ONE mają świetne liquidy ^^ mroźne mango jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam te kawowe i herbaciane od Tabaque, są bardzo oryginalne w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruus
E-fajeczki są wyśmienite w porównaniu do zwykłych kiepów. Można palić i palić, nie śmierdzę, przestałem nawet kaszleć i te zapachy! No i najważniejsze - zaoszczędziłem już dużo złotóweczek. Mam teraz zestaw Tabaque Arte i bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foof ma jeszcze bardzo fajne smaki, najbardziej lubię te owocowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogoroko
Jeżeli chodzi o sprzęt to mam od ONE, a liquidów używam różnych, byleby mi smakował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonoooga
Najbardziej podoba mi się w epapierosach duzy wybór :) Na przykład w http://www.wapershop.pl/pl/c/Liquidy/8 mają na stanie ponad 150 smaków ;) Można sobie zatem dowoli próbować i eksperymentować, szukając tego co nam najbardziej odpowiada :) Mam tylko nadzieję, że nie zakażą epalenia w miejscach publicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodda
dobry wybór ja tez pale efajki :) jak chcesz to obczaj sobie np http://cigart24.pl/ maja fajne liquidy :) ja zazwyczaj stacjonarnie kupowałam ale okazuje sie ze tutaj jest znacznie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam stronę http://crazyrabbit.eu/, gdzie można zakupić tanio uzupełniacze do e-papierosów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.tobaccoconceptfactory.pl tu można kupić online e-papierosy i olejki do palenia. Niestety teraz przez tą ustawę większość stron internetowych pozamykali, lecz nie tą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Razem z mężem palimy. Moja córka jest w ciąży i powiedziała mi, że przez nas pali. Problem jest w tym, że nienarodzone dziecko cierpi przez tą sytuację a cała wina spada szczególnie na mnie. Jestem zdesperowana. Istnieje instrukcja jak rzucić palenie? Może być drastyczna ale niech będzie skuteczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×