Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przecież to mąż jest winien zdrady, kochanka to obca kobieta dla żony, nie przys

Polecane posty

Gość gość

ięgała jej niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już kiełbasa zaczęła nadawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz za pozno na pisanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywista oczywistość. Ktos myslal inaczej do tej pory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:00 kochanki zwalaly na żony, a zony na kochanki byle tylko nie na facetow, bo by sie jeszcze okazalo, ze to nie jest ksiaze z bajki, a wtedy musialyby ich olac i zostac same, a posiadanie faceta to ich sens zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 12.00. W ogole to super ze kolejna kobieta zakladajaca ten temat doszła do takiego wniosku. Zawsze bylam zadziwiona tymi wyzwiskami w stosunku do kochanek. Bo przeciez one uwodzą tych biedaków zaobrączkowanych badz nie. Pozdrawiam zdrowo myslace kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zrobcie trojkat , zony i kochanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie zdarza się, że kochanka nim zostanie kochanką nawet nie wie o żonie? Hej... byłam zdradzona i wcale nie w odwecie zostałam kochanką. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można o żonie i dzieciach nie wiedzieć nawet półtora roku. szczególnie jak facet pracuje w służbach, które przewożą przestępców z jednego państwa do innego :) nienormowany czas pracy. nawet poznał moich rodziców. szuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby? Wydaje ci się że kochanka jest niewinna jak lilija? Czysta i nieskalana współudziałem? Tylko dlatego że nie ślubowała i nawet obca jest? Hm, a mi się coś tak wydaje że współudział w zbrodni nie może być taki niewinny , taki czysty i nieskalany? Oczywiście to mąż jest winny zdrady,zdrada to nóż w plecy , ale to kochanka uczestniczy i podaje ten nóż i umożliwia ten cios, i za to ma być niewinna i czysta jak lelija? Zło jest złem , nawet jeśli pochodzi w połowie od obcej osoby, która niczego nie obiecywała, ale czyniła zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne wy kochanice nigdy nic nie wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to nie zbrodnia jak się jest wolnym, a jak po ślubie to zbrodnia, więc już nie uprawiaj demagogii, kochanka jest niewinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
nikt nie jest winien..... nowe zauroczenie i ile cudnych...niesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzie jest winna zona, bo przecież fajnych, miłych i zadbanych się nie zdradza, jeszcze jak sa otwarte w seksie to juz na pewno. oczywiscie zaraz jakaś się wypowie ze była super ekstra a została zdradzona. Całkiem możliwe ze tylko ty uważasz się za super ekstra. Naprawdę wyzwolona kobieta powinna umieć zaproponować po jakimś czasie trójkąt, czwórka wymianę partnerów i wtedy nie byłoby zdrad. I żeby nie było jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnych macie mężów skoro ściągają gacie przed każda panienka hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzie jest winna zona, bo przecież fajnych, miłych i zadbanych się nie zdradza, jeszcze jak sa otwarte w seksie to juz na pewno. oczywiscie zaraz jakaś się wypowie ze była super ekstra a została zdradzona. Całkiem możliwe ze tylko ty uważasz się za super ekstra. Naprawdę wyzwolona kobieta powinna umieć zaproponować po jakimś czasie trójkąt, czwórka wymianę partnerów i wtedy nie byłoby zdrad. I żeby nie było jestem kobietą. i i wypowiedź gimnazjalistki czy też dzieciaka ii Naprawdę jesteś przekonana że takie świadczenia i starania się żony może ustrzec przed zdradą? Oj, naiwna jesteś , dzieciaku. Zdrada wynika z defektu mózgu zdrajcy a nie z przyczyn po stronie żony, a na to żona wpływu nie ma, nawet jeśli jest miss świata, super w seksie i otwarta nawet na najdziwniejsze zachciewajki męża, i tak będzie zdradzana jeśli mąż jest łajdakiem, zdradzi bo chce zdradzać i jest zdolny do zdrady...to jest wystarczający powód zdrady nie mający związku z osobą żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zawsze zdradzi jak jest krotko trzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jestem mężatką i prowadzę z mężem dosyć bujne życie erotyczna. Sami doszliśmy bdo wniosku ze nie wyobrażamy sobie życia z kimś innym ( w sensie rodziny domu) ale jednocześnie ciekawi nas jak by to było z kimś innym. I tak się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorką. I żeby nie było - byłam zdradzona przez narzeczonego, owszem, było mi źle ale miałam żal do tego c/h/u/j/k/a bo to z nim miałam wziąć ślub, a nie z nią. W sumie na dobre mi to wyszło że to sie rozpieprzyło... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123123
Kochanka winna czy nie winna? Współudział. Czasem sama nie wie, że jest kochanką. Ale jakoś te durne baby nie widzą, że to mąż je zdradza. Jeśli przyjaciółka Cię zdradzi - choćby wyjawi sekret, to gromy idą na przyjaciółkę! Czemu tak samo nie postępujecie z mężami? Bo nie mają mózgu? Pierzecie ich gazie i przynosicie kapcie w zębach więc wydaje się wam, ze chlop bez was nie jest w stanie podjąć żadnej inicjatywy, więc to ta wywłoka ich zmusiła do zdrady. Zabawne. Znam faceta, który zdradza żonę, ale po pewnym czasie zrozumiałam czemu. Dzieci odchowane, żona nie pracuje bo i po co, skoro nigdy tego nie robiła, niczym się nie interesuje, zaniedbana, nie ma z nią o czym rozmawiać a seks raz w roku to już cud. Najpierw byłam zbulwersowana, ale później, no cóż, przestałam się dziwić. Pozdrowienia dla tych zaniedbanych i grubych. Mąż kocha was takimi jakie jesteście. Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13. 08 jakie świadczenia. Nasz pierwszy trójkąt był dla mnie tzn zaprosiliśmy faceta ( bo łatwiej znalezc) i ani mój mąż nie był o niego zazdrosny ani ja go za bardzo na drugi dzień nie pamiętałam. Ale za to bez moralnie ka, wyrzutów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wychowujecie swoich synkow ze tylko p********ie im w głowie. Facet który kocha nie będzie się puszczal. Gdybym chciała mialabym juz ze 20 żonatych w łóżku, lecą na kobiety niesamowicie, straszne k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no to sobie prowadź to bujne życie. Możecie nawet zaprosić do wyra psa sąsiada, albo konia wynająć na godziny, ale nie wmawiaj tu innym, ze to jest takie cudowne i na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broncie dalej swoich misiów im nie potrzeba żadnej zachęty żeby się dobierać do kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze kochanka to obca kobieta... Np taka good girl gone bad kochanka męża siostry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość123123 jak ty tępaku nosisz w zębach kapcie cudzym mężom to jeszcze nie znaczy, ze żony tak robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci się strasznie puszczają niedługo będą stać przy drodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio tez szwenda się kolo mnie kolega, zachacza brzuchem w przejściu, puszcza oczko. Całkiem przystojny ale niestety brzydza mnie takie zachowania i jeszcze jak zobaczylam jak się schylil jego sprane gacie które mu pewnie zonka kazała nosić to mnie zemdlilo i skarpety w paski jak u pantoflarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny mnie brał na litość, robił oczka spaniela, wloczył się po korytarzu taki zabiedzony, strzelał uśmiechy ze prawie mu szczeka wypadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nie lubimy seksu w trójkącie. Dla nas seks we dwoje jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×