Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Milenamal

Przedłużanie rzęs Poznań

Polecane posty

Gość Milenamal

Gdzie w Poznaniu zrobię tanio i dobrze przedłużanie rzęs? szukam dobrego gabinetu, gdzie nie zedrą ze mnie kasy a i zrobią prawidłowo wszystko. Może ktoś orientuje się jak z jakością zabiegów i ceną w Tajemnica Urody na ulicy Ogrodowej? bo mam blisko całkiem tam i zastanawiam się czy nie iść do tego gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola311
Ja tam byłam dwa razy robić właśnie rzęsy i raz makijaż permanentny. Bardzo dobrze tam Pani kosmetyczka robi rzęsy, naprawdę Ci polecam, panuje tam fajna atmosfera bo można na luzie nawet pogadać z kosmetyczką. Tajemnica Urody to chyba nawet jeden z lepszych gabinetów kosmetycznych w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiakkk
ja też szukam jakiegoś sprawdzonego gabinetu gdzie zrobią mi porządnie rzęsy, czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć o tym gabinecie http://tajemnicaurody.com.pl/ ? bo krąży w internecie o nich dość dużo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka35
Idź tam śmiało, na ulicy Ogrodowej jest Tejemnica Urody, zawsze wychodze zadowolona stamtąd. Pani kosmetyczka, która robi rzęsy zawsze pełen profesjonalizm, nawet ostatnio ten gabinet jakąś nagrodę dostał wyróżniajacą, było o tym na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkaaa
Tajemnica Urody w Poznaniu również dla mnie najlepszy salon kosmetyczny wprawdzie nie robiłam tam przedłużania, ale zawsze robię zabiegi oczyszczania twarzy, koleżanka robiła makijaż permanentny ust znają się po prostu na tym co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaKo
O właśnie też szukałam jakiejś dobrej kosmetyczki w Poznaniu do makijażu ślubnego. Widzę, że dużo osób poleca ten salon Tajemnica Urody także spróbuję i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia877
Dużo ludzi poleca w internecie ten salon kosmetyczny w Poznaniu o którym tu dyskustujecie, ja bym też się wybrała, ale wiecie jak z ceną? opłaca się robić tam przedłużanie rzęs? nie znam tego salonu tajemnica urody w ogóle, proszę o jakieś info co do ceny, jak to na ogrodowej to mam daleko dość, ale jak tanio robią i dobrze to mogę podjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justellka
@kinia877 ja robiłam dwa razy i powiem Ci, że się opłaca, nie mają drogo a jakość usługi ocenić mogę pozytywnie, najlepiej się sama skontaktuj z nimi i zapytaj o wszystko :) tu powinien być kontakt www.tajemnicaurody.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia300
Byłam wczoraj w tym salonie Tajemnica Urody na Ogrodowej w Poznaniu miałam robiony zabieg wyszczuplający kriolipoliza i mogę w 100% polecić ten gabinet bardzo czysto i przyjemnie można odpocząć. Jeśli chodzi o cenę to także w porównaniu z innymi gabinetami to jest tanio także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z makijażem permanentnym ? ja się nad tym zastanawiam i szukam opinii o gabinecie www.studiobednara.pl ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Katowickiej w Poznaniu jest Madame art ja tam chodze na przedłużanie rzęs, na prawde na poziomie. Polecam, zawsze jestem zadowolona a od dosyć dawna tu chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×